Yılan adası 2019

Yılan adası 2019 Yılan adası

Yılan adası

Dünyada çok güzel yerler var, burada her neyseHayat boyu hepsini bir kez ziyaret etmek gerekiyor. Hayatta bazıları tehlikeli. Bu yerlerden biri Yılan Adası'dır. Muhteşem doğa, berrak mavi su harika bir tatil merkezi yapabilir. Bununla birlikte, kesinlikle burada bir tatil yapmayacaksınız. Burada modaya uygun oteller veya dükkanlar bulamazsınız. Adada kimse yaşamıyor: ne insanlar ne de memeliler. Tüm bölge ormanlar ve taşlarla kaplıdır.

Yılan adasıYerel sakinler bilerek adaya "Serpantin" lakaplı davrandılar. On iki bin zehirli yılan burada yaşıyor. Bunların arasında en zehirli öncüllerden biri var. Canlı organizmanın organizmasına girmiş olan zehri çok hızlı davranıyor. Dokuların ve dolayısıyla ölümün ölümüne neden olur. İstatistik olduğuna inanıyorsanız, bir metrekarelik arazide yaklaşık beş tehlikeli kişi vardır. Bu bağlamda, ziyarette ölümcül bir sonuç olasılığı inanılmaz derecede yüksektir. Kazaları önlemek için Brezilya yetkilileri Serpentine Adası'nı ziyaret etmeyi yasaklamışlardır. Brezilya çok yakın, ada São Paulo eyaletinden sadece 35 kilometre uzaklıktadır. Yerel halk onu hiç ziyaret etmez.Yılan Adası, Brezilya

Adada bir deniz feneri var. Otomatik modda çalışıyor. Yetkililer, bu lanetli yere yaklaşmayı bile resmi olarak yasaklamışlardı. Eskiden bakıcılar burada, bazıları ailelerle bile yaşıyordu. Ancak, hepsi yılan ısırıklarıyla öldü. Sürüngenlerden kaçmak olanaksızdı. İnsanlara sıkıca kapalı kapılar ve pencereler dahi yardım etmeyin. Bir amatör gıdıklanma sinirinin hikayesi çokça biliniyor. Yılan Adası'nda yemeye devam ederek muz tattı, eve yelken açması için kaderi belirlenmedi.

Yerel halk son derece agresiftir. Kendilerini ustalıkla gizlerler ve pratik olarak çim, taşlarla birleşirler. Uzun süredir hareketsiz kalabiliyorlar, yeni bir kurbanı bekliyorlar.

Yılan Adası, burada yaşadığı tek yer değilbu tehlikeli yaratıklar bulunur. Güney Amerika'nın herhangi bir yerinde bulunabilirler. Çimenlerde gizlenebilirler ve aniden bir kişiye saldırabilirler. Serpantin Adası'na gelen herkesi ne tehlike beklediğini hayal etmek kolaydır.

Serpantin AdasıYerel sürüngenlerin zehirliliği zehirlidirtüm vücuda etki eder. Onun etkisi altında, hemen hemen ani ölüme neden olan proteini parçalamaya başlar. Zehirin böylesine acil bir etkisi, yılan yemlerinin ana kaynağı kuşlar olması gerçeğidir. Mağdurun uçup gitmemesi için çabucak hareketsiz kalması gerekir. Kuşlara ek olarak, yılanlar kertenkelelerde beslenirler.

Yılan adası gerçekten cehennemi bir yer. Korku filmleri için sahne rolüne ideal bir biçimde yaklaşmıştı. Ve bu özellik aşırı abartılmış. Kıyıya yaklaşmaya çalışan cesur insanlar taşları yılan toplarıyla izleyebilirlerdi. Böyle bir manzara en korkusuz insanları bile korkutuyor.

Yılan Adasına ilham veren dehşete rağmeninsanlar, eşsiz, dünyanın en büyük doğal serpentariumudur. Çok sayıda ekolojist talebine göre, ada 1985'ten beri rezerv olarak tanındı ve devlet koruması altına alındı.

Yılan adası 2019

Yılan adası 2019

Related news

 • Akdeniz Usulü Karides Tarifi
 • Şekersiz kek tarifi
 • Kalan Çay Demi Nasıl Değerlendirilir
 • Yara izinden hangi merhem seçilecek
 • Kadayıf Dolması Tatlısı Tarifi

 • Yılan adası

  Yılan adası


  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası

  Yılan adası