Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık

Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık

Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 55 22.02.2019, 20:06

Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık

Başlamayan kişiler için neyıldırım, bu cilt güneşin aktif etkisine maruz kalacak plaj sezonu ya da yaz tatili için en hızlı hazırlık ile karakterizedir - eğitim Blitz, bu kelime saldırısı dikkati çekiyor. Birçok kız bazen derinin daha ileri sonuçları hakkında unutmadan, muhteşem bronzluk deniz almak umuduyla güneşin sıcak ışınları güneşlenmek severler. Ama bir banliyö bölgesinde tatil geçirmek için planlama - banliyölerde veya ülkede, biz plaj sezonu oldukça göreceli bir kavram olduğunu unutmamalıyız. Bu sizin tatil başlangıcında açıldı ve andan itibaren güneş yaz moduna gitmek mümkün olduğunda ve alışkanlıkla Plajlar ve yüzme güneşlenmek için izin kendi içine giriyor edilemez.

Tamamen silahlanmış yeni yaz sezonunu karşılamak içinGüneş aktivitesinin başlangıcından önce bile - yaz makyajına geçilmesi tavsiye edilir. Kozmetoloji kanunları henüz iptal edilmedi ve hatta rezervasyon yaptırmak isteyen otel odalarına bakıldı. Birçok kişi daha sonra tatillerini geçirmeyi planlamak, başkentin turistik yerlerini gezmek, yaz kozmetiklerini önceden satın almak zorunda kalmaktadır.

Plaj gezileri ya da sadece aktifBüyük bir şehrin sokaklarında gün geçirmek, daha hafif bir dokuya sahip olan ve ultraviyole filtrelerin yüksek içeriği de dahil olmak üzere önemli miktarda nemlendirici içerik içeren kaliteli bir yaz gündüz kremi seçmek daha iyidir. Böyle bir krem ​​seçerken, bir işaretin varlığına - "hassas ciltler" için özel bir dikkat gösterilmesi tavsiye edilir.

Gece cilt bakım ürünleri içinDaha spesifik gereksinimler sunulmaktadır. Sonuçta, cilt günü için nemlendirici ve besleyici, yorgun, ek olarak, tam dinlenme ve stres rahatlamada hala yardıma ihtiyacı var. Muhtemelen, herkes, kadınların yanı sıra, erkeklerin ve çocukların iyi kozmetiklere ihtiyaç duyduğunu anlamaktadır. Sermaye iyi bir dinlenme için tavsiye edilir gerçekten rahatlayabiliyor ve harika hissedebiliyorsunBir iş gezisinde ya da rehberli bir turda rahatlayın. Ve bir gece bakıcısı, biyoaktif kompleksler ve bir anti-stres faktörü varlığı çok önemlidir - tüm bunlar ciltteki rejenerasyon süreçlerini etkili bir şekilde uyarabilir. Bu kremler Haziran ayının başından beri kullanılabilir.

Dekoratif yaz kozmetik ürünleri için son derece önemlidir.Yazın, ultraviyole korumanın varlığı. Bu öncelikle ihale cilt - göz kapakları ve dudaklı bölgeler için geçerlidir. Tonal araçların kullanılması - özel antiseptik katkı maddeleri ile kozmetik seçin.

Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık

Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık

Related news

 • Smartphone Micromax Q415: incelemeler, anket, incelemeler ve özellikler
 • Mısır salatalı tavuk tarifi
 • Sarkaç: Ayvayı Nasıl Yersiniz
 • Nohut ve Kuru Fasulyenin Gazı Nasıl Alınır
 • KIZ ÇOCUK İÇİN İKİLİ TAKIM

 • Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 23

  Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık


  Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 23

  Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 15

  Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 46

  Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 51

  Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 53

  Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 85

  Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 35

  Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 32

  Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 82

  Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 67

  Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 10

  Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 97

  Yaz tatilleri ve plaj sezonu için Blitz hazırlık 21