Yırtık Kot Pantolonlar ile Stil Önerileri 2019

Yırtık Kot Pantolonlar ile Stil Önerileri 2019
Yırtık Kot Pantolonlar ile Stil Önerileri


Yırtık Kot Pantolonlar ile Stil Önerileri

Yırtık jean pantolonlaryeni birilkbahar trendiolmamakla birlikte çok benimsendiğinden dolaplarda vazgeçilmez kıyafetlerden biri oldu. Pekiyırtık kot pantolonlar ile şık kombinleryapmak mümkün mü?Yırtık kot pantolon nasıl yapılır?İşte tüm bilmeniz gerekenler…

Yırtık kot pantolonyeni bir ilkbahar trendi değil elbette ama gençler başta olmak üzere pek çok kişi tarafından bir kaç sezondur çok benimsendi. Bu durum dayırtık jean modelleri kıyafet dolaplarında vazgeçilmez parçalardan biri olmasına sebep oldu elbette. Başlarda daha çok salaş ve spor modelleri çıktığı için yapılan kombinler de içinde daha rahat edebileceğimiz türdendi. Ancaken yeni modayırtık kottrendinin hızla yayılmasının akabinde vücuda tam oturandar kot pantolonlarve hattakot eteklerde dahil olmak üzere tüm kot parçalara uygulandı. Sevenleri olduğu kadar sevmeyenlerinin de olduğuyırtık kot pantolonlar şık kombinleryapmak da mümkün aslında. Bu yüzden bugün için hazırladığımyırtık kot pantolonlar ile stil önerileriyazısında daha çok şıklık oluşturmaya yönelik kombinlere ve önerilere yer vermeye çalıştım.

Yırtık Jean Pantolonlar İle Yüksek Topuklu Ayakkabılar

1-Yırtık kotların salaş ve ucuz gibi görünen bir halleri vardır. Hatırlayın, böylesi bir kot giydiğinizde, buna alışkın olmayan büyükler “düzgün pantolon alacak paran mı yok kızım” diye takılırlar. Gidip en pahalı markanın yırtık jean modelini dahi alsanız bu imajı değiştiremeyebilirsiniz. Bu yüzden böyle kotları daha şık, elegan ve pahalı görünen parçalarla tamamlayabilirsiniz. Örneğin,yüksek topuklu ayakkabılariçerisinde acı çeksek dahi vazgeçemediğimiz stilettolar böyle kombinlerin ilk akla gelenleridir.

Yırtık Kot Pantolon Üstüne Vücuda Oturan Bluz veya Gömlekler

2-Eğeryırtık jeanolarak boyfriend modeli olarak adlandırılan salaş modelleri giymeyi tercih ediyorsanız, üst bölümde yine kot gibi salaş kesimlere sahip bluzları, gömlekleri kullanmamaya özen gösterin (yani özellikle şıklaştırmaya çalışıyorsanız). Biliyorum tıpkı aşağıdaki zarif bluzlar çok hoş olsalar da alt üst salaş görüntü olduğunda vücut hatlarınız kaybolmuş olacak. Salaş bir pantolon üstüne vücudunuza oturan, bel oyuntunuzu da ortaya çıkarakgömlekvebluzlartercih edebilirsiniz.

yırtık kot pantolon modelleri_mini

Vücuda Uygun Yırtık Kot Pantolon Seçimi

3-Şık olmanın sadece seçtiğiniz doğru kombinler veyapahalı kıyafetlerile mümkün olduğunu sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz.Vücuda uygun giyinmekaslında her şeyden önce gelen bir kuraldır. Bu yırtık kot pantolonunuz için de geçerli. Örneğin bacak boyunuz kısaysayüksek bel kot pantolonlar tercih edebilirsiniz. Diğer yandan eğer bacaklarınızda deformasyonlar varsa bunları göstermemeniz gereklidir. Bunun için yırtıkların çok büyük olmamasına veya o bölgelerde yırtık olmamasına da elbette özen göstermelisiniz.

Yırtık Kot Pantolon İle Beyaz Gömlekler ve Tişörtler

4-Yırtık kot pantolonunuzu şık hale getirmek için pek çok kıyafeti üst üste giymeniz veya renkleri illa üstünüzde taşımanız gerekmez. Stilinizde“az çoktur!”prensibini takip etmenin asla bir zararını görmezsiniz. Aksine aslında buminimalist tarzile kolayca şık görünebildiğinizi anlar ve vazgeçemezsiniz. Kısacası yırtık birkot pantolonüstünde kullanacağınızbeyaz gömlekveyüksek topuklu ayakkabılarmükemmel görünmeniz için yeterli olacaktır.

yırtık kot pantolon_mini

Yırtık Kot Pantolon İle Aksesuar Seçimleri

5-Stilinizi tamamlamak için karmaşık parçalar kullanmak yerine aksesuarlardan yardım alabilirsiniz.Tokalı kemerler, şık saatler,kendinden parlayan düğmeler veya çantanızın zinciri bile aslında stilin bir tamamlayıcısıdır. Doğru aksesuarları stilinize adapte ederek yırtık kotların salaş görüntüsünü şık bir stile dönüştürebilirsiniz.

jean pantolon yırtık kot nasıl yapılır_mini

Yırtık Kot Pantolon İle Blazer Ceketler

6-Önümüzde bahar olduğu için ceketler kombini tamamlayacak parçalardan biridir. Bu noktada pek çokceket modeliseçeneğiniz olmakla birlikteblazer ceketler de kullanabilirsiniz.

Yırtık Kot Pantolonlar İle Saç ve Makyaj

7-Böylesi jeanleri giydiğimiz zaman salaş görüntüsü bir anda bizi etkisi altına alıp saçımıza ve makyajımıza özen göstermeme noktasına kayabiliyoruz. Ancak amacımızyırtık kotlarile salaş ve spor bir tarz değil, bir şıklık yaratmaya çalışıyoruz. Bu yüzden saçınızın ve makyajınızın özenli olmasına da dikkat etmeniz gerekiyor.

yırtık jean pantolon modelleri_mini

Evde Yırtık Kot Pantolon Nasıl Yapılır?

Bu trende ayak uydurmak istiyorsanız ve bunun içinyeni bir kot satın almakgerektiğini düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz.Beyaz kot, gri kot modelleriveya evinizdeki herhangi birkot modeli yırtık kota dönüştürebilirsiniz.

Yırtık Kot Pantolonlar ile Stil Önerileri 2019

Yırtık Kot Pantolonlar ile Stil Önerileri 2019

Related news Yırtık Kot Pantolonlar ile Stil ÖnerileriYırtık Kot Pantolonlar ile Stil Önerileri


Yırtık Kot Pantolonlar ile Stil Önerileri


Yırtık Kot Pantolonlar ile Stil Önerileri


Yırtık Kot Pantolonlar ile Stil Önerileri


Yırtık Kot Pantolonlar ile Stil Önerileri