Zhenya Katava: fotoğraf, biyografi ve kişisel hayat 2019

Zhenya Katava: fotoğraf, biyografi ve kişisel hayat 2019

Zhenya Katava: fotoğraf, biyografi ve kişisel hayat 99 02.02.2019, 06:00

Zhenya Katava: fotoğraf, biyografi ve kişisel hayat.

Beyaz Rusya Zhenya Katavy'dan genç bir modelin kariyeri2008'de başladı. Çok hızlı bir şekilde, kız dünya çapında hayranlara ve hayranlara ilgi konusu oldu. Zhenya Katava 31 Mart 1994'te Borisov şehrinde dünyaya geldi ve yıldız yolu başladı.

Anne kızı nişanlı olmak isterdi hep.balo salonu dansları, ancak yaşındaki yüksek büyüme nedeniyle kalıcı bir ortak seçmek çok zordu. Bu coşku değişikliğinin nedeni idi. M. Gorky'nin adını taşıyan Saray Sarayı'nda "Moda" adlı model stüdyosunda Zhenya'yı kaydettikleri görüldü. Orada birkaç yıl okudu.

eşi katawa biyografisi

kariyer

9. sınıfta kız tavsiye dinledilider Ovsyanitskaya Nadezhda Alexandrovna ve bir model okul için başvuruda bulundu. Sergei Nagorny'nin kurumu buydu. Sınıflar için, Zhenya Katava hafta sonları Minsk şehrine birkaç ay geçirmiştir. Mezuniyet belgesi tüm modellere verildi ve sadece birkaçı final gösteriminden sonra daha fazla işbirliği önerdi. Eugene Katav, birçok model için bir başarı modeli haline gelebilir biyografisi, böyle bir davet aldı ve sadece yedinci cennette oldu etmiştir.

Olga Popova, hitap eden bir model ajankızın dikkatini çekti, gösteri bittikten hemen sonra ona yaklaştı ve görünüm ve ağırlığı izlemeyi önerdi ancak işbirliği sözleri henüz mevcut değildi. Doyumsuzluğun ve teklifin sonuçları Aralık ayında geldi ve Mayıs ayında kıza, gelecekteki müşterilere sunum yapmak için makyaj yapmadan "polaroidler", fotoğrafları hazırlamaya davet edildi.

Şovun ilk gezisi Polonya'da yapıldı, daha sonra kız 11. sınıfta okudu. Bundan sonra, Belarus Moda Haftası'na Zhenya Katava katıldı.

Sonra Olga Popova modeli Amerikalı'ya gösterdi.ajanı Almodels'ten aldı ve bundan sonra koğuşunda Moskova ve Madrid'de profesyonel çalışma önerileri alındı. Bu filme sırasında Evgenia'nın ilk portföyü derlendi.

eşin modeli

Markalarla çalış

Onun hızla gelişmesi için Zhenya Katavakariyer modeli, Vivienne Westwood, Rachal Zoe, Karl Lagerfeld, Lela Rose ve diğer birçokları da dahil olmak üzere dünyanın önde gelen markalarından birçoğu ile çalıştı. Kız gerçekten Giorgio Armani ile çalışmayı seviyor. Dolce & Gabbana, Milano'da Bottega Veneta, New York'ta Mark Jacobs ve Desigual için kirlettiği bu sezon.

Instagram'daki kızın son derece popüler profili - takipçiler sayısı 212 bini aştı ve rakam giderek artıyor.

parametreler

Model Zhenya Katava ideal övünebilirformlar: 179 santimetre yüksekliği, 82 sm bir meme hacmi, bel 58 sm, 88 sm kalça hacmi, 52 kg ağırlığı. Yeşil gözlü kahverengi saçlı bir kadındır. Anlamlı özellikler ve doğal zayıflık, kızın modelleme işinde kendini ifade etmesine yardımcı oldu. Birçok insan ona kararlı bir kiloyu nasıl sağlayabileceğini soruyor. Zhenya özel olarak sporla uğraşmadığını ve diyetlere oturmadığını iddia ediyor ve doğa ona ideal oranlar ve kırılganlık kazandırdı.

bir kedinin karısı

Kişisel hayat

2015'te genel ilgi gençlerin romanına neden olduArthur Kulkov ile model. Adam da modelleme işinde çalışıyor ve Rusya'nın en seksi erkeklerinden biri olarak kabul ediliyor. Çift, sosyal ağlarda düzenli olarak romantik fotoğraflar yükler, kamu ve moda şovlarında birlikte görünür. Birçoğu bir düğün olup olmayacağını merak ediyor, ancak bu konu sevenler henüz yorum yapmıyor.

eşi katawa biyografisi

Başarı peşinde, model sürekli ziyaret ediyorfarklı şehirler - New York, Milano. Paris, Hamburg, Minsk ve diğerleri. Geziler, filme alma, iletişim, kişisel yaşam ve sadece dinlenmek ve uyumak için süren bir arzu arasındaki aralıklarda, Zhenya, kişisel birikimini unutmaz: sürekli olarak gelişmek, başarılmış olanı durdurmak ve şu an yaşamak.

Zhenya Katava: fotoğraf, biyografi ve kişisel hayat 2019

Zhenya Katava: fotoğraf, biyografi ve kişisel hayat 2019

Related news

 • Serena Williamsın tartıştığı hakem ilk kez konuştu: Benim için endişelenmeyin
 • Sararan Fayans Araları Nasıl Temizlenir
 • Son dakika: Abdullah Gül oyunu kullandı Açıklama yaptı

 • Zhenya Katava: fotoğraf, biyografi ve kişisel hayat 46

  Zhenya Katava: fotoğraf, biyografi ve kişisel hayat


  Zhenya Katava: fotoğraf, biyografi ve kişisel hayat 52

  Zhenya Katava: fotoğraf, biyografi ve kişisel hayat 51

  Zhenya Katava: fotoğraf, biyografi ve kişisel hayat 61

  Zhenya Katava: fotoğraf, biyografi ve kişisel hayat 94

  Zhenya Katava: fotoğraf, biyografi ve kişisel hayat 77

  Zhenya Katava: fotoğraf, biyografi ve kişisel hayat 83