Volgogradın en büyük bitkileri 2019

Volgogradın en büyük bitkileri 2019

Volgogradın en büyük bitkileri 18 23.02.2019, 20:01

Volgograd'ın en büyük bitkileri

Volgograd en büyük sanayi merkezidirÖnemli otoyolların kesiştiği yerde bulunan Volga bölgesi. Volgograd fabrikaları bölgenin kalkınmasına önemli bir katkıda bulunuyor, bu vatandaşlar, sosyal ve altyapı projeleri ile bütçeyi dolduruyor. İmalat sektörü ağırlıklı olarak makine yapımı, metalurji, kimya ve alet yapımı sanayi kuruluşları tarafından temsil edilmektedir.

alüminyum fabrikası Volgograd

Volgograd Alüminyum ergiticisi, Volgograd

Birincil eritmealüminyumdan üretilmiş ve buna dayanan bir dizi ürün üretmektedir. Çalışmalarına 26 Ocak 1956'da başlayarak, bu kez ülkenin yedinci en büyük profilli kuruluşu oldu. İşçilik esasına göre olan kolektif ödüller ve unutulmaz işaretlerle bir defadan az olmamak kaydıyla ödüllendirildi, en onurlu olanı İşgünü Kırmızı Şerit Siparişi'dir. Bugün, RUSAL şirket grubunun yapısal bir alt bölümüdür.

Volgograd'daki alüminyum tesis:

 • Külçeler, domuzlar ve granüllerdeki primer alüminyum (60.000 ton / g'a kadar).
 • Demir dışı metal esaslı tozlar, macunlar ve tozlar (15.000 ton / g'a kadar).
 • Anodik kütle (150.000 t / g'a kadar).
 • Alaşımlar.

Ana ortaklar ve tüketiciler, elektrik, otomotiv, ambalaj, inşaat ve enerji endüstrilerinin şirketleri.

Son yıllarda elektrik enerjisi için yüksek tarifeler nedeniyle girişim belirli problemlerle karşılaşmaktadır. Üretim kârsız, çünkü bitki tekrar tekrar çalışmalarını askıya aldı.

fabrika Kırmızı Ekim Volgograd

"Kırmızı Ekim"

Volgograd'daki "Kırmızı Ekim" bitkisibölgenin en büyük ve en ileri teknoloji ürünü metalurjik işletmeleridir. İşte petrokimya endüstrisi işletmelerinin, araştırma enstitüleri ve laboratuvarlar için otomotiv sanayi, silahlandırma, füzelerin üretimi ve havacılık ekipmanları için çok gerekli özel çelik kaliteleri eridi. Rusya'nın güneyindeki bu tek girişim budur.

Fabrika Volgograd'daki çalışmalarına çoktan başladı1897 yıl. Tsaritsynsky Metallurgical (başlangıçta çağrıldığı gibi) Volga üzerinde elverişli bir konuma sahipti ve keşfinden sonra Urals demir üreten manufactories ile fark edilebilir bir rekabet yarattı. 1910'da işletme, 8,5 milyona varan yüksek kaliteli çelik üretimini gerçekleştirdi.

Devrimden sonra, bitki millileşti ve 1922'deşimdiki adı "Kırmızı Ekim" idi. 1930'larda, eski ekipmanın yeniden inşası ve yenilenmesi başladı. On yılın sonunda, SSCB'nin en teknik donanımlı yapımlarından biriydi. Metalurji endüstrisinin amiral gemisi unvanı, günümüze kadar kısmen korunmuştur. Bugün dükkanlarında yaklaşık yarım bin tondan fazla haddelenmiş metalden oluşan yaklaşık 900 marka özel çelik üretilmektedir. Burada, ülkedeki paslanmaz çelik kalitelerinin üçte biri eritiliyor.

fabrika Barrikady Volgograd

Fabrika "Barrikady" (Volgograd)

"Barikat" yazılımının tarihi 1914'e kadar uzanıyor. Birinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesinden sonra ordu, mühimmat ve silah sıkıntısı ile karşı karşıya kaldı. Hükümet ve askeri birim, bir tanesi Tsaritsyn'de inşa edilen bir dizi yeni silah işletmesi kurmaya karar verdi.

Tarih boyunca Volgograd'daki bitkiağırlıklı olarak askeri ürünler üretti. II. Dünya Savaşı'nın başlangıcında, şirket üretimi artırdı. Özellikle ordunun, savaşın ilk aşamasında geri çekilme sırasında kısmen kaybedilen topçuya ihtiyacı vardı. Bir ayda, burada 1000'e kadar silah toplandı. Ama Almanlar Stalingrad'ın eteklerinde olduğunda, ana tesisler Altay'a tahliye edildi.

Bugün, tesis, aşağıdakilerin geliştirilmesini içeren JSC "Titan-Barricade" adlı bir araştırma ve üretim merkezi işletmektedir:

 • Büyük kalibreli topçu silahları.
 • Taktik füze sistemleri için rampaları (PU).
 • Stratejik füze sistemleri için PU.

Volgograd fabrikaları

Volgograd Traktör Çalışmaları

Bir zamanlar Volgograd'daki efsanevi bitki,Sovyet dönemlerinde ün kazandı, ancak günümüzün gerçeklerini atlatmadı. 1926 yılında Stalingrad, ilk yerli büyük ölçekli traktör işletmesinin inşası için bir yer olarak seçilmiştir. Tarım makinalı teçhizat ihtiyacını fazlasıyla karşıladı, 17.06.1930 tarihinde ilk 30-güçlü traktör STZ-1 fabrika konveyöründen çıktı. Bir yıl sonra, atölyelerinde günde yüz üniteden fazla ihtiyaç duyulan ekipman bir araya getirildi.

Savaşın başlangıcında, fabrika çalışanları tamir edebildi,Daha sonra, T-34 tanklarının üretimi ve bunlara motorlar. Stalingrad'a gelen faşist ordunun bombalanması ve bombardımanı altında üretim bile durmadı. Sadece savaşlar doğrudan bitkinin topraklarına yayıldığında, dükkanların işi askıya alındı.

Savaştan sonra barışçılürünleri. Temel, DT serisinin güçlü bir tırtılı traktörüydü. Ne yazık ki, 2000'li yılların başlarında Volgograd Tractor çözümlenemeyen finansal sorunlarla karşı karşıya kaldı ve 2007 yılında işletme kaldırıldı.

Kızıl Ordu Tersanesi

Burada çeşitli gemilersınıf, enerji santrallerinin revizyonu, gemi vinçleri, kıskaçlar, hidro-yükleyiciler, mavnalar ve diğer ürünleri imal etmek. Ortakları arasında sivil örgütler ve Rus Donanması vardır. Onarım çalışmalarına ek olarak, tesis çeşitli sınıfların gemilerini toplar: kuru yük, teknik, yardımcı, kendinden tahrikli ve kendinden tahrikli olmayan.

Volgogradın en büyük bitkileri 2019

Volgogradın en büyük bitkileri 2019

Related news

 • Cedi Osmanın kariyer gecesinde kazanan Minnesota
 • KREP PASTAMIZ
 • Çarpışma Meral Kimdir(Merve Çağıran)
 • Jason Greenblatt
 • Penye İpten Yuvarlak Sepet Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

 • Volgogradın en büyük bitkileri 5

  Volgogradın en büyük bitkileri


  Volgogradın en büyük bitkileri 80

  Volgogradın en büyük bitkileri 52

  Volgogradın en büyük bitkileri 17

  Volgogradın en büyük bitkileri 60

  Volgogradın en büyük bitkileri 48

  Volgogradın en büyük bitkileri 67

  Volgogradın en büyük bitkileri 81

  Volgogradın en büyük bitkileri 14

  Volgogradın en büyük bitkileri 52

  Volgogradın en büyük bitkileri 54

  Volgogradın en büyük bitkileri 39