24.06.2019

Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 2

Vladimir Zhdamirov ve "Butyrka" adlı grup

vladimir ждаdjamirov

Vladimir Zhdamirov 6 Ağustos 1958'de doğdu. Voronezh bölgesinde. Chanson sanatçısının biyografisi çeşitli olaylarda zengin. Ailesi sanatla uğraşıyor ve kardeş dansa önemli seviyelere ulaştı.
Vladimir'in çocukluğu ve gençliği daha çok ilerlediHızla. Holiganlık ve polise sürüş hayatında gerçekleşti. Zaten çocukluk yıllarında, kahramanımıza şarkı söylemeye başladık, okulda çeşitli konserlerde performans gösterdi. 1998-1999 yılları arasında "Far Light" grubunun vokalistiydi.

Vladimir Zhdamirov'un hayatında "Butyrka" adlı grup

1999 yılından bu yana, "Far Işık" grubunun çalışmalarında,üç yıl süren basit bir tezgah başlattı. Katılımcılar "aile nedenleriyle" dediği gibi oldu. Şu anda, Vladimir Zhdamirov ve Oleg Simonov (grubun ikinci yazarı) birlikte ayrılıyor ve "insanlara karışıyor". Oleg şiir ve müzik yazdı ve Vladimir Zhdamirov kendini vokallere ayırdı. Vladimir'in biyografisinde önemli bir an gelecekteki üretici Butyrki Alexander Abramov'la bir araya geldi. Uzaktaki 2001'de bilinmeyen sanatçılar Vladimir Zhdamirov ve Oleg Simonov kayıt stüdyosuna "Rus chanson" a ilk şarkılarını kaydetme talebiyle gittiler. Sonra Abramov tarafından fark edildi. O sırada, grubun isimleri henüz yoktu. Birkaç mahkumun, ünlü "Butyrka" yalıtkanından nasıl kaçtığını duydular. Abramov, gruba böyle bir isim vermeyi teklif etti ve yakaladı. Grubun ilk konseri 2001'de gerçekleşti. Aşağıda, 2002'de "Butyrka" grubunun ilk albümü piyasaya çıktı ve çocuklar en popüler chanson sanatçılarından oldu. Grubun şarkıları gerçek, samimi, kalpten geliyor. Basit yaşam ve sade insanlarla şarkı söylerler, cazibe parlaması olmadan çok az saygısız bırakırlar. İkinci albümün yayınlanmasından sonra gruba "Yılın Keşfi" ödülü ve "En İyi Rus Chanson" ödülü verildi.

Vladimir Zhdamirov dizisinin resmi

Solist "Butyrki" her zaman Vladimir Zhdamirov'du. Grubun diskografisi 2002'de başladı. Daha sonra ilk disk "Birinci Albüm" adı verilen halka sunuldu. Gruba, farklı yaştaki dinleyicilere olan sevincini ve sevgisini getirdi. Devam eden başarı "İkinci Albüm" olarak kaydedildi, St. Petersburg'da düzenlenen "A Worthy Song-2002" adlı müzik yarışmasında ödül aldı. 2004'te üçüncü albümü "Haber" çıkarıldı, 2005 yılında dördüncü albüm "The Icon" idi.

vladimir zhdamirov diskografisi

2007'de beşinci albüm"Globe" ismi. 2008 yılında, "Altıncı Albüm" yayınlandı, bu albüm "Rus Chanson" ile sözleşme imzalandı. O zamandan beri grup, kompozisyonlarını ticari organizasyonlara bakmaksızın bağımsız olarak kaydetmeye başladı. 2019'da iki albüm "Hooligan" ve "Özgürlük Sokağı" adı altında serbest bırakıldı. 2014'te Vladimir Zhdamirov, yalnız bir kariyer yapmaya karar veren "Butyrka" grubunun vokalisti olmayı bıraktı. 2014 sonlarında Vladimir Zhdamirov tarafından "Çitten Sonra Bahar" başlıklı tek bir albümü yayınlamayı planlıyor.

Vladimir Zhdamirov'un Butyrki'den ayrılması

Vladimir Vladimirov neden ayrıldı

Neden Vladimir Zhdamirov Butyrka grubundan ayrıldı? Bu sorunun kesin bir cevabı vermek zordur. Vladimir ile Oleg Simonov arasındaki çatışmanın olgunlaştığı görüşündedir. Birisi, Zhdamirov'un çalışmaları için daha fazla şöhret ve para istediğini söylüyor. Bu katılımcılar bu söylentileri teyit etmez, ancak onları da çürütmezler. Bu bağlamda, Minsk kentindeki skandaldan bahsetmeyi başaramayız. Vladimir, grubun ayrılışını ilan etmeden önce orada bir konser planlandı. Butyrki'nin çalışanları Vladimir olmadan (yeni bir vokalistle birlikte) konser vermeye ve bu konser için bilet alan kişileri telafi etmeye hazırdı. Ancak, otele vardıklarında sanatçıların salona girmesine izin verilmedi ve salonda bulunan grup yerine Vladimir Zhdamirov, yalnız bir konserle oynamadı ve kendisine ait olmayan isabetleri gerçekleştirdi.

Vladimir Zhdamirov'un kişisel kariyeri

Müzik kariyerinin belirli bir noktasındaKatılımcı gruplarında konuşan birçok kişi, yalnız bir kariyer başlatma arzusuna sahip. Bu arzu ortaya çıktı ve Vladimir Zhdamirov. 2014 yılında Vladimir 23 Aralık'ta gruptan ayrıldığını açıkladı. Dinleyicilere, yalnız bir proje üzerinde çalışacağını söyledi. Vladimir Zhdamirov'un yeni şarkısı, Butyrka'daki gibi chanson tarzında olacak. Ayrıca Vladimir, kendi kompozisyonunun şarkı sözlerini dinleyicilere sunacak.

Aile ve gelecek planlar

Vladimir ждаdzhamirova şarkıları

Vladimir'in anlayan harika bir ailesi var.Tur ile bağlantılı olarak sürekli evde olmaması. O'nun dört kızı var, bunlardan biri koruyucu. Ilya adında ikinci bir torun doğdu. Vladimir Zhdamirov inandığımız gibi, hayatta en önemli şey bir erkek olmak ve yaşlılara saygı göstermektir. Şu anda sizinle özgürce yaşamak için gençlerine verdiği insanlara özel, saygılı bir tutum sergiliyor. Müzisyeni ve savaşı geçenleri onurlandırır ve hatırlar. Şarkıcı hayalini kutladı - savaş olmadığını söyledi. Gelecekte Vladimir, yaratıcılarıyla hayranlarını mutlu etmeyi ve onlara yeni şarkılar vermeyi planlıyor. Ailesi ve arkadaşları onu her çabada destekliyor, yeni yaratıcı zirveleri fethetmeye ilham veriyor.Related news

 • Suriye, koalisyonun Hasekedeki son saldırılarının ardından BMye tepki gösterdi
 • Leningrad Bölgesinin Mavi Göllerinde dinlenmek için gidiyoruz
 • Güzelkız.com
 • Svetlana Khorkina: biyografi, filmografi ve kişisel hayat (fotoğraf)
 • Makyaj malzemeleri tavsiyeler ile Etiketlenen Konular

 • Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 50

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup


  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 14

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 85

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 53

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 20

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 95

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 76

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 36

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 34

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 49

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 16

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 28

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 29

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 96

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 67

  Vladimir Zhdamirov ve Butyrka adlı grup 57