Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 2019

Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 2019
15.05.2019

Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 79

Zodiac Libra-man'nın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu

Ölçekler-erkekler - hepsinden en eğitimliastrolojik işaretler. İyi davranışları, iyi bir anlayışı var, duygularını kontrol ediyorlar ve güzel olanları takdir ediyorlar. yaşlı, sezgisel anlayış ve harika bir mizah duygusu ile: Terazi (özellikle erkek) herhangi bir konuşma destekleyebilir, o çok iyi bir kaynak. Her zaman o ihanet ve kritik anda doldurur vermedi dayanıyordu olabilir.

zodyak işareti erkek ölçekler

Burç Terazi (adam) - bu, diyebilirsin,Belirgin bir adalet duygusu olan tek bir işaret. Doğruyu savunmaya ve muhtaçlığa yardım etmeye hazır. Dürüst bir şekilde güvenmek ve oynamak için kullanılan gayretli bir idealist ve hayalperesttir. İnsanları inkar etmeyi ve hayır demeyi zor buluyor. Karmaşık çözümler vermesi zor. Herhangi bir çatışma durumu ve anlaşmazlıkları onu dengeden kurtarabilir. Dünyadaki uyum ve barış - bunlar hayatındaki ve dünya görüşündeki ana unsurlardır.

Zodyak Terazi burcu (erkek): karakteristik

Sezgisel özellikler, estetik anlayış veBu işaretin adamı, aktörlerin, ünlü şarkıcıların, yazarların ve sanatçıların mantıklı oluşudur. Ama Terazi adamları manevi bir rehber, küflü bir kadın ya da güvenilir bir arkadaş olmadan var olamazlar. Bu astrolojik işaret için karakteristik geri dönüş - bu mutluluktur.

ölçekler zodyak işareti erkek uyumluluk

Duygularını mümkün olan her şekilde göstermeye hazırdır.inanılmaz sürprizler ve övgüler. Aşık, Terazi (adam) bir işareti çok cömert ve romantik. Aşık olmak, Shakespeare gibi olur. Bu genellikle uğrar - O dış güzelliğe duyarlı tüm ölçeklerde gibi, çok güvenen oldu.

Onun için aşka engel yok, onun içinasla bir arkadaşına hiçbir şey reddedemez. Onun cazibesi herkese kadar uzanır, bu yüzden kadınlar için güvenilir, romantik ve cesur bir beyefendiye direnmek zordur. Bu tablonun erkekleri, genç kızlara kafalarını takıp çevirebiliyor. Sürekli olarak yeni duygular, deneyimler ve tümüyle tüketen tutkulara ihtiyaç duyarlar.

Evli olsa bile, durmaları zor. Aile bağlarından manevi uyum, rahatlık, karşılıklı destek ve rahatlık beklerler. Erkekler-Terazi için evliliğin sona ermesi, daha doğrusu, bir gereklilik, kendini gerçekleştirme. Onun arkadaşı her alanda mükemmel olmalıydı. Burç Terazi (adam) - doğa tembel, tüm ev sorunları, onun görüşüne göre, karına karar vermelidir. Evin içinde bir şeyler yapmak zor ve bunu bulmak zor bulur. Fakat onlardan sevgi dolu ve şefkatli babalar elde edilir.

Terazi (burç işareti) adam: aşık uyum

zodyak işareti erkek karakteri ölçekler

Güçlü ve uzun süreli bir ittifak gelecekKadınlar-Koç, ancak refakatçinin ardını, aşırı duygusallığını ve gururunu sürdürmesi halinde. Erkeklerin ellerine öncelik vermeli, sonra çift mutlu ve uyumlu bir evlilik bekler.

İdeal ilişkiler gelişirkadın Terazi. Ruhsal akrabalık tarafından bir araya getirilirler. Hem günlük hayatta hem de samimi yaşamda mükemmel uyumluluk var. Bu çiftte, tüm kararlar karşılıklı ve kasıtlı olarak alınacaktır. Ailede çatışmalar ve çekişmeler çok nadir olacaktır.

Arkadaşça ve güçlü bir birlik olabilir.kadın-Yay burcu. Her ne kadar onlar kardinal olarak ve birbirlerine benzemese de, hızlı huylu ve aşırı duygusal olmalarına rağmen, Ağırlıklar-erkekler asla neşeli Yay burcundan sıkılmayacaktır. Aile ilişkileri, karşılıklı destek, anlayış, iyi niyet ve tutkuya dayanır.

En iyi ve uyumlu ittifaklardan biri, Aquarian kadını ile birlikte bekliyor. Her iki işaret de huzurlu ve huzurlu bir aile hayatı, rahatlık ve saygı arar. Bu nedenle, bu birlik mutlu ve uzun bir hayata mahkumdur.

Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 2019

Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 2019

Related news

 • İrmikli Kartopu Lokumları
 • Kolay Bebek Yeleği Modelleri Yapımı
 • Cappucinolu parfe tarifi
 • Bir kedi yavrusu tuvalete nasıl öğretilir
 • Gözleme Tarifi Ispanaklı Videosu

 • Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 6

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu


  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 1

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 59

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 30

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 82

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 65

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 94

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 54

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 93

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 29

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 6

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 11

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 31

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 87

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 15

  Zodiac Libra-mannın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu 95