Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 2019

Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 2019
18.07.2019

Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 77

Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi? Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması

Varisli damarlar sadece çirkin değil, aynı zamanda tehlikelisağlık ve hatta yaşam için. Yeterli tedavi olmadığında bacaklardaki venöz ağ kısa sürede tromboz, trofik ülser, kanama gibi komplikasyonlara yol açabilir. Bu nedenle, mümkün olan en kısa zamanda tedaviye başlamak ve hastalıktan kurtulmak çok önemlidir. Başarılı bir iyileşmenin ilk yolu, varisli venler içeren sıkıştırma iç çamaşırları gibi gerekli bir ürünün satın alınmasıdır. Etkisi elde edilecek şekilde en iyi ürün hangisidir ve para boşa harcanmaz mı? Makalede tartışılacak olan budur. Ve ne tür terapötik trikoların mevcut olduğunu ve ayrıca özel külotlu çorap veya çorapların nasıl giyileceğini öğreneceğiz. Varicose ile sıkıştırma iç çamaşırı daha iyi fotoğraflar

etki

Sıkıştırma çamaşırları, bir kişinin alt bacaklarını aşağıdaki gibi etkiler:

- Dilate damarları destekler, sıkar. Bundan dolayı, kan akımı genişlemiş damarlardan sağlıklı olanlara yeniden dağıtılmaktadır.

"Bu tür bir iç çamaşırı kan dolaşımını artırır."

- Uygun büyüklükte bir ebatta olduğu gibi, böyle bir trikotajın uygun şekilde giyilmesiyle de kan pıhtılaşması riski azalır.

- Bu iç çamaşırı varisli damarları önlemek için mükemmel, güvenli ve basit bir yöntemdir. Bu durumda, bu terapötik trikolar damarları doğal bir durumda muhafaza etmenizi sağlar.

sınıflandırma

Çok zorkendiniz için bir sıkıştırma iç çamaşırı seçmek içinvarisli damarlar. Bu veya bu kişi için uygun en iyi terapötik iç çamaşırı, hastanın bacaklarının durumuna bağlıdır. Bu nedenle, insanlar sadece bir doktor yardımı ile bir mayo seçmelisiniz.

Genel olarak, varislere karşı tıbbi tedavi edici saçlar 4 tipe ayrılır:

 1. Sadece durağan koşullarda kullanılan hastane.
 2. Terapi.
 3. Önleyici.
 4. Sporcular için.

Ayrıca, terapötik iç çamaşırı, dokuma, malzeme ve basınç dereceleri ile ayırt edilir.

Pozisyondaki bir kadın için tıbbi triko

Çoğu zaman, bebekleri kendi başlarına takan kızlartümmies, bacaklarda damarlar ile ilgili sorunlar var, bu yüzden onlar da varisli damarlar ile sıkıştırma iç çamaşırı satın almak gerekir. Hamileyken ve ne zaman giymeye başladığınızda daha iyi olan nedir? Böyle bir triko elde etmek için ilk trimesterden daha iyi, variköz venlerin belirgin belirtileri olmasa bile. Bununla birlikte, bu durumda koruyucu trikoların kullanılması gerekmektedir. Ve ikinci veya üçüncü trimesterde jinekolog tavsiyelerinden yararlanmak ve kaliteli küratif keten satın almak gerekir. Gerçek şu ki, bekleyen anneler için sıkıştırma trikoları diğer tıbbi ürünlerden farklıdır.

Yani, hamile kadınlar içinKülotlu çorapların üst kısmında elastik bant. Bu esnek, sıkı oturan bandajın ana işlevi, mideyi desteklemek, ancak sıkmamaktır. Ayrıca, hava geçirgenliği artırılmış dokulardan, hamile kadınlar için varisli damarlar için sıkıştırıcı iç çamaşırı yapmak gereklidir. Seçecekleri terapötik iç çamaşırın sağlanmasında kadınlar için en iyisi nedir? Çoğu zaman hamile kadınlar özel çorap giymeyi tercih ederler. Onları seçiyorlar çünkü haftalık artan mide, gelecekte külotlu çorapların külotlu çoraplarına uymaya son veriyor. Ve çoraplar, kadının bedeninin fizyolojik özelliklerini, kendi istek ve tercihlerini dikkate alarak problemsiz olarak seçilebilir. Buna karşılık, hamile kadınlar için çorap ürünleri şöyle olabilir:

 1. Açık bir burun ile.
 2. Klasik model.
 3. Velcro ile kemer korse üzerinde.
 4. Silikondan yapılmış elastik bir bantta.

Varicose ile sıkıştırma iç çamaşırı ne daha iyi yorumlar

Nasıl koymak doğru?

Tıbbi triko pahalı bir zevktir veBacaklarındaki çorapların veya külotlu çorapların yanlış çekilmesi kolayca yırtılabilir. Bu nedenle, varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı doğru şekilde giymek çok önemlidir. Yardım etmek için nasıl kullanılır? Geleneksel taytların aksine, tıbbi trikolar giydiğinizde, belirli kuralları izlemelisiniz:

 1. Her türlü sıkıştırma iç çamaşırı - golf, çorap, tayt - uykudan hemen sonra çekilmelidir. Triko giymek yatma pozisyonunda olmalıdır.
 2. Bu, ürünü germeden ve döndürmeden, yavaşça, yavaşça yapılır.
 3. İlk olarak formanın en tepesini akordeonda toplamanız gerekiyor.
 4. Tayt (çorap) almak ve dikkatli bir şekilde ayağa kaldırmak uygundur.
 5. Yavaş yavaş, ürünü düzeltmek için shin üzerinde çekmeniz gerekir.
 6. Kalçalar tıbbi forması da sırtüstü pozisyonda giyilmelidir günü, gövde beline kadar makalenin yaklaşırken yükseltilmelidir.

Varisli sıkıştırma iç çamaşırı erkekler için daha iyi olan şey Keten giymek için prosedürü basitleştirin

Aslında, terapötik taytları germe,Stoklama kolay bir iş değildir. Bunu kolaylaştırmak için özel bir plastik cihaz Medi Butler satın alabilirsiniz. Bu tür cihazlar, sıkıştırma iç çamaşırı koyma işlemini kolaylaştırır. Doğru cihazı seçmek önemlidir, çünkü 4 türe ayrılmıştır:

 1. Sınırlı çevikliği olan insanlar için Longo serisi uygundur.
 2. Büyük boyutlarda erkek ve kadınların Big serisi cihazlara ihtiyacı olacaktır.
 3. Sık seyahat eden kişiler için çok az yer kaplayan bir cihaza ihtiyacınız var. Bu durumda, seyahat cihazı uygundur.
 4. Ayrıca, Hastane Uşağı adı verilen sürgülü mekanizma içeren bir cihaz var.

Terapötik iç çamaşırı popüler üreticileri

Bugüne kadar tüketicibağımsız olarak kendileri için varisli venler içeren sıkıştırma iç çamaşırları gibi uygun bir imalatçıyı seçerler. Hangi firma daha iyidir, kişi bu konuyu veya bu konuyu denediğini belirleyebilir. Sonuçta, bu tür tıbbi ürünler, tasarım, aşınma direnci, fiyat farklıdır. Ve her zaman bir kişi pahalı tayt satın almaya gücü yetmez, o zaman diğer göstergelere odaklanır. En popüler üreticiler Relaxsan, Intex, Orto, Medi, Sigvaris gibi şirketlerdir.Varisli damarlar için sıkıştırma iç çamaşırı

Relaxsan şirketi

Bu bir İtalyan üreticisidirİnsanlara farklı tasarım modelleri ve herhangi bir sıkıştırma sınıfı sunmak. Bu şirketin çamaşırları oldukça uygun. Taytların maksimum fiyatı 1300 ruble işaretini geçmez. Sıkıştırma 1 aydan fazla sürmediği için, bu şirketin ürünlerinin dezavantajı ürünün kırılganlığıdır. Ayrıca, bazı insanlar tayt veya çorapların yanı sıra hızlı aşınma sırasında hafif bir rahatsızlık hissederler.

Firma "Intex"

Bu iç çamaşırı temin eden bir Rus şirketinispeten düşük bir fiyata varisli damarlar. Sıkıştırma jersey mükemmel bir sıkıştırma oluşturur, yüksek aşınma direncine sahiptir. Şirketin "Intex" keten maliyeti 800-1300 ruble arasında değişmektedir. Bu fiyatta, uygun etkiye ve kaliteli dikişlere sahip iyi bir kumaştan triko satın alabilirsiniz. Şirketin çamaşırları, mülk kaybı olmaksızın 1 yıl boyunca giyilebilir.

Varisli kompresyon iç çamaşırı daha iyi nedir

Üretici Orto

Uygulayan bir İspanyol şirketi.kompresyon çorapları. Ortalama olarak, böyle bir ürünün maliyeti 900-1300 ruble arasında değişir. Bu çorapların dezavantajı, topuklarını hızlıca silmeleridir. Bununla birlikte, bu şirketin diğer tüm yönleriyle yıkanması mükemmel bir terapötik etkiye sahiptir.

Şirket medi

Bu Alman sıkıştırma keten markasıdır.yüksek kaliteli sıkıştırma triko üretir. Doğru, ürünlerin fiyatı da oldukça yüksektir. Ortalama olarak, yaklaşık 4 bin ruble vermek için çoraplar için. Çamaşırların tasarımı farklıdır. Ayrıca bu üreticinin trikoları, çorapların korunmasının yanı sıra, uzun bir süre çorap olarak da adlandırılabilir.

Sigvaris şirketi

Bu üreten bir İsviçre şirketipahalı, ancak yüksek kaliteli sıkıştırma iç çamaşırı. Terapötik örme taytların maliyeti yaklaşık 6 bin ruble. Mükemmel tasarım, mükemmel dikiş, uzun süreli çoraplar - bunlar Sigvaris terapötik çorapların avantajları - varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı. Hangisi daha iyi, Rusların seçtikleri formanın resmi, bu yazıda görülebilir. Ancak, insanların tıbbi taytlar, çeşitli şirketlerin çorapları hakkında düşündüklerini belirtmekten de vazgeçemeyiz.Varisli kompresörlü iç çamaşırı hamilelikte daha iyi olan nedir

Varisli venlerdeki sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi? Kullanıcı Yorumları

Rus şirketinin "Intex" örme ürünlerindeninsanlar memnundur. İlk olarak, külotlu çorap, çorap gibi uzun ömür gibi. İkinci olarak, birçok kadın bu üreticinin ürün yelpazesinin büyük olduğunu belirtmektedir: her zevke, her türlü sıkıştırma sınıfına (1'den 4'e) kadar her çeşit renk vardır. Ayrıca insanlar forma maliyeti ile büyüledi. Sonuçta, iyi bilinen diğer üreticilerinkinden çok daha düşük. Ve her şey Rusya'da kıyafet oluşturduğundan, yani gümrük kontrolünü geçmiyor. Bu nedenle, üzerinde hiçbir hile yoktur. Ruslar, ulusal üreticiyi desteklemeye hevesliydi ve "Intex" şirketinin ucuz terapötik örme kumaşının, aynı ürüne hiçbir şekilde daha az, ama Sigvaris veya Medi gibi diğer kuruluşlardan daha az olduğuna inanıyorlar.

Sigvaris hakkında sadece olumlu yorumlar. Yani, bu şirketin sıkıştırmalı iç çamaşırını satın alan insanlar, üreticinin her şeyden en küçük ayrıntısına kadar düşündüklerini, her iki yaz için de (sıcak değildi) ve kış için jersey yaptığını belirtiyorlar. Ayrıca topuğun silmediğinden ve güvenliğini sağladığından emin oldum. Buna ek olarak, üretici cildi terlememek için özel bir perforasyonla ortaya çıktı. Bu şirketin ürünlerinin tek dezavantajı onların yüksek maliyeti. Herkes böyle kıyafetler satın alamaz.

Külotlu hakkında Medi insanlar farklı hatırlıyor. Bazıları bunu tavsiye ediyor, diğerleri yok. Bu şirketin külotlu çoraplarını sevmeyenler, ürünlerin kalitesinin daha iyi olmasından önce zamanla bozulduğunu belirtiyorlar. Daha önce böyle bir örmeyi uzun süre giymek mümkün olsaydı ve üzerinde ne ponpon ne de atıcı vardı, ama şimdi bu önemsiz bir konu. Ancak böyle bir tıbbi ürünün yüksek maliyeti ile, üç kez bir ok takıldıktan sonra kabul edilemez.

Ve yine de şu soruyu cevaplamanız gerekiyor: "Varis için sıkıştırma iç çamaşırı daha iyi ne var?" İnsanların referansları, Rus şirketinin "Intex" formasının fiyat ve kalite oranı için en iyi seçenek olduğunu öne sürüyor.

Tedavi edici diz boyu çorap

İnsanlığın güçlü bir yarısı daVarisli damarlar, ancak erkekler doktorlara kadınlardan daha az sıklıkta dönüyor. Ama aynı zamanda onlar için üreticiler özel tıbbi jarse yapıyorlar - varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı. Erkekler için en iyisi nedir ve nasıl seçilir? Aslında, insanlığın güçlü yarısı için güzellik sorunu ikinci sırada yer alıyor. Ne de olsa erkekler pantolonlarının altında böyle bir iç çamaşırı giyiyorlar. Bu nedenle, birçok üretici, ürünün kalitesi ve konforuna odaklanıyor. Erkekler için, sıradan çoraplardan dışarıya doğru farklı olmayan küratif golfler kastedilmektedir. Pek çoğu yine Intex'i seçiyor, ancak bu diğer üreticilerin kalitesinin zayıf olduğu anlamına gelmiyor. Basitçe, bu Rus şirketi yabancı rakiplerinden daha ucuz ürünler sunuyor. Çoğu zaman, kompresörler sporcular, sürücüler, ofis çalışanları tarafından kullanılır.

Varisli damarlar için sıkıştırma iç çamaşırı: nasıl bir tedavi edici etkisi vardır, boyutunu seçmek nasıl?

Triko için dükkana gitmeden önceBir doktor phlebologist ziyaret etmek için gereken tayt veya çorap. Uzman hastanın bacaklarını muayene etmeli, doğru ürünü seçmeli ve teşhis etmelidir. Doktor tavsiyesiyle, kişi zaten dükkana gidiyor. Orada bacaklarını 4 yerde ölçmek için teklif edilir: alt bacak, uyluk, ayak bileklerinin hacmi ve ayrıca topuktan topuğa kadar bacak uzunluğu. Tüm ölçümler alınırsa, taytlar doğru bir şekilde eşleştirilecektir.

Doktorun önerdiği sıkıştırma sınıfını seçmek de gereklidir. Ve onlardan dört tane var. Birinci sınıf, en ince ve dördüncü, en yoğun olanıdır.

Birçok kişi aşağıdaki sorularla ilgilenmektedir: Varisli damarlar için kendimi sıkıştırma iç çamaşırını seçmek mümkün mü? İlk defa böyle tıbbi trikolarla karşılaşırsanız boyutu nasıl seçersiniz? ”Bu ürünü kendiniz satın almanıza gerek yoktur. Sadece bir uzmanın yardımı, kişinin iyileştirici etkisi olan tayt ve çorapları gerçekten almasına izin verecektir.

Varisli damarlar için sıkıştırma iç çamaşırı

Giyen süresi

Birçok kişi soruyla ilgileniyor: Bu soru sadece doktor yanıtlanabilir "varisli için sıkıştırma çamaşırı nasıl? Ne kadar süre, giymek", bu odur ve tıbbi forması atar. Öyleyse, önleyici bir önlem olarak, gündüz tayt veya çorap giymek ve geceleri çıkarmak için yeterlidir. Genellikle bu durumda aşınma süresi 3 aydan fazla değildir. Eğer formayı kullanmak istiyorsanız o zaman, varis tedavisinde kendisi aşınma optimal süresi, hem de belirli bir ürün modeli seçer phlebologist zorundadır. Genellikle yarım yıl sonra uzman, resepsiyona gelmeyi tavsiye eder, burada zaten bu tür çamaşırların daha fazla giyilmesinin yararına karar verir. Bir hastane kompresyon forması da var. Ameliyattan birkaç gün önce ve bundan sonra 3 hafta içinde kullanılır.

Sonuç

Bu makale okuyucuyu böyle önemli bir hale getirdiBazı insanlar için varisli damarlar ile sıkıştırma iç çamaşırı gibi bir parça giysi. Hangisi daha iyi, o da netleşti. Fiyat-kalite oranına göre Rus şirketinin "Intex" forması kazanır. Ama yine de, bir kişi yanlış ürün boyutunu seçerse, doktorun isteklerini dikkate almazsa, en pahalı kıyafetler bile işe yaramaz.

Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 2019

Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Pentagon, ABDnin Suriyeden çekileceğine yönelik iddiaları dedikodu olarak niteledi
 • Fırında Balzamik Soslu Tatlı Patates
 • Tanker günü Rusyada ne zaman kutlandı
 • Nurselin Mutfağı Fındıklı Bar Tarifi

 • Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 51

  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması


  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 53

  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 83

  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 18

  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 70

  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 11

  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 34

  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 1

  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 50

  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 24

  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 86

  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 1

  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 95

  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 89

  Varisli venler ile sıkıştırma iç çamaşırı: hangisi daha iyi Sıkıştırma keten çeşitleri, açıklaması 89