Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 2019

Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 2019
01.04.2019

Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 94

Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı

Bu yıl birçok kişi ilk önce bunu öğrendi.Voronez Bölgesi'ndeki Otradnoe köyü gibi bir yer. Noel Kutlamasını Koruma Kilisesi, Rusya Federasyonu Başkanı'na ev sahipliği yaptı. Bu yerleşim, Voronez'den yarım saatlik bir mesafededir ve köye pek benzemektedir: güzel tuğla kır evleri, seçkin evler küçük bir kasabanın düşüncelerini uyandırır. Köyün merkezinde zengin bir geçmişi olan güzel bir tapınak yanında - çocuk barınağı ve Aziz George kilisesi yer alıyor.neşeli Voronez bölgesi tapınağının köyü

Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Virgin'in Şefaat Kilisesi

Tarihsel olarak, köy üç yerleşimden oluşmaktadır -Vykrestovo, Gololobovo ve Otradny, XIX yüzyılın başlarında dört arsa üzerinde kurulmuştur. Yirminci yüzyılın başlangıcına kadar, bu yerleşim hiçbir yerde resmi belgelerde belirtilmedi. Bugün Noel Günü'nde Rusya'nın her yerinde kilisesi görülen Voronez Bölgesi'ndeki Otradnoe köyü, Novousmansky Bölgesi'nde görevlendirildi. Ancak gelecekte Voronez kentine katılmayı planlıyor.

Voronez Bölgesi'ndeki sevimli köyün girişinde1901'de inşa edilen Kutsal Rahibin Korunması kilisesi uzaktan görülebiliyor. Tapınağın geçmişi çok zengin değil. Neo-Rus tarzında inşa edilmiş ve 1901'de kutsanmıştır. Köyde birçok sakin vardı ve kilisede yeterli yer yoktu, 12 yılda yeniden inşa edilmesine ve büyüklüğünde artışa karar verildi. Devrimden sonra, tapınak kapatıldı ve piskoposluk merkezine geri gönderilene kadar 1991 yılına kadar tahıl depolama tesisine dönüştürüldü. Hemen restorasyon başladı, yaklaşık 10 yıl sürdü. 1995 yılında Voronej bölgesinin idaresi, Intercession Katedrali'ni bölgesel önemi haiz kültürel ve tarihi mirasın bir nesnesi olarak korumaya karar verdi.

Kutsanmış Meryem'in korumasıyla

Otradnoe köyü, Voronez bölgesi, kutsal Virgin kilisesi

Kilisenin önündeki parkta köylüler,Meryem heykeli. Virgin'in imajını yaratma ve kurma fikri, Archpriest Peder Gennady'ye geldi. Yönetim, fikri destekledi, heykeltıraş davet etti, Lipetsk tapınaklarından birinde çalışarak geleceğin figürünü seçti. Yaratılış, sponsorlar, köy idaresi ve köylüler tarafından bağışlanan bağışlardan sağlanan kaynaklarla bir yıldan fazla sürdü. Nativity bayramından önce, En Kutsal Theotokos'un heykeli kuruldu. Karanlıkta, özel arka ışık sayesinde etkileyici görünüyor.

Başrahip rehberliğinde

Voronej bölgesinin otradnoe köyünü ziyaret etmek,Parishioners'tan gelen yorumları en çok hevesli olan Baba Gennady tapınağı, Ortodoks inancına dönüşme hikayesini anlatıyor. Geçmişte, biyologu çalışma, o uzun hayatın anlamı arayışı içinde olduğu, nörofizyoloji eğitim gördü, ben ruhun ölümsüzlüğü ispat etmeye çalıştı. Bilim adamı olarak hızlı bir kariyer öngörülüyordu, fakat pratik olarak hayat şansı bırakmayan menenjit ciddi bir saldırı, bilimsel yolunu kesintiye uğrattı. O çok kötüydü ki yakındaki bir ceset yerine yanlışlıkla bir morga götürüldü. Zor bir durumdan sonra iyileşme bir mucize gibiydi. Tanrı'nın bağışladığını ve onu pişmanlık ve hizmet için dünyaya götürdüğünü anlayan Gennady Zaridze, beynin sinirsel faaliyetindeki bilimsel çalışmayı İncil ile değiştirdi.

Voronezh'in bardik çevrelerinde Gennady'yiGezici. Gennady, onların ruhsal akıl hocası bereketidir zaten günah içinde dolaşıp, 6 CD, modern insanın ruhuna en derin dizeleri etkileyen basit ve derin şarkılar kaydetti aldı. Birçok insan için, vaazlar ve konuşmalar gibi şarkılar, zorlu yaşam koşullarından çıkış yolunu bulmaya yardım eder.

Başkan ile Noel

Gennady tapınak babasının neşeli Voronezh bölgesi köyü

Her yıl cumhurbaşkanı Noel'e geliyorbaşkentin tapınaklarından uzak. Bu yıl Voronezh Bölgesi'ndeki Otradnoe köyünü ziyaret etti. En Kutsal Theotokos'un Şefaat Kilisesi, Putin ile tatilin keyifli bir uyarlamasıyla tanıştı. Onunla birlikte, çatışma sırasında Ukrayna'da 100'den fazla insanın yaşadığı yerel darboğaz evinde geçici olarak ikamet eden Lugansk'tan 44 mülteci vardı. Hizmetin ardından, Baba Gennady Putin'e "The Wanderer" adlı kitabını verdi ve kayıtlarla diskler verdi. Başkan, uzun zamandır mevcut olan ve gerekli miktarda fon toplanmayan bir Pazar okulu inşa edilmesine söz verdi.

Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 2019

Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 2019

Related news

 • EuroBasket 2017de çeyrek final maçları başlıyor
 • VAZ-2106 jeneratörü nasıl düzenlenmiş
 • ABDde hükümetin açılma çabaları sonuç getirmedi
 • Karar vericiler ile ekonominin tüm paydaşları, Türkiye Ekonomi Zirvesinde buluştu
 • Rüyada Ağaçlık Görmek Nedir Hakkında Bilgi Ve İslami Yorum

 • Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 75

  Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı


  Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 91

  Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 20

  Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 41

  Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 29

  Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 36

  Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 35

  Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 92

  Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 16

  Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 4

  Voronez Bölgesi Otradnoe köyü. Kutsal Meryem Ana Tapınağı 5