Wopseni Pupsenadan nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz 2019

Wopseni Pupsenadan nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz 2019

Wopseni Pupsenadan nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz 65 23.02.2019, 06:34

Wopsen'i Pupsena'dan nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz?

Son birkaç yıl, rusanimatörler, kahramanın parlak görüntüleri, büyüleyici hikayeleri, yarattıkları karakterlerin arasındaki ayrıntılı diyalogları izleyiciden memnun etmekten bıkmazlar. Çocuklar için tasarlanmış animasyonlu serilerde, birçok yetişkin bile kendileri için ilginç bir şey keşfediyor.

Ülkenin her yerinde şımarık Masha'nın maceralarının ardındauzun yıllar boyunca, bazen Bear ile sempati duyuyor. Barboskins'in evinde, tutkular bazen ciddi bir "yetişkin" televizyon dizisinden daha kötü olamaz. Smeshariki'nin tuhaf mizahı çoğu zaman bir tartışma konusu haline gelir ve Krosh, Losasha ve Kopatych'in cümleleri uzun zamandır alıntılarla dağılmıştır. Eh, neredeyse (Fixiki) yok böyle bir önemsememek, birçok yetişkin bile fizik ve diğer kesin bilimleri yasalarını kolayca anlamak için yardımcı olur. Çocuklar hakkında ne söyleyebiliriz?

Luntik Dünyası

Wopsen'i bir mermiden ayırt etme

Daha az fanclub yok Luntik -Açık bir yaz gecesinde Dünya'ya düşen bir uzaylı. Etraftaki güzelleri fark etmeyi, arkadaşlara güvenmeyi ve onlara yardım etmeyi, yaptıklarının sorumluluğunu üstlenmeyi, başkalarının bakış açılarını duymayı ve yanlışları affetmeyi, çok sayıda insanın aşka düştüğünü öğreten nazik çizgi film. Yazarların, geniş bir dinleyici kitlesine bahse girdikleri, üzücü çocuk eğlencelerine, yetişkinlerin yargı ve ekonomisine ve yaratıcılık için özel bir dünya yarattığı görülüyor. Karakterler parlak karakterler ile donatılmış, düşünceli.

Benzer, ama farklı

Mutlak çoğunluğun arka planına karşı olumlukahramanlar, birkaç nötr karakterler ve Sülük'in enkazı, sıra dışı bir çift öne çıkıyor - Vopsen ve Pupsen. Tırtıl kardeşlerin belirsiz olduğu söylenemez. Kurallara aykırı davranışlarda bulunmalarına rağmen, kendi hatalarını tanımak, hile yapmaktan, sonuç çıkarmaktan yararlanma eğilimindedirler. Ve aralarındaki ilişki kimi zaman o kadar dokunaklı ve içten olsa da, izleyicinin istemsizce pranksçıların tarafını alması, ruhun bütün hırsızlıklarının güvenle sona ermesini umuyor.

Tırtıllara ilk kez bakıldığında, kabul edilmesi kolaydırİkizler için onları. Ancak, birkaç mevsim Luntika'yı inceleyen taraftarlar bunun böyle olmadığını kesin olarak biliyorlar. Wopsen'i Pupsen'den nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz? Hayır? Yani, sizin için yazımız kesinlikle yararlı olacaktır.

bektaşi üzümü ve bir köpek yavrusu arasında nasıl ayırt edilir

Ortak özellikler

Kardeşleri birleştiren nedir? Her şeyden önce, ikisi için bir rüya var. Pupsene ve Wopsen kelebekler olmak istiyor. Gerçekte, neden ihtiyaç duyduklarını ve düşmüş mutluluğu ile ne yapacaklarını tam olarak bilmiyorlar. Ama önceden tahmin etmek - onların alışkanlıklarında değil. Şimdiye kadar, tırtıllar, basit şarkılarını söyleyerek ve teke tekerleği boyunca diken diken ederek otları yiyorlardı ve bu da onların kaşık katranlarını etraflarındakilerin sakin ve tatlı hayatına getiriyordu.

Vopsen ve Pupsen arasındaki farkı nasıl ayırt edeceğinizi anlayacaksınızKarakterlerin görünümüne dikkat edin. Çok benzerler - hala kardeşler. Fakat yakından bakarsanız, bir tanesi açıkça daha büyük ve tuhaftır. Daha kabataslak bir kardeşin gözleri daha küçüktür, ancak yanaklar biraz daha büyüktür. Her ikisi de giymek headdresses. Her ikisi de önlük-önlükler var. Ama kim kimdir? Animasyonlu dizinin yazarları, Wopsen'i Pupsen'den nasıl ayıracağını gerçekten bilmedikleri için şaka yapıyorlardı, ama bu elbette ki alay konusu. Özenli bir seyirci, kardeşlerin rollerini değiştirmediklerini, görüntülerinin ayrılmaz olduğunu fark edemezler.

Başladı Vopsen

Wopsen'i Pupsena'dan nasıl ayırt edeceğimizi anlamak için, her bir kardeşe daha yakından bakalım.

Serinin birinde, Vopsen Pupsin'i anlatıyorBirbirlerinin sorumluluğu, ağabeyinin konumundan açıkça bahsetmektedir. Tırtıllar arasındaki ilişkide, bu da genellikle fark edilir. Wopsen - ana rüzgarlar, kışkırtıcı ve baştan çıkarıcıydı.

Kafasında kırmızı bir bandaj giyiyor ve önlüğünde bir krem ​​var. Ciltte, en küçüklerinden biraz daha aşağıdır.

wopsenia'yı pugense resimlerden ayırt etme

Dobryak Pupsin

Pupsin bir kap ve göğüs kafasını tercih ediyorAksesuar bir çift kiraz ile dekore edilmiştir. Kardeşinin yetkisini kayıtsız şartsız kabul eden suç ortağı, silah arkadaşı ve icracı rolünü memnuniyetle kabul eder. Doğru, sık sık onun ortak hileler için alır Pupsin olduğu ortaya çıkıyor.

Birlikte ayakta kardeşler bakıp bizim basit ipuçlarını unutmayın, kolayca Pupsenya gelen Vupsenya ayırt etmek nasıl anlayabiliriz. Resimlerindeki resimler, ana farklılıkların hatırlanmasına yardımcı olacaktır.

Özetlemek için

Yani, zor olmadan belirlediğimiz ana şey. Vopsen daha yaşlı, ama çok büyük değil, üstsüz kırmızı bir bandaj ve bir erikli bir önlük giyiyor. Pupsen ağabeyden daha büyüktür, kafasına bir başlık konur ve göğsünde kirazlı bir bibidir. Ancak, Wopsen'i Pupsen'den nasıl ayıracağı sorusunu yanıtlarken, karakter karakterlerini unutmamak gerekir.

Wopseni Pupsenadan nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz 2019

Wopseni Pupsenadan nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz 2019

Related news

 • Havuçlu Ekmek (1 Yaş) Tarifi
 • Tığ İşi Biblo Ayak Yapılışı Videolu
 • Yufkadan Büzme Baklava Tarifi

 • Wopseni Pupsenadan nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz 63

  Wopseni Pupsenadan nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz


  Wopseni Pupsenadan nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz 45

  Wopseni Pupsenadan nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz 14

  Wopseni Pupsenadan nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz 5

  Wopseni Pupsenadan nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz 84

  Wopseni Pupsenadan nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz 50

  Wopseni Pupsenadan nasıl ayırt edeceğinizi biliyor musunuz 10