26.06.2019

Yegorun tam adı: anlam ve köken 94

Yegor'un tam adı: anlam ve köken

Egor basit ve tatlı bir sondaj adıdır. Egorka Rus halk masallarının sık kahramanıdır. O her zaman becerikli ve neşeli, her zaman diğerlerinden daha fazla taşır ve asla cesareti kırılmaz. Bu isim nereden geldi, tam sürümü nedir ve Yegor'un doğuşunda adı verilen karakterin karakter özellikleri nelerdir?

onun tam adıYegor'un tam adı

Egor ismi Yunanca dilinden bize geldi. "George" dan (sürgünçü, toprak sahibi) oluşan, yavaş yavaş bağımsız bir isim oldu. Zeus da bazen George olarak adlandırıldı. Bildiğiniz gibi birkaç ismi vardı. Bugün, Egor ve George isimleri, aynı kişiyi tanımlamak için hem de tamamen bağımsız olarak kullanılabilir. Daha çok Egor hala George'a cevap vermez ve bunun tersi de geçerlidir.

Egor karakteri

Doğumdan bu yana bu güzel bir çocukisim, çok bağımsız büyür. Şanslı şanslı bir adam, bir şans sevgilisi, şans gülümsüyor, bu yüzden Georgiev (Egor'un tam adı) arasında kumarbazların çoğu kez karşılaşıyor. Kazanmak için (para ya da sevgi), bir peri masalı genç bir adam olarak, o her zaman feats için hazırdır. Risk almaya istekli ve genellikle kazanır.

Egor ve George isimleri

Yegor'un başarısızlıkları durmuyor, sadeceHatalarını kabul etmeyi başaramazlarsa, hemen başka eğlence bulacaklar ve yeni bir hedefe gidecekler. Soğuk bir zihin ve doğru hesaplama maalesef onun fadesi değildir. Eğer Yegor bu kişisel özelliklerden tüm avantajları çıkarabiliyor ve gayret gösterebiliyorsa, o zaman siyaset, spor ya da sanat olsun, her alanda parlak bir kariyere sahip olacak.

Arkadaşlık ve Aşk

George (Yegor'un tam adı) ile bağlantılı olarakMaceracı karakter çoğu zaman en iyi arkadaş değildir. Şüpheli bir işletmeye öncülük edebilir ve sudan çıkabilir, ancak suç ortakları başarılı olmayabilir. Bu nedenle, başınızı omuzlarınıza bırakmanız ve kaderin bu sevgilisinin tatlı konuşmalarına boyun eğmemelisiniz. Bu aynı zamanda kadınlarla ilişkiler için de geçerlidir. Burada George (Yegor'un tam adı) kesinlikle aynı maceraperest. Spor ilgisi uğruna, bir kraliyet kanı için bile priudardar olabilir. Yegor, ilişkileri hızla resmileştirmek için acele etmiyor. Artıları ve eksileri, evliliklerin olası risklerini ve faydalarını tartar.

tam isim isgor

Egor için bir kadına bağımsızlık özellikle değerlidirve ekonomi. Maria, Svetlana, Olga ve Natalia ile iyi bir evlilik olacak. Christina, Elvira veya Alevtina ile aile ilişkileri başarılı olmayacaktır. Bu nadir isimlere sahip kızlar, Egor'un doğal macerasını kırar ve onlarla birlikte onun canlı kişiliğini ifade edemez.

Ünlü isim taşıyıcıları

Çocuğa doğumda ne olursa olsunTam adı Yegor veya George. Kural olarak adlandırılan insanlar, hayatlarında önemli başarılar elde ederler. Bu, ünlü Rus piyanist ve besteci Georgy Sviridov ve Rus kozmonot Georgy Grechko, tanınmış politikacılar Yegor Gaidar ve Yegor Likhachev ve aktörler Yegor Beroyev ve Yegor Druzhinin. Genel olarak liste süresiz olarak devam ettirilebilir. Ancak, gördüğümüz gibi, bu isme sahip insanlar çeşitli faaliyet alanlarında muazzam bir başarı elde etmeyi başardılar.Related news

 • Neden saç kesilir ve bundan kaçınır
 • 18 Mart 2019 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
 • Evde elma şarabı: tarifi ve teknolojisi
 • Son Dakika Altın fiyatları 29 Ocak Çeyrek altın, gram altın fiyatları ne kadar oldu
 • Gösterişli İğne Oyası Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

 • Yegorun tam adı: anlam ve köken 93

  Yegorun tam adı: anlam ve köken


  Yegorun tam adı: anlam ve köken 71

  Yegorun tam adı: anlam ve köken 48

  Yegorun tam adı: anlam ve köken 13

  Yegorun tam adı: anlam ve köken 91

  Yegorun tam adı: anlam ve köken 51

  Yegorun tam adı: anlam ve köken 84

  Yegorun tam adı: anlam ve köken 100

  Yegorun tam adı: anlam ve köken 75

  Yegorun tam adı: anlam ve köken 11

  Yegorun tam adı: anlam ve köken 20

  Yegorun tam adı: anlam ve köken 88

  Yegorun tam adı: anlam ve köken 39

  Yegorun tam adı: anlam ve köken 63

  Yegorun tam adı: anlam ve köken 3