Turuncu Renk Kombinleri 2019

Turuncu Renk Kombinleri 2019
Turuncu Renk Kombinleri


Turuncu Renk Kombinleri

Turuncu Renk Kombinleri

Turuncu Renk Kombinleri

Turuncu rengin bu sene çok trend olduğunu, pek çok kişinin hem makyajlarında hem de kıyafetinde turuncu renk kullanmaya başladığını görmüşsünüzdür. Bu yaz makyaj meraklısı her kız en güzelturuncu renk farı bulmak için araştırma yapmıştır.Turuncu renk kombinleriyaparken saç ve makyaja çok dikkat etmek gerekir. Fosforlu bir renk olduğu için kombininizde star parça olarak turuncu yer alır. Biz de size bu konu hakkında bazı fikirler vermek istedik.

MODA HAFTASINDA TURUNCU RENK KOMBİNİ

turuncunun dergi kapağında kullanımı

Günlük hayatınızda sade parçalar tercih etmeniz gerekse de moda haftalarında çok enteresan kombinler yapılır. Böyle günlerde en saçma trendleri bile kullanmak gerekir. Ortaya çıkardığınız çalışmalarda, işin altında bolca kafa yorulmuş ve aslında bu parçaların uyumlu olabileceği hissi yaratılırken, modayla ilgilenmeyen biri için tamamen zevksiz ve saçma bir kombin olduğu izlenimi yaratılır. İşteFashion Week’te turuncuyu baştan ayağa kullanabilir, ton farklılıklarına bakmazsınız ortaya enteresan bir kombin çıkartabilirsiniz.

moda haftasında turuncu

Bu da yine moda haftasında esinlenebileceğiniz bir başka kombindir.

modayı günlük kombinlerde kullanmak

Üstteki fotoğrafta hem günlük hayatta hem de moda haftasında kullanabileceğiniz bir başka kombini görebilirsiniz.

fashion week ve turuncu

Eminiz ki turuncuyu bordo deri etek ve çizmelerle kullanmak günlük hayatınız için aklınıza gelmezdi.

TURUNCU ELBİSE MODELİ

turuncu elbise

Havalar ısındıkça tiril tiril elbiseler de yüzünü göstermeye başladı. Yaza en yakışan renk, şüphesiz ki güneşin sıcaklığı hissettiren turuncudur. Elbiseli kombininize ikinci bir turuncu parça katacaksanız bu ya ayakkabı ya da çanta olacaktır. Denge sağlamak için birini siyah renk kullanabilirsiniz.

romantik turuncu elbise

Turuncunun en güzel tonlarından biri olankiremit rengi elbiselerile romantik bir havaya bürünebilirsiniz. Böyle uçuş uçuş elbiselerde makyajınızı ve saçınızı mümkün olduğunca doğal tutmalı ve sandalet ayakkabı tercih etmelisiniz. Kahverengi deriden yapılmış bohem sandaletler iyi fikirdir.

TURUNCU RENK TRENDİ

turuncu uyumu

Diyelim ki arkadaşlarınızla ya da sevgilinizle buluşacaksınız ve marjinal bir şekilde giyinmek istiyorsunuz. Farkınızı ortaya koymak için turuncunun etkisinden yaratabilirsiniz. Turuncu çok patlak bir renk diye onu başka renklerle kullanamayacağınızı düşünmeyin.


Turuncu Renk Kombinleri 2019

Turuncu Renk Kombinleri 2019

Related news Turuncu Renk KombinleriTuruncu Renk Kombinleri


Turuncu Renk Kombinleri


Turuncu Renk Kombinleri


Turuncu Renk Kombinleri


Turuncu Renk Kombinleri