Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 2019

Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 2019
19.08.2019

Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 19

Yandex'te anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. "Yandex"

Internet'te bilgi aramak içinmal ve hizmetler ile ilgilenen kullanıcılar, anahtar kelimeleri içeren arama motorlarına sorgularını girerler. Her istek, arama sisteminin belli bir kullanıcısının ihtiyaç ve arzularını temsil eder. Bu sorgular, arama motorları tarafından analiz edilir, sonuçları temel alarak kullanıcıyla ilgili siteler için arama sonuçları görüntülenir.

İçeriğe dayalı reklamcılık

anahtar cümle

Bağlamsal reklamcılığın ne olduğunu anlamak için ana özelliklerini göz önüne almanız gerekir:

 1. Bağlamsal reklamcılık reklamları yalnızca ilgilenebilecek kullanıcılara gösterilir.
 2. Reklamveren, yalnızca kullanıcının reklam bağlantısıyla aktarmasını öeler ve gösterim saatini ödemez.
 3. Reklamveren, ziyaretçinin sitelerine geçişinin maliyetini belirler.
 4. Reklamların izlenimleri, reklamverenin geçiş yapmak için ödediği maliyete bağlı olarak gerçekleşir.
 5. Reklam kampanyasının, reklamın sunulmasından bu yana, izleyici kitlesi üzerindeki bağımlılığı, kullanıcıların arama sorgularına dayanır.
 6. Şirket etkinliğini net bir şekilde kontrol eder. Reklamlardan siteye yapılan dönüşümlerin sayısı hesaplamak kolaydır. Bu durumda, hem reklam sitesi için hem de reklamın kendisi için gösterim sayısı ile geçiş sayısına göre bir analiz yapılmaktadır.
 7. Hızlı yatırım getirisi.

Arama sorgularını analiz etme

Giriş aramasının makbuzundan ve analizinden faydalanınInternet'te faaliyet gösteren herhangi bir işletme için yapılan talepler büyüktür. Bu talepleri analiz ederek gelişmekte olan iş alanları vurgulanır ve ürün kullanıcı kitlelerine uyarlanır. Sonuç olarak, site ilk satırında arama motoru sıralamasında terfi ve daha sık ziyaretçiler tarafından görüntülenen yapabiliyor edilir.

Örneğin, şirket mikrodalga fırınların devreye girmesi ile ilgilenmektedir. İnternet'te sitesini bulmak için kullanıcı "bir mikrodalga fırın satın almak" için bir istekte bulunmalıdır.

anahtar kelimeler ve cümleler

Şirketin sitelerinin olabildiğince emin olmak içinarama sonuçlarında daha yüksek, üzerinde yer alan anahtar kelimeler mümkün olduğunca alakalı olmalıdır (şirket tarafından işgal edilen niş ile tutarlı). Daha sonra genel web sitelerini aşacak ve daha fazla potansiyel alıcı tarafından ziyaret edilecek.

Anahtar kelimeler nasıl seçilir?

anahtar kelimeyi kolaylaştırır performansı aracında erişimi çok kolay, ama çok güçlü için "Yandex" Kelime Planlayıcı "Yandex. Vordstate" sunuyor arar.

Ana sayfada "Yandex. WORDSTAT "anahtar kelime için bir satır, bir dizi değiştirilebilir fonksiyon ve bir" Pick up "düğmesi vardır.Arama için anahtar bir ifade girilir ve" Pick "butonu başlatmak için gereklidir.

Önemli noktaları:

 • anahtar kelime operatörlerinin kullanımına izin verilir;
 • Gereksiz sözcükleri dışlamak için, doğrudan bir hatta da mümkündür.

Aramayı hassaslaştırmak için belirtmek her zaman yararlıdırÜrün veya hizmetin aranacağı bölge. Tüm ülkenin bir bölgesi olarak belirti genellikle çok geniş bir seçenek yelpazesi sunar, bu yüzden kendini şehirlere sınırlamak daha iyidir.

anahtar kelime planlayıcısı

Bir şehir seçtikten sonra, anahtarı "göre" konumuna getirmeniz ve "Seç" düğmesine tıklamanız gerekir. Ekranda iki sütunlu bir tablo belirir.

anahtar kelime hizmeti seçimi

Solda bu ifadeler uygunGirilen istek altında ve kullanıcılarımız tarafından girilen doğru kelimelerde isteğimizle birlikte. Yani, bu sütunda, listede yer alması gereken anahtar kelimeler de vardır. Aynı "Yandex" hizmetinde isteklerin tarihini inceleyebilir ve herhangi bir döneme ilişkin talebi belirleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, anahtarı "İsteklerin tarihçesi" konumuna getirmeniz yeterlidir.

Yandex anahtar kelime araması

Alınan bilgileri değerlendirerek, içeriğe dayalı reklamcılık stratejisini esnek bir şekilde değiştirebilir, kararlar verebilir, her bir şehirde reklam kampanyalarının nasıl gerçekleştirileceğini değiştirebilirsiniz.

Chrome kullanışlı bir eklenti geliştirdiAnahtar kelimelerin seçimini amaçlayan - Yandex anahtar kelimelerini aramak için çaba ve zamandan önemli ölçüde tasarruf sağlayan Yandex Wordstat Yardımcısı hizmeti. Chrome Web Mağazası'ndan yükleyebilirsiniz.

Yandex Direct nedir?

Yandex Direct

Bu reklamcılıkta reklam sistemiağ "Yandex" ve arama motoru. Her bir belirli kullanıcı için, bu reklamlar bireyseldir, çünkü yerleşimleri için sistem, bu kullanıcının daha önce sisteme girdiği arama sorgularını kullanır. Bu nedenle, bu tür reklamlar bağlamsaldır.

Yandex.Direct aynı anda sadece Yandex'in arama sonuçlarında değil, diğer kaynaklarda da reklamları görüntüler:

 • "Sınıf arkadaşları";
 • "Live Journal";
 • online gazete "Elden ele";
 • arama motoru "Aport";
 • Portal Mail.ru

Bir reklam kampanyası nasıl yapılır?

Yandex.Direct sistemindeki bir ürünün içeriğe dayalı reklamcılığına yönelik yetkili bir kampanyanın stratejisi üç bölümden oluşur:

 • anahtar sorguların incelenmesi ve oluşturulması;
 • etkin reklamlara dayanarak yaratma;
 • sonuçların analizi.

Anahtar sorgular oluşturma

Bir reklam kampanyasının oluşturulmasındaki ilk aşama, reklamı yapılan hizmet veya ürünün hedef kitlesinin tanımı, genel özellikleridir.

Reklam kampanyasının temel amacı;Sadece doğru hedef kitle ile çalışırken elde edilebilir aktif trafik oluşturulması. Bir hata bu aşamada oluşursa şirket trafiğin az Reklam bütçenizi israf ve bunun sonucunda tüm kampanyanın kadar düşük verim almak için riske atar.

Bu aşamanın sonuçlarına dayanarak,reklamı yapılan ürünün özelliklerinden oluşturulan "Yandex" anahtar kelimelerini aramak. Birkaç seçim stratejisi geliştirilmiştir, ancak orta ve düşük frekanslı sorguların kullanılması, uzmanlar tarafından en etkili olarak kabul edilmektedir.

Reklamların geliştirilmesi

Anahtar kelimeleri aradıktan sonra"Yandex", derlenmiş reklamlar. Bulunan anahtar kelime öbeklerini bu reklamların başlıklarında ve metinlerinde kullanmak önemlidir. Her anahtar kelime için ayrı bir duyuru oluşturulur.

Reklam Yerleri

İçeriğe dayalı reklamcılık çeşitli varyantlarda yayınlanmaktadır.

Özel yerleştirme

Bu seçenekle, reklam üstte bulunur.Açılıştan hemen sonra kullanıcı tarafından görülebilen ve bu nedenle en karlı olan sayfaların bir kısmı. Sayfadaki özel yerleşimde, dar sorgularda sitelerin tanıtımı için üçten fazla reklam yoktur.

Garantili Gösterimler

Daha kapsamlı sorgular için, sayfanın parçasını çıktı bloğunun sağında kullanın. Sorgu anahtarının ifadesine karşılık gelen en fazla dört statik blok vardır.

Rotasyondaki reklam

Bu reklamlar en düşük maliyete sahiptir. Ancak, gösterileri garanti edilmez. Yerleştirilen daha fazla sayıda reklam, talebe karşılık gelir, her birini görüntüleme şansı o kadar az olur.

Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 2019

Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 2019

Related news

 • Hangi inverter kaynak makinesi daha iyidir. İnverter kaynak makinesi
 • ABDnin kararı Bitcoini zirveye taşıdı
 • Otel Seashell Resort Spa
 • Primula Acaulis Mix: Bakım ve Büyüme Koşulları
 • Alçı levhayı çeşitli şekillerde düzeltmek için

 • Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 52

  Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex


  Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 16

  Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 91

  Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 82

  Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 17

  Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 2

  Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 59

  Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 80

  Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 54

  Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 14

  Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 56

  Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 36

  Yandexte anahtar kelimeleri ara. Anahtar kelime istatistikleri. Yandex 33