Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 2019

Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 2019
17.07.2019

Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 92

Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete

Yengeç çubukları tanıdık bir ürün haline geldibizim masamız. Çoğu salata hazırlar. Karmaşık yemek hazırlamak için kesinlikle zaman yokken, yengeç çubukları kurtarmaya gelecek, salataları çabuk pişecek ve çok lezzetli. Sizlere aileniz ve arkadaşlarınız tarafından takdir edilecek olan birkaç basit salata olan yengeç çubukları getiriyorum.

Yengeç Salatası, Mısırlı Tarif

Gerekli ürünler: Yengeç çubuklarının ambalajlanması, 3-4 yumurta, konserve mısır konservesi, 150-200 g sert peynir, soğan başının yarısı, yakıt ikmali için mayonez.

Hazırlanışı: Yumurtaları kaynatın ve küpler halinde kesin. Küpler ayrıca kesilmiş yengeçleri keser ve soğanları doğrayın. Peynir rendesi bir rende (daha büyük). Bir kevgir içinde konserve mısır. Tüm malzemeler bir kaseye konur, karıştırılır ve mayonez ile karıştırılır.

Yengeç Salatası, pilav tarifi

Gerekli ürünler: yarım bardak pirinç, bir paket yengeç çubuğu (250 g), 3 yumurta, 3 salatalık turşusu, 1 soğan ve 1 diş sarımsak, tuz, karabiber, mayonez.

hazırlanması: Marul pirinç pişirmeden önce birkaç saat için en iyi batırılır ve daha sonra kaynamak, bir dağınıklığa çevirerek değil. Yumurtalar, salatalık ve yengeç çubukları küpler halinde kesilir, soğanları doğrayın, mısırdan mısır dökün. Haşlanmış pirinci diğer tüm ürünlerle karıştırın, iyice karıştırın, ezilmiş sarımsaklı karanfil ekleyin ve mayonezle birlikte mevsim ekleyin. İstenirse, salata, tuzlanmış ve biber haline getirilebilir.

Yengeç Salatası, Mantarlı Reçete

Salata minimum sayıda ürün içermesine rağmen, oldukça lezzetli olduğu ortaya çıkıyor.

Gerekli ürünler: Bir paket yengeç çubuğu (250 g), 500 gr taze petrol, yeşil soğan, 1 yemek kaşığı tereyağı, 1 çorba kaşığı bitkisel yağ.

hazırlanması: Mantarlar tabağa kesip, sebze ve tereyağı ile birlikte bir tavada kızartılır. Mantarların fazla pişmediğinden emin olmalıyız. Yengeç yapışır küpler kesilmiş, ince kıyılmış yeşil soğan. Tüm malzemeler karışık ve mayonez ile giyinmiş.

Yengeç Salatası, salatalık ve domates tarifi

Gerekli ürünler: yengeç çubukları, 2 küçük salatalık, 2 orta boy domates, 3-4 yumurta, mayonez, yeşillik.

Hazırlık: Malzemeleri küp şeklinde kesin, yeşillikleri doğrayın. Mayonezli salata sosu.

Yengeç Salatası, deniz lahana ve kalamar tarifi

Gerekli ürünler: Yengeç çubuklarının ambalajlanması, 500 gram kalamar, 1 bardak pirinç, konserve mısır, 150 g deniz lahana, mayonez.

Hazırlanışı: Pirinç kaynatın. Kalamar temiz, pişir ve kes. Yengeç çubukları küpler halinde kesilir, tüm ürünlerle karıştırılır ve mayonez ile karıştırılır. Tatmak için tuz ve karabiber ekleyebilirsiniz.

Yengeç boncukları

Yengeç çubukları için tarifler sadece salatalarla sınırlı değildir. Örneğin, yengeç çubukları çok lezzetlidir. Bu şekilde hazırlanırlar:

Gerekli ürünler: 200 gr yengeç, 200 gram sert peynir, 2 yumurta, bir karanfil sarımsak, un.

hazırlanması: dondurulmuş yengeç çubuklarını alın ve ince bir rende (veya bir karıştırıcıda öğütmek) üzerinde rendeleyin. Peynir ayrıca bir preste rendeleyin, doğrayın veya ezin. Tüm malzemeleri karıştırın ve iyice karıştırın. Alınan kütleden küçük parçalar yapmak için un haline getirin ve hazır olana kadar bitkisel yağ ile önceden ısıtılmış bir tavada kızartın.

Çok çeşitli çok varYengeç çubuklarından yemekler. Ve yemekleri gerçekten lezzetli hale getirmek için, yengeç çubukları satın almaktan çok sorumlu olmalısınız. Bunu yapmak için, her zaman kompozisyon çalışmalısınız: herhangi bir yengeç sopa mutlaka kıyılmış balık surimi oluşur. Eğer orada değilse, ürünün satın alınmasını reddetmek en iyisidir.

Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 2019

Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 2019

Related news

 • Türkiye, Avrupa otomotiv satışlarında 8. sırada
 • Çok İzlenen Videolar
 • Domuz eti dil tarifi veya güzel dökmek nasıl hazırlanır
 • Yağlı kafa derisi: nedenleri, bakımı ve tedavisi
 • Derinya

 • Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 40

  Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete


  Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 86

  Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 43

  Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 4

  Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 30

  Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 49

  Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 87

  Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 35

  Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 82

  Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 84

  Yengeç salatası, lezzetli kruvasanlar için bir reçete 76