Vücut Yaz için Kurutulur 2019

Vücut Yaz için Kurutulur 2019 Vücut Yaz için Kurutulur

Vücut Yaz için Kurutulur

Birçok erkek ve kız aktif olarak yer aldıspor, er ya da geç vücudu kurutmayı düşünmeye başlar. Kural olarak yılda 2 kez - kış ve yaz mevsiminde kururlar. Kurumayı bilmek, güzel görünmek ve vücuda zarar vermemek için ne gereklidir?

En temeliyle başlayalım. Vücudun kurutması nedir? Vücutun kurutulması genellikle subkütan yağ katmanının kas kütlesinin azami düzeyde muhafaza edilmesiyle azaltılması olarak adlandırılır ve böylece sürekli ıskalama ve sallanırlar. Kurutma bir kilo kaybı değildir, bir diyetle karıştırılmasına gerek yoktur. Bu nedenle, oturmadan önce birkaç kez düşünün, ihtiyacınız var mı? kurutmada en büyük hata - acele, herkes nefret yağ kurtulmak, böylece büyük ölçüde sağlık zarar verebilecek sert diyet oturmak mümkün olduğunca çabuk çalışıyor. Ağırlığın daha hızlı dökülmesine izin verin, ancak katı bir diyet nedeniyle vücuttaki metabolizma yavaşlar çünkü daha sonra geri gelir ve takviye bile olsa. Ayrıca, böyle bir diyetle, kas kütlelerinin önemli bir bölümünü kaybedebilirsiniz.

Bunu önlemek için, gereklisağlığınıza zarar vermeden sizi güzel ve sıkı bir vücuda götürecek birkaç basit kural uygulayın. Vücut kurutulurken en önemli şey kalori alımını azaltmaktır, kalori eksikliği olduğunda yağ yakılmaya başlanır. Her gün biraz daha kalori azaltın, böylece vücut için stres önleyebilirsiniz. Örneğin, bugün çok fazla patates, un, tatlı ve diğer ürünleri (yaklaşık 4000 kalorilik) yerseniz ertesi gün sadece diyetinize besin gıdaları ekleyerek 1500 kaloriyi tüketirsiniz, o zaman iyi bir şey gelmez. Önemli derecede sistematizasyon, eğer zaten kuruduktan sonra oturursanız, rejimi tamamen gözlemleyin. Vücut Kurutma - Bu oldukça uzun bir süreçtir, bunun için hazır olmalısın.

Kurumada da önemli olan metabolizma. Mümkün olduğunca yayılmaya çalışın. Metabolizma ne kadar hızlı olursa, o kadar iyi olur. Bu fraksiyonel güç ve örneğin hızlandırılmış metabolizma katkıda gıdaların diyette dahil vasıtasıyla elde edilebilir, brokoli, greyfurt, elma, organik kahve, yeşil çay, yulaf ezmesi, soya sütü, tarçın, hindi, ıspanak, fasulye, yoğurt (bu değil ürünlerin tam listesi).

Kardiyo ayrılmaz bir parçadırvücudu kurutarak. Koşu sırasında büyük miktarda yağ yakılırken, en iyi kardiyotik eğitimin çalıştığı kabul edilir. , Ip, yüzme atlama bisiklete binmek ya da paten ayrıca bu ekstra kalori kaybedersiniz bundan sonra mükemmel kardiyo dikkate alınır. Kuvvetli çek eğitim meraklıları spor kavgalar çeşitli (Grekoromen güreş, Japon sporu ve daha fazla) ilginizi çekebilir.

Vücudun kurutulması gerçekleşirse, aynı anda yiyeceklermümkün olduğunca dengelemeniz gerekir. Önce karbonhidratları diyetten kaldırmaya veya günün ilk yarısına kadar taşımaya çalışın. Karbonhidratları akşamları ve daha da kötüsü - yatmadan önce kullanmayın.

Vücut kururken izin verilen ürünlerin listesi:

 1. Et. Ama her durumda yağsız, haşlanmış tavuk göğsü mükemmel - saf protein.
 2. Deniz. Çeşitli balıklar yağsız olarak kızartılabilir ve deniz lahanaları da yararlı olabilir.
 3. Süt ürünleri ve yumurtalar. % 5'ten fazla olmayan lor,% 1 kefir, yoğurtlar, haşlanmış yumurtalar (sadece proteinler besin olarak tüketilebilir).
 4. Yavaşça asimile karbonhidratlar. Kahvaltıda yulaf lapası, ekmek.
 5. Meyveler. Küçük miktarlarda yiyebilirsiniz, örneğin günde 1 elma, greyfurt, limon, hiçbir durumda muz yiyemezsiniz!
 6. Sebze. Yeşil sebzeler sınırsız miktarda tüketilebilir. Patates bir istisnadır, onu yiyemezsin.

Tüm bu küçük numaralar sağlığınıza zarar vermeden gerekli rahatlığı elde etmenize yardımcı olacaktır.

Vücut Yaz için Kurutulur 2019

Vücut Yaz için Kurutulur 2019

Related news

 • Etkili bir satış reklamı yazmak için 5 kural
 • Asya yemeği - patlıcanlı Çince
 • Taneli Yeşil Mercimek Çorbası
 • Yegorun tam adı: anlam ve köken
 • Oftalmik (göz damlası) anlamına gelir. talimat

 • Vücut Yaz için Kurutulur

  Vücut Yaz için Kurutulur


  Vücut Yaz için Kurutulur

  Vücut Yaz için Kurutulur

  Vücut Yaz için Kurutulur

  Vücut Yaz için Kurutulur

  Vücut Yaz için Kurutulur

  Vücut Yaz için Kurutulur

  Vücut Yaz için Kurutulur

  Vücut Yaz için Kurutulur

  Vücut Yaz için Kurutulur

  Vücut Yaz için Kurutulur

  Vücut Yaz için Kurutulur

  Vücut Yaz için Kurutulur