Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler 2019

Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler 2019 Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler

Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler

Adil seks için çoğuakşam yüz bakımı alışılmış bir ritüel haline geldi. Gerçekten, böyle araçlar, yıkama, tonik ve nemlendirme kremi için molokko gibi - iyi ve genç bir cildin rehini. Sağlıklı bir cildin muhafaza edilmesi için açgözlü şişelerin içeriklerine sahipseniz iyi olur.

Ancak er ya da geç (çoğunlukla 30 yaşına kadar)daha ciddi bakım ürünlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Yüz için serum deriyi tonlamaya yardımcı olacaktır. Bu aracı test eden kişilerin yorumları, en olumlu.

yüz değerlendirmeleri için serumlar

Mucize çözümünün bileşimi

Bu harika araçta hangi bileşen ve maddeler bulunur?

 • hiyalüronik asit;
 • laktik asitler;
 • meyve asidi;
 • bitki özleri (egzotikten merkez şeridimizdeki yetişmeye);
 • A, C ve E vitaminlerinin bir kokteyli;
 • peptitler;
 • seramid.Yüz değerlendirmesi için serum

Serumun (asit) aktif bileşenleri cildin derin tabakası üzerinde biyolojik bir etkiye sahiptir. Bu tabii ki, su dengesinin yeniden tesis edilmesine katkıda bulunur.

Yüz için serumun avantajı nedir?

Diğer nemlendiricilerle karşılaştırıldığında(örneğin krema ile), serum daha iyi emilir. Bazen cilt tonunu arttırmak ve cilt rengini iyileştirmek yeterlidir. Bunun nedeni, serumda yüksek miktarda aktif içerik (hyalüronik asit ve vitaminler) bulunması gerçeğidir; diğer maddeler cildin derin katmanlarına nüfuz etmesine yardımcı olur. Herhangi bir nemlendirici, aktif bileşenlerin içeriğine göre serumunu "kaybedecektir".

Bu durumda, bu araç tüm cilt problemleri için her derde deva değildir. Aynı zamanda, günlük bakım araçlarının kullanılmasını da dışlamıyor.

Serumun ikinci önemli avantajı, bileşimdeki koruyucuların asgari içeriğidir. Açılmış ampul 2-3 gün kullanılır.

Aynaya bakarsanız ve çok mutlu değilsenizgörünüş ve eller ve onu düzeltmek için "kaşıntı" yaparsanız, yolunuz yüz için serumdur. Konsantrenin deriyi nasıl geri kazandığına, sorununuzu çözmek için garanti edilen çare seçimine ve doğru kullanımın sırlarına nasıl girileceği hakkında okumaya devam edin.

Serum for face ejvon incelemeleri

Cilt serumu nasıl düzeltir?

 • Derinin tüm katmanlarını dermise kadar nemlendirir.
 • Vitaminlerle besler.
 • Zayıf kapları güçlendirir.
 • Yüze sağlıklı bir renk katar.
 • Sivilceleri iltihaplanmadan temizler.
 • Beyazlatıcı bir etkisi var.
 • Epidermisi çevrenin olumsuz etkilerinden korur.

Yüz için doğru serum nasıl seçilir?

Çoğunluğun sevdiği kozmetikkadınlar, yüz için serum. Farklı ürünler hakkındaki yorumlar çok çelişkili ve farklı. Ancak yine de hangi makyajın tercih edilmesini sağlamaya çalışın.

Herhangi bir kozmetik satın almadan önce, ne tür bir sonuç elde etmek istediğinizi açıkça anlamanız gerekir.

Diyelim ki sorununuzun altında koyu halkalar varHafif bir yüzün arka planında gözler. Bu durumda, göz çevresindeki cilt için belirli bir serum satın almanız önerilir. Bu arada, kadınlar arasında yüz için beyazlatma serumu özellikle popüler: değerlendirmeler, sorunun sadece iki veya üç uygulama ile çözüleceğini gösteriyor.

yüz değerlendirmeleri için en iyi serumlar

Bir kozmetik seçerken önemli bir husustur kaç yaşındasınızdır. Serumun talimatlarında, hangi yaş için tasarlandığını söylemek gerekir.

Mevsimsellik diğer faktörlerden biridirpara alırken dikkat et. Kış-sonbahar döneminde, yağ bazlı serumları tercih ediniz. Soğuk mevsimde de, antiseptik kozmetik ürünlerini en az kullanmaya çalışın: cildinizi kurutmayı riske edersiniz. Yaz aylarında ve sonbaharda, su bazında serum alın.

Fuardaki tüm cinsiyet temsilcilerinden, bu kozmetik ürünü seçmeden önce bir güzellik uzmanına danışmanızı tavsiye ederiz.

Genel olarak, eğer iyi bir cildiniz varsa ve henüz sahip değilseniz30, anti-aging serumlarında bir anlam yoktur. Bu nedenle, doğru bir yaşam tarzına öncülük etmeye çalışın - bu, ilk ziyaretinizden önce bir kozmetoloğa olan süreyi önemli ölçüde uzatır.

Hangi kozmetik markasına güvenebilirsiniz?

Hangi kozmetik firmaların yüz için en iyi serumları sunduğunu söylemek mümkün değildir. Yorumlar Vichy, Clarins, Almea ve Avon'un araçlarının etkili olduğunu söylüyor. Ürünleri ile tanışacağız:

serum kaldırma yüzü yorumlar

 • Vichy. Bu markanın kozmetik ürünleri sadece eczanelerde satılmaktadır ve pratik olarak alerjiye yol açmamaktadır. 30 yıllık sınırı aşmış kadınlar için doğru seçim bir yüz germe serisidir. İnsanların görüşleri, ürünün hoş bir jel benzeri yapısı ve doğal bir kokudan bahsetmektedir. Kişiyi hızla sırayla yönlendirir.
 • Clarins. Mavi şişelerde en sevdiğiniz deodorantlara ek olarak, bu Fransız şirketi yüz için oldukça iyi serumlar üretiyor. Bu kozmetik ürün kollajen üretimine katkıda bulunur ve oldukça demokratik bir fiyata sahiptir - sadece 2000 ruble.
 • Almea. Yağlı ciltler için nemlendirici serum. Soğuk ve nemli sezonda özellikle etkilidir. Geceleri cildinizi bir tonik ile temizledikten sonra uygulayın. Tek dezavantajı, dağıtıcıyı çare olarak tükürmek. Bununla birlikte, bu bir engel değildir, çünkü en önemli şey, kozmetik araçların sahip olduğu etkidir ve er ya da geç, nasıl yumuşak bir şekilde sıkılacağını öğreneceksiniz;
 • Avon. Mükemmel bir yaşlanma karşıtı madde Avon serisidir. Konsantre incelemeleri, kırışıklıkların ortadan kaldırılmasını, pigmentasyonun cildin gelişmesini ve ortadan kalkmasını gösterir.

Güven, ama kontrol et

Tüm kozmetik ürünler varreklamda açıklanan etki. Üretici, ürününün olumlu özelliklerini abartıyor. Bu nedenle, kanıtlanmış araçları (örneğin, tanıdıklarınız tarafından zaten test edilmiş) elde etmeye çalışın.

Şirketin ürünleri hakkında birkaç söz söylemek gerekiyor"Faberlic". Bu firma tarafından üretilen yüzün (birçok insanın yorumlarının söylediği) Serum, kalite ve verimlilik açısından farklılık göstermemektedir. Bazıları bu araçla hala çok memnun olsa da.

Genel olarak, herhangi bir şey satın almadan önce,Değerlendirmeleri incelemek mantıklı. Sadece pek çok yeni şey öğrenmeyeceksin, ama aynı zamanda yürekten de güleceksin: Kendilerine başka bir mucizevi tedavi denemeye karar veren insanlara hangi maceralar olmaz.

Konsantre kullanımı için kurallar

İki tip sera vardır:

 • Günlük kullanım için.
 • Akşam kullanımı için.

İlk yorgun yüzünü yatıştırır ve nemlendirir. İkincisi, bir kural olarak, yağlı bir temele sahip ve uzun bir süre için emilir, böylece bir gece uygulanır.

Gündüz ve gece kullanım için uygun olan ürünler de vardır - bunlar yüz için evrensel serumlardır. Onlar hakkında değerlendirme çoğunlukla olumlu.

Serum sadece saflaştırılmışa uygulanmalıdırcilt. Yani, önce yüzünüzü günlük bakım araçlarıyla yıkarsınız ve sonra yüze bir konsantre uygularsınız. Serum, nemlendirici krem ​​ile aynı şekilde uygulanmalıdır - parmakların pedlerinin hafif masaj hareketleri ile.

Optimal serum dozu

Hatırlamaya değer: sadece ılımlılıkta yararlıdır. Bu altın kural, sera boyu bir yüzün kullanımı için geçerlidir. Alerjik reaksiyonları olan kişilerin yorumları herhangi bir kozmetoloji sitesinde görülebilir. Çoğu zaman vücut, dozunun birçok kez abartılması nedeniyle serumun herhangi bir aktif maddesini tanımaz.

Şişeye bağlı dağıtıcıya odaklanın. İlk kez, 2-3 damla konsantre yeterli olacaktır.

Serumu kullanma ve uygulama hakkında daha fazla bilgi için, talimatlara bakın.

Yüz için Faberlic Serum

Bugün, çeşitliyenilenen konsantreler. Hangi üreticinin yüz için en iyi serumları sunduğunu söylemek zor. Bu ya da bu araç hakkında insanlardan geribildirim size çok şey söyleyecektir, bu yüzden onları okuduğunuzdan emin olun. Ama unutmayın: herhangi bir kozmetik aracın seçimi deneme yanılma ile yapılır - sadece çeşitli varyantları denedikten sonra, her gün mükemmel bir etki ile sizi memnun edecek "aynı iksiri" bulacaksınız.

Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler 2019

Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler 2019

Related news

 • Kemik Suyuna Terbiyeli Çorba Videosu
 • Anne olamıyorsanız dişçiye gidin
 • Yazlık ev dekorasyonu önerileri
 • Hint Yağı İle Bağırsaklarınıza Detoks Yapın
 • Bebek Odası için Örgü Sarkaç Süs Modelleri

 • Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler

  Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler


  Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler

  Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler

  Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler

  Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler

  Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler

  Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler

  Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler

  Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler

  Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler

  Yüz için en iyi serumlar: yorumlar, fiyatlar, üreticiler