Uyuşturucu Zirtek (damla). Kullanım Talimatları 2019

Uyuşturucu Zirtek (damla). Kullanım Talimatları 2019

Uyuşturucu Zirtek (damla). Kullanım Talimatları 78 17.02.2019, 13:25

Uyuşturucu "Zirtek" (damla). Kullanım Talimatları

"Zirtek" tıbbı (damla) - için talimatlarbunun kullanımı - histamin H1 reseptörlerini bloke eden bir histamin rekabetçi antagonistidir. İlaç alerjik reaksiyonun hafifletilmesine ve önlenmesine yardımcı olur. İlaç anti-eksudatif ve antipruritik etkiye sahiptir. İlaç, alerjik reaksiyonun erken evrelerinde aktiftir; geç bir aşamada ilaç iltihaplanma mediatörlerinin salınımını sınırlamaya yardımcı olur, bazofiller, nötrofiller, eozinofillerin migrasyonunu azaltır. "Zirtek" ilacı (damla) - kullanma talimatı bu verileri içerir - kılcal damardaki permeabiliteyi azaltır, düz kaslardaki spazmları azaltır, dokulardaki şişme gelişimini engeller. Terapötik dozajlar neredeyse sakinleştirici bir etki yaratmaz.zirtek damla uygulaması talimatıİlacın tek bir dozundan 10 mg sonra, başlangıçetki bir saat içinde belirir. İlaç 24 saat sürer. Tedavinin kesilmesinden sonra, ilacın etkisi üç gün boyunca devam eder.

Zirtek'in kullanım talimatları düşer. tanıklık

Allerjik rinit için bir ilaç atayın,konjonktivit mevsimlik ve yıl boyu türü. İlaç etkili yoğunluğu azaltır ve konjonktiva hiperemi, gözyaşı, hapşırma, kaşıntı gibi belirtileri ortadan kaldırır. Endikasyonları arasında kovanlar, alerjik dermatit, saman nezlesi dahil olmak üzere kronik seyreden idiyopatik hastalıklar bulunur. İlaç, bronşiyal astım atopik tipli kombinasyon tedavisinin bir parçası olarak, anjioödem, cilt kaşıntısı için reçete edildi.zirtek damla talimat fiyatı

Kontrendikasyonlar

Tavsiye edilmiyor "Zirtek" (damla) -Kullanım talimatı hakkında, gebelik, hoşgörüsüzlük, beslenme sırasındaki uyarılar. Dikkat, kronik bir seyirde ortalama veya ciddi derecede kalp yetersizliği ile gösterilir. Yaşlı hastalar, çocuklar için doz ayarlaması gerekebilir. İlacı bir yıla kadar hastalara reçete etmeyin.

Uyuşturucu "Zirtek" (damla). Kullanım talimatları. Advers reaksiyonlar

İlaç, GIT sistemindeki bozuklukları provoke eder,ağız kuruluğu, baş dönmesi, uyuşukluk, baş ağrısı. Bir takım durumlarda alerjik reaksiyonlar şiddetlenebilir: ürtiker, anjioödem, kızarıklık, kaşıntı.

Dozaj rejimizirtek kullanım talimatlarını kaldırır

Kabul etmeden önce, damlalar su içerisinde çözülmelidir. Altı yaşından küçük hastalar için dozaj, günde bir kez günde bir kez 10 miligram veya günde iki defa, iki ila altı yıl arası, günde 5 mg veya günde 2.5 mg çocuklar için.

İlaç "Zirtek" (damla). Talimatlar. Fiyatı. Ek bilgi

Terapötik dozlarda ilaç alırken,etanol eyleminin yoğunlaşması not edilir. Bununla birlikte, ilacı kullanırken alkol içeren ürünleri kullanmayı bırakmanız önerilir. Tedaviye dayanarak, bir aracı sürerken dikkatli olunması ve özel dikkat gerektiren bir faaliyet yürütülmesi tavsiye edilir. Doz aşımı yan etkilerin yoğunluğunu arttırır. Tedavi semptomatiktir. Zehirlenmede hemodiyaliz etkisizdir. 200 rubleden eczanelerde ilaç maliyeti.

Uyuşturucu Zirtek (damla). Kullanım Talimatları 2019

Uyuşturucu Zirtek (damla). Kullanım Talimatları 2019

Related news

 • Vücudumuz Hakkında Hiç Duymadığınız Bilgiler
 • Tansiyon Düşmesine Ne İyi Gelir
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma

 • Uyuşturucu Zirtek (damla). Kullanım Talimatları 91

  Uyuşturucu Zirtek (damla). Kullanım Talimatları


  Uyuşturucu Zirtek (damla). Kullanım Talimatları 6

  Uyuşturucu Zirtek (damla). Kullanım Talimatları 49

  Uyuşturucu Zirtek (damla). Kullanım Talimatları 10

  Uyuşturucu Zirtek (damla). Kullanım Talimatları 15

  Uyuşturucu Zirtek (damla). Kullanım Talimatları 27

  Uyuşturucu Zirtek (damla). Kullanım Talimatları 28