Tuzlu kırmızıbaş 2019

Tuzlu kırmızıbaş 2019 Tuzlu kırmızıbaş

Tuzlu kırmızıbaş

Mantarlar, meyvemsi organları olabilirsarı-pembe ya da turuncu-kırmızı renkte ve çeşitli tonlarda kırmızı renkte ve havada hemen mavimsi renkte olan sutun suyunu izole etmek için kesikler veya kırıklarda kızıl saçlı denir. Bazıları onları çillerle karıştırıyor, kolayca ayırdedilebiliyor: dalgacık dilimleri maviye dönüşmiyor. Gerçekten, köknar, kırmızı, çam kırmızısı, Japon ya da köknar, somon ya da dağ. "Kızıl Saç" kelimesi ve eklediği kelimeler ya da cümlelerden oluşan birkaç kırmızı kafa türü vardır.

Ryzhik her zaman değerli bir mantar olarak kabul edildi. Bu mantarları eski günlerde küvetlerle dökmüşler, ancak kralın masasına getirmişlerdi ya da şişelerde tuzlanmış halde ihracat yapmışlardı (mantar kapağının çapı şişenin boyundan azdı: en fazla 2 cm). Her zaman rozikosu baharat olmadan tuzlamak gerektiği düşünülür, zira mantarın lezzetini ve aromasını bozabilir. En kolay yol çiğ bir atıştırmalık olarak yemektir, sadece kırmızı başlıyı soyun ve hafifçe ekleyin.

Her ne kadar bu mantarlar mantar gibi aynısa daayağının ailesi ve mlekinikayı (sütü veriyorlar), fakat onların tuzlama biçimleri farklı. Mantarlar acı çekmeden önce birkaç gün boyunca ıslatılır veya kaynatılmadan önce kaynatılır, ancak balıkları ıslatın veya kaynatmayın. Ormandan getirildikleri anda tuzlanabilirler. Yıkamıyor bile, sıkışan yabancı parçacıkları temizlemek için yeterlidir.

Tarif 1

Sıyırma saçmalıkları kolay bir iş değildir. Önemli olan birkaç basit kuralın gözlemlenmesi: baharat ve iyotlu tuz kullanmayın (taş almak daha iyidir). Bir kavanoz, kadochke veya emaye tencerede tuzlayabilirsiniz. Soğuk depoda tuzlanmış mantarlar yapamazlar.

maddeler:

- 1 kg temizlenmiş mantar;

- 1 yemek kaşığı yemek odası (küçük bir üst ile) tuz.

Hazırlanmış (yıkanmış ve kurutulmuş) bir kaptayığılmış yoğun tabakalar (şapkalar aşağı, tabaklar yukarıya) mantar. Her tabaka tuzla serpilir ve mantarın tüm hacmine eşit şekilde dağıtılır. Onlara zarar vermemek için mantarları dikkatli bir şekilde bastırın. Yakında suyunu verecekler, ki bunlar da onları tamamen kapsayacak. En üst katmana tül ve küçük bir yük yerleştirilir. Bir teneke kutu içinde bir asit koymak yerine, iki tane ahşap çubuk kullanılır; bunlar duvarlarına dayanıp bir haç oluştururlar. Tuzlama rozikosu uzun sürmez. Bir gün, mantarları oda sıcaklığında bekletin, sonra buzdolabına taşıyın.

Tarif 2

Krep soğuk veya sıcak tuzluysa,o zaman kırmızı saçları temizleme soğuk bir yoldur. mantar sadece bozuk çünkü kaynama veya ıslatılması şeklinde hiçbir önceki eğitim (kendi özel tat ve aroma yok) gerekli değildir, ama bu bile yapılamaz ibaret değildir. Tuzlama rozhiki, hazırlama yöntemleri ve tuzlama süresindeki farklılıklar nedeniyle diğer mantarlardan ayrılmalıdır. Tuzlama için bir çam rozik ve ladin kullanmak daha iyidir - kekler veya kızartmalarda. Malzemeleri alacaktır:

- soyulmuş rozhiki;

- mantar ağırlığının% 3-4'ü oranında tuz.

Rozhiki hazırlanmış (içinde anlatıldığı gibi)tarifi 1) kaba koyun ve eşit olarak tuz ile dökün. Gazlı bezleri kapatın. Meyve suyunun görünmesi için yeterli bir yük oluşturun, ancak mantarları ezmek için yeterli değil. Lobüller seçmek çok zaman almaz. Bir kere suyu verdiklerinde tüketilebilirler, ancak 2-4 gün hayatta kalmak daha iyi. Kış boyunca mantarları depolayabilir, donmaya izin vermezsiniz. İlk ayda sadece en lezzetli, çünkü bu süre zarfında en uygun tuz miktarını emiyorlar.

Tarif 3

Ülkemizde kırmızı kafa geleneksel tuzlamaSıcak yöntem kullanımı veya herhangi bir baharat veya içerik kullanımı, örneğin Birleşik Krallık rozhiki sıcak tuzunda şarap, yağ, hardal ve şeker ilavesi hariçtir. Bu şekilde tuzlanmış olan rozihi, bir atıştırmalık olarak servis yapmadan önce buzdolabında soğutulur. Uzun süre saklanmazlar - en fazla 2 hafta. maddeler:

- 1 küçük soğan, halkalara kesilir;

- 80 ml kırmızı kuru şarap;

- 80 ml zeytinyağı;

- 4 masa kaşığı kıyılmış maydanoz;

- 1 çay kaşığı çay kaşığı Dijon hardalı;

- Açık kahverengi şekerli 1 lollay yemek odası;

- Çay kaşığı 1 çay kaşığı tuz;

- 500 gr kırmızı kafa (sadece şapka kullanın).

Bir tencerede biraz tuzlu su getirilir.çıban. Hazırlanan (soyulmuş) mantarlar dakikada blanşlar 2. Su boşaltılır, mantarlar ince şeritler halinde kesilir. Şarap ve zeytinyağı olan bir tencereye soğan halkaları, maydanoz yeşillikleri, hardal, şeker ve tuz ekleyin. Karışımı kaynatın, sonra mantar ekleyin. Isıyı azaltın ve 5 dakika pişirin. Isıdan uzaklaştırın ve soğumaya bırakın, bir saklama kabına aktarın ve buzdolabına koyun. Saat 2'ye dayanır, masaya bir atıştırmalık olarak servis edilir.

Tuzlu kırmızıbaş 2019

Tuzlu kırmızıbaş 2019

Related news

 • Yürüyüş Engelliler için yürüyüşçiler: yetişkinler ve çocuklar için
 • Vakfa zarar vermeden hangi sıcaklıkta beton dökebilirsiniz
 • Çocuk sanatoryum Bogatyr - kaliteli dinlenme ve etkili tedavi
 • Carnegie Moskova Merkezi ve faaliyetleri
 • Sağlık Güzellik

 • Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş


  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş

  Tuzlu kırmızıbaş