Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 2019

Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 2019

Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 39 05.02.2019, 22:34

"Vasoket": kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları

Bir doktor ne ilaç için reçete edilebilirVasoket? Bu makalede, bu aracın kullanımı ve endikasyonları için talimatlar ele alınacaktır. Bundan böyle, bu ilacın hangi analogları, bileşimi içinde (oyunculuk ve yardımcı maddeler) neler olduğunu, hangi formda olduğunu, hangi kontraendikasyonları ve yan etkileri olduğunu da öğreneceksiniz.
vazo paketi kullanım kılavuzu

Tıbbi ürünün bileşimi, formu ve ambalajı

Bu ilacı sadecedikdörtgen tabletler (600 mg). "Vasoket" ne anlama geliyor? İlaç bileşimi talimatlarda belirtilmiştir. Bu tabletlerin ana aktif maddesinin diosmin olduğunu söylüyor. Yardımcı elemanlar gelince, bunlar povidon, magnezyum stearat, mısır nişastası ve mikrokristal selüloz içerir.

İlaç "Vasoket" (tabletler) bir karton paket içinde yerleştirilen blister satışa devam ediyor.

Farmakolojik özellikler

İlaç nedir?Vasoket? Kullanım talimatı aktif bileşeninin diosmin olduğunu belirtir. Bildiğiniz gibi, bu elementin iyi bir venotonik etkisi vardır. Size, damarların genişleme azaltmak onların sesini geliştirmek (doza bağımlı etki yoktur) ve venöz stazı azaltmasına olanak verir.

Bunu söylememek imkansız.İlaç önemli ölçüde lenfatik drenajı artırır. Bunun nedeni, kılcal damarların (lenfatik) azaltılmasının sıklığındaki artış ve bunların tonlarının yanı sıra fonksiyonel yoğunluklarında bir artış ve lenfatik basıncın düşmesidir. Ek olarak, bu tür tabletler mikro dolaşımı iyileştirebilir, kılcal damarların direncini arttırabilir ve geçirgenliklerini azaltabilir.

Uzmanlar bu ilacın olduğunu kanıtladıcilt dokularında perfüzyonu, oksijen difüzyonunu arttırır ve aynı zamanda lökositlerin venöz duvarlara yapışmasını ve parank dokulardaki hareketlerini azaltır. Bir anti-inflamatuar etkiye sahiptir, adrenalin, serotonin ve norepinefrinin vazokonstrüktör etkisini arttırır ve ayrıca tromboksanın, prostaglandinlerin sentezini ve serbest radikallerin üretimini bloke eder.

vazoket yorum

Maddenin farmakokinetiği

Vasoket'in emilimi nerede? Kullanım talimatları, ilacın içindeki 1 tableti aldıktan sonra sindirim sisteminden hızla emildiğini bildirir. Hastanın kan plazmasında, ilaç yaklaşık iki saat sonra belirlenir. En yüksek konsantrasyon, uygulamadan 5 saat sonra zaten elde edilir.

Göz önünde bulundurulan araçlar ya da daha ziyadeBileşen, eşit olarak dağıtılır ve daha sonra alt ekstremitelerin içi boş ve derialtı damarlarının hemen hemen tüm katmanlarında toplanır. Karaciğer, pulmoner sistem, böbrekler ve diğer iç organlarda küçük ilaç konsantrasyonları bulunur.

Diosmin (selektif) ve ayrıca damarlardaki ve damarlardaki metabolitlerinin birikimi, tabletleri aldıktan sonra 9 saat sonra maksimum seviyesine ulaşır. Bu etki 96 saat devam eder.

Söz konusu ilacın% 79'u idrar,% 11'i dışkı ve% 2.4'ü safra ile birlikte atılmaktadır.

tanıklık

Tabletler "Vasoket", bu makalede kullanımı için talimatlar, aşağıdaki endikasyonlara göre hastalara reçete edilir:

 • hemoroid alevlenmesi;
 • Alt ekstremite ven genişlemesi (varis);
 • mikrodolaşım bozuklukları;
 • bacakların kronik lenfovenöz yetmezliği.

analogların vazoları

Kontrendikasyonlar

Vasoket'e kontrendikasyon var mı? Kullanım talimatları, bu ilacın neredeyse hiç kontrendikasyon olmadığını göstermektedir. Ancak uzmanlar, böyle bir aracın 18 yaşın altındaki insanlar için tavsiye edilmediğini iddia ediyorlar. Ayrıca, bu ilaç bazı ilaç maddelerine karşı aşırı duyarlı olan hastalara uygulanmamalıdır.

Venotonizing ajan Vasoket: kullanım talimatları

Hastaların bu ilaca ilişkin yorumlarımakalenin sonunda. Bu bölümle ilgili olarak, bir tıbbi cihazın dozajını ve belirli hastalıklara yönelik yönetim yöntemlerini ele alacağız.

Bu ilacın randevusu sadece darhastayı muayene ettikten sonra uzman. Alt ekstremitelerin venleri (varikozu) gibi bir sapma ile ve aynı zamanda kronik bir tabiatın (yani bacaklarda ağırlığa sahip) lenfosenöz yetersizliğinin ilk aşamasında, söz konusu ilacın genellikle günde 1 tablet reçete edilir. İlaç sabahtan önce kahvaltıdan önce alınır. Bu tedavinin süresi 2 aydır.

Hastanın ciddi formları varsaKronik bir doğanın lenf venöz yetmezliği (ağrı, şişlik ve kasılmalar gözlenir), daha sonra ilaç tedavisi 4 aya çıkarılır. Bacaklarda trofik değişiklikler ve ülserlerin ortaya çıkması durumunda, ilaç yarım yıl içinde ve bazen daha da uzun bir süre içinde alınır. Bu ders 3 ayda bir tekrarlanır.

Vasoket ilacı hemoroidleri tedavi ediyor mu? Hastaların değerlendirmeleri, hemoroidlerin akut iltihaplanması ile böyle bir çare çok iyi yardımcı olduğunu söylüyorlar. Asıl önemli olan, talimatın tüm talimatlarına sıkı sıkıya uymaktır.

Vazoket manuel yorumlar

Hemoroid alevlenmesi ile, bu ilaç reçete edilirGünde 2-3 tablet. Bir hafta boyunca yemek sırasında tavsiye edilir. Yedi gün sonra ilaçlara devam edilebilir. Bununla birlikte, bu durumda, doz, 1.5-2 ay boyunca günde 1 tablete indirilmelidir.

Söz konusu aracı almak mümkün mü?gebelik döneminde kadınlar? Gebeliğin 2. ve 3. trimesterlerinde kronik bir doğanın lenfovenöz yetersizliği ile ilaç günde 1 tablet miktarında reçete edilebilir. Bu durumda, ilaç beklenen iş başlangıcından 3 hafta önce iptal edilir.

Emzirme döneminde, yeni doğmuş bir bebeğin meme ile beslenmesi sırasında, ilaç durdurulmalıdır. Bunun nedeni anne sütünün içine girmesidir.

Hasta bir veya daha fazla ilaç kaçırdıysa, tedavi her zamanki gibi devam etmelidir.

aşırı doz

Şu anda söz konusu ajan tarafından herhangi bir aşırı doz vakası tanımlanmamıştır. Bu durumun belirtileri kılavuzda açıklanmamıştır.

Diğer yollarla etkileşim

Bu ilacın diğer ilaçlarda klinik olarak önemli etkileri kaydedilmemiştir. Bu nedenle, ilaç "Vasoket" genellikle diğer ilaçlarla birlikte reçete edilir.kullanım incelemesi için vasoket talimatları

Yan Etkiler

Hangi istenmeyen sonuçlara neden olabilir?Vasoket ilacını almak? Talimat, bu araç hakkındaki incelemeler size herhangi bir yan etkisi olmadığını bildirir. Bununla birlikte, bazı durumlarda, bu ilaç baş ağrılarına ve aynı zamanda dispepsi neden olabilir. Bu durumda, ilacı almayı bırakın ve bir doktora danışın. Buna karşılık, doktor başka, daha güvenli bir ilaç yazmalıdır.

Tıbbi ürünün kullanımı için özel talimatlar

Bu ilacı tedavi için kullanmadan önceBu veya diğer hastalıklar, tecrübeli bir doktora danışmanın yanı sıra talimatlar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Sadece bu durumda, bu ilacın tedavisi oldukça etkili olacaktır.

İltihaplı hemoroid tedavisiSadece diğer ajanlarla (örneğin, rektal fitiller, merhemler, vb. ile birlikte) bir kompleks içinde yürütmek gereklidir. Hızlı bir klinik etki oluşmadığı takdirde, ek bir tıbbi muayene gereklidir ve tedavinin ayarlanması gerekir. Bunun için bir proktoloğa danışmak gerekir.

Şu anda kanıt varBu ilaç fetoplasental yetmezliğin tedavisinde oldukça etkilidir. Ayrıca, genellikle intrauterin spiraller kullandıktan sonra ve aynı zamanda flebektomi sırasında ortaya çıkan kanama profilaksisi için reçete edilir.

İlacın saklanması için şartlar ve koşullar

Söz konusu ilaç saklanmalıdır.30 ° C'den fazla olmayan bir sıcaklıkta, çocuklar için erişilemez karanlık bir yer Bu ilacın raf ömrü 3 yıldır. 36 ay sonra, ilaç kullanımı yasaktır.vazektomi tabletleri

Bir tıbbi ürünün maliyeti ve benzerleri

Dayalı damar ilaçları gibidiosmina, ilaç "Vasoket" oldukça pahalıdır. Yani, 30 tablet için yaklaşık 650-700 Rus ruble vermek zorunda. Akut hemoroidlerin tedavisinde yaklaşık 90 tablete ihtiyaç duyulacak ve bu da dikkat çekici bir şekilde cebe atıyor.

Bir tıbbi ürünü değiştirmek mümkün değilVasoket? Bu ilacın analogları da Diosmin olarak aktif bileşen içerir. Değiştir ilaç aşağıdaki ilaçlardan biri olabilir kabul: "Venolek", "Detraleks", "Diovenor 600", "Diosmin", "Flebofa 600", "600 Phlebodia" "Medivh".

Bu fonların maliyeti fiyata benzerilaç "Vasoket". Ancak, yukarıda sunulanlardan çok daha ucuz olan başka bir ilaç var. Bu hazırlık "Venarus". Diosmin ayrıca aktif öğesi olarak da hareket eder. Her ne kadar birçok hastanın bu ilacın zayıf etkinliğinden söz ettiğine dikkat edilmelidir.

Hastaların ilaca ilişkin görüşleri

Vasoket gibi bir ilaç hakkında hastalar ne diyor? Şu anda incelemeleri inceleyeceğiz.

Bu ilaçla tedaviden sonra, birçok hastaAlt ekstremitelerde kolaylık dikkat edin. İlaç bacaklarda ağrı, kramplar, durgunluk ve şişlik ortadan kaldırabilir. Mikrosirkülasyon bozukluklarıyla ilgili problemi oldukça hızlı bir şekilde çözer.

tabletler vasoket talimatları

Akut hemoroidler gelince, o zaman ikinciTalimatlarda belirtilen dozajın verildiği gün, hastalar düğümlerin iltihabında bir azalma gözlemler. Her ne kadar çoğu vakada bu, ancak hastanın ilacı yerel (merhemler, mumlar, vb.) Dahil olmak üzere başka ilaçlarla birlikte kullanması durumunda ortaya çıkar.

Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 2019

Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 2019

Related news

 • Taksimde taciz olayı erken başladı
 • İĞNE OYASI HAVLU KENARI YAPIMI
 • Depilasyon için Vit kremi gereksiz tüylerden ve pürüzsüz cildi kurtaracaktır
 • Balondan Abajur Yapımı İpten Abajur Yapımı
 • Turp. Yetiştirme ve bakım

 • Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 80

  Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları


  Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 9

  Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 9

  Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 63

  Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 45

  Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 86

  Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 29

  Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 96

  Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 9

  Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 30

  Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 54

  Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 65

  Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 89

  Vasoket: kullanım talimatları, incelemeler. İlaç analogları 13