Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 2019

Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 2019
18.07.2019

Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 4

Yayın "Aerostat" Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi

Boris Grebenshchikov olağanüstü veRus gösteri iğrenç figürleri. İlginç bir gerçektir kitleye müzisyen ve grubu "Akvaryum" talep etmedi ve evrensel hayranlık iddia etmiyorum ve henüz zamanın geçişi ile, bant bir kült haline geldi ve lideri gayri resmi başlık guru ulusal kaya giymeye başlamış olması. Bugün, bu eşsiz insan, müzisyen ve yazar, aynı zamanda "balon" nin sunucusu sadece. Grebenshchikov dünyaca ünlü rock müzisyenleri ve sanatçıları onun bilgisi sadece hayret ve her vites bilgilendirici ve benzersiz yapmak başlayarak dinleyici sever. Birçok müzikologlar "balon" müzikal stilleri, trendler, müzik argo, klasikleri ve müzikal çağdaşlarının hakkında ilginç gerçekleri öğrenmek isteyen insanlar için iyi bir araç transferini düşünün.

Grebenshikov'un balonu

"Akvaryum" Grubu

1972'de "Akvaryum" grubu SSCB'de ortaya çıktı. Bu, kaya tapan ve metinleri aracılığıyla en önemli şeyi anlatmayı hayal eden aynı düşünen insanlardan oluşan bir grup tarafından yaratılmıştır. Ana ilham kaynağı Boris Grebenshchikov ve Anatoly Gunitsky idi. Sessiz çalışmaya başladıktan sekiz yıl sonra grup resmi olarak yasaklandı ve Grebenshchikov partiden sürüldü. Kolektif yeraltı derinlerine gider ve yalnızca hayran hayranlarının çevresi için davranır. Kim, birkaç on yıl içinde "Akvaryum" grubunun ve solistinin Rus rock çeşitlerinin kült figürleri olacağını düşünebilirdi. Ve Rus kaya zekası, sadece bir şair, nesir yazar, şarkıcı, filozof olmak istemediğine karar verecek, ayrıca radyoda yayın zamanına ihtiyacı var demek. Grebenshchikov'un "Aerostat" programı bugün kıskanılacak bir düzenlilikle yerli ülkenin FM dalgalarına gidiyor.

Boris Grebenshchikov

Rusya'nın gelecekteki rock efsanesi Leningrad'da doğdu.Kasım 1953, Baltic Shipping Company direktörü ve bir avukat ailesi. Boris iyi bir eğitim aldı ancak rock müziği tutkusu sayesinde partiden atıldı ve tutkuyla tamamen kendini adamıştı.

Boris Grebenshchikov Aerostat

Grebenshchikov'un ve "Akvaryum" grubunun metinleri;Akut ve Topikal kalır. Tek fark, bu kaya ve şarkıcı gizli daireler ötesine geçti bugün ülkenin liderliğinin çevrelerinde kendi hayranınız var SSCB'de bu girişimler sarmaşığa yetkililerin eleştiri bastırıldı olması ve söz konusu olabilir, yarın merak etme.

Boris Grebenshchikov - bazı bilgi ve deneyim birikmiş olan, şaşırtıcı değildir bu yüzden çok yönlü kişiliği, onun radyo programı kurmak ve kaya kültürü bilenler bunları paylaşmaya karar verdik.

Boris Grebenshikov: radyo "Aerostat"

Dinleyicinizi bir müzisyenden eğitme fikriUzun zamandır kafamda döndü, ancak Sovyet döneminde bunun önsel imkansızdı, ama yeni bir dönemin başlangıcı ile ve sık kullanılanlara dönüştürme sonrasında Rus rock and roll mümkün kamu eski babanın fikrini "düşünmek".

Grebenshikov Radyo Balon

2005 yılında, Radyo Rusya kanalları ve"Kültür" yazarın "Akvaryum" grubunun lideri transfer başladı. Grebenshchikov'un "balonu" hemen herkes için bir transfer olmadı. Sunucunun sunum tarzı ve temalar oldukça zekidir. Yazar kitle izleyicileri için her zaman anlaşılmaz olan pek çok önemsiz konuya değiniyor. Boris ile her radyo havası, sadece Akvaryum çağdaşları ile ilgili değil, farklı ülkelerin müzik stillerini oluşturan insanlar üzerine ilginç dersler ile kapsanan, müziğin tarihine bir tür destan ya da bir gezi. İletim çok bilgilendirici ve iyi müzikle seyreltilmiş. Yazarın zevkle seçtiği kompozisyonlar, Grebenshchikov'un "Aerostat" ını birçok kültürel ve eğitim programından ayıran şeydir.

Bu yıl programını kutladıonuncu yıldönümü, yazar ve part-time, daha fazla yeni dinleyici çekmek için ilginç programlar yaratmaya devam ediyor. Bugün "Aerostat" programının 530 sayısı yayınlandı. Grebenshchikova haklı olarak bir filozof ve entellektüel olarak adlandırdı, çünkü o, bilim insanının titizliğiyle, her ayrıntıyı ve onu ilgilendiren ayrıntıları ele alıyor.

Grebenshchikova Aerostat programı

İngilizce, Hint ve Amerikan müziğiradyo monologunda "Aerostat" Grebenshchikov adıyla ayrı bir "hikaye". Yazar, dünyaca ünlü caz ve rock sanatçıları hakkında bu tür aşk konuşmaları yapar, her kayıtsız dinleyici her kelimeyi hayranlıkla emer.

Fan geri bildirimi

Yurtiçi katılmaya çalışanlara vedünya müziği kültürü, incelenmek üzere zorunlu malzeme listesine, siz "balon" Grebenshchikov eklemelisiniz. Bilginin Rezervuar zamanki gibi, bir tane var, dinlemek kesinlikle ilginç, ama, tükenmez sürüş "ama." Bu müzikle aşılanmak ve yazarın monologunu dinlemek gerekiyor. kültürün içine dalma ve Boris Grebenshchikov ne olduğunu anlamak için, "Balon" ille "tat" için gerekli olduğunu, ancak yavaş iş ve arasında yaptığı transfer dinlemiyorum.

Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 2019

Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 2019

Related news

 • Kokoreç Patates Videosu
 • Kördüğüm 376. Bölüm Özeti 17 Ağustos Fragmanı Jogi Evden Ayrılıyor
 • Bebeklerde baş ağrısı nasıl anlaşılır
 • Nutellalı Lokma Poğaça
 • Baked Fruit Veggie Chips 4 Ways

 • Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 24

  Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi


  Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 37

  Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 86

  Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 100

  Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 74

  Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 69

  Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 95

  Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 3

  Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 2

  Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 29

  Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 27

  Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 72

  Yayın Aerostat Grebenshchikova - kaderin ülkesine gezi 93