Yengeç çubuklu salata 2019

Yengeç çubuklu salata 2019 Yengeç çubuklu salata

Yengeç çubuklu salata

Yengeç çubukları başarıyla büyük birürün sayısı: meyveler, sebzeler, deniz ürünleri, vb. Yengeç çubuklu bir salata gibi çok sayıda seçenek bu yemeğin tadına bakmaktan kaynaklanıyor. Puff marul ayrı bir konuşma. Bu salataların her biri özgün ve kendi yolunda ilginç.

İnternette bulunan en basit sürüm elma ve cips katmanlarıyla yengeç salatasıdır. Bu salatanın bileşimi, daha önce bahsedilenler dışında şunları içerir: yumurta, patates, peynir.

Yumurta ve patates haşlanır. Yumurta sarısı ve proteine, makarna preslerine, protein, patates ve peynir bağlayıcıya ayrılır. Yengeç çubuklarının yarısı da incirdir ve ikinci yarısı küpler halinde kesilir. Kesilmiş yengeç çubukları tabağın tabanında, bir sonraki tabaka ezilmiş haşlanmış yumurta sarısıdır. Üçüncü kat haşlanmış patates, daha sonra - bir elma konur. Elmalar yumurta beyazı, sonra peynir ve yengeç sopa başka bir tabaka, bu kez ovuşturdu koydu. Her tabaka az miktarda mayonez ile kaplıdır. Yukarıda da salata rendelenmiş peynir ve cips ile süslenmiştir.

Pirinç vekonserve şampanya. İlk şey pilav, herhangi bir meyve küpü veya diğer baharatlarla kaynatılır, daha sonra serin olur. İlk kat olarak bulaşıkları altına sığdıran kişi budur. Pirinç mayonezle döküldü ve yengeç çubukları üst kısım küçük parçalar halinde kesildi. Üzerlerinde rendelenmiş protein dökülür ve yine hepsi mayonezle sular altına girer. Soğan sonraki kat için yarım halkaları keser. Bir kez daha, her şey mayonez bulaştırılır. Yukaridan ezilmis sarimsak serpin. Şampanyonlar her katmanda biraz eklenebilir ve sararmanın önünde son kat hazırlayabilirsiniz.

Bir yengeç salatası daha sopa eder. Katmanlı, ilk iki gibi. Bu salata, yengeç çubukları deniz lahanası, yumurta ve mısır ile birleştirilir. Kasenin altında doğranmış deniz lahangası, ardından ezilmiş yengeç çubukları, yumurta, doğranmış mısır da izledi. Mısır hariç her maddenin ardından, bir tabak mayonez zorunlu olarak bulaştı.

Aşağıdaki tarif daha da orijinalÖnceki. Esas olarak ekmeği içermesi nedeniyle. Kızarmış ve bir tabak koymak gerekir. Ekmek üzerine rendelenmiş bir yumurta beyazı sarımsak ile karıştırıyordu. Bir sonraki tabakadan önce tüm mayonez lekelenmelidir. Sonra bir kat haşlanmış pirinç ve mayonez. Bir sonraki tabaka rendelenmiş haşlanmış havuçlardan dışarı atılır, daha sonra ince kıyılmış yengeç çubuklarıyla serpiştirilir. Herkesin son mayonezle bulaştığı ve üzerine rendelenmiş sarısı serpildi.

Ve son olarak - yengeç çubukları olan bir salata,katmanlı, kivi kullanarak. Salata kabının alt kısmında, ince doğranmış kivi, peş peşe, yengeç sopası, yumurta akı izledi. Her tabaka bir mayonez ağıyla kaplıdır. Daha sonra tüm katmanlar tekrarlanır ve rendelenmiş sarısı serpilir.

Özellikle güzelşişirilmiş salatalar, tüm katmanlar incelendiğinde ya da tamamen düz bir plaka üzerinde, derin şeffaf salata kasesine bakmaktadır. Bu tür salataları süslemek için yaratıcı bir şekilde yaklaşmak arzu edilir ve daha sonra mutfak sanatınızın gerçek bir başyapıtı haline gelecektir.

Yengeç Salatası, şişirilmiş olsun ya da olmasın,Çok besleyici ve yararlı. Tabii ki, yengeç çubuklu her salata şişirilmez. Ayrıca tüm malzemelerin karıştırıldığı çok sayıda geleneksel salata da vardır.

Yengeç çubukları çok sık kullanılırPişirme. Bu tür gıdalarla yapılan salatalar özellikle narindir. Ayrıca, kalorilerde çok yüksek değiller, 100 gram çubuk başına sadece 100 kalori. Tabii ki, yengeç çubuklarının bileşiminin en azından az miktarda yengeç eti içermesini beklemek tamamen mantıksızdır. Kıyılmış balıktan yapılmışlar, ama hepsi bunu biliyor ve bunu hiç takdir etmiyorlar.

Yengeç çubuklu salata 2019

Yengeç çubuklu salata 2019

Related news

 • Bağırsak tıkanıklığı: semptomlar, nedenler, tedavi
 • Bir rüyada dişlerin engellendiği nedir
 • Lider Şahinden İrem Derici açıklaması
 • Bilet Vegas: aktörler ve roller, fotoğraf, açıklama
 • Amerikalı aktris Maggie Grace: filmografi ve hayattaki gerçekler

 • Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata


  Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata

  Yengeç çubuklu salata