Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 2019

Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 2019
19.08.2019

Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 32

Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında

Çoğu Rus bir şekildeturp ve turp. Çoğumuz bu sebzelerden mevsimlik salatalara bayılıyorum. Ne yazık ki, çoğu zaman diyetimizde değil, pek çok ülkede (özellikle Japonya'da) çok faydalı sayılan turp dişi gibi lezzetli bir ürün var. Karaciğer ve böbreklerin "arındırıcı" olarak kullanılır. Böyle bir çözme kapasitesi (taşlar ile ilgili olarak) yeryüzündeki herhangi bir sebze tarafından karşılanmaz.

Turp makarnaTurp ve turpdan farklı olarak,sindirim sistemi üzerinde olumsuz etkisi olan maddelerin miktarı, daikon çoğu kişi tarafından iyi tolere edilir. Lif, pektin, C vitamini içerir. Radish daikon, zararlı mikroklofloranın çoğalmasını ve vücudun çeşitli bakterilerinin çoğalmasını engellemek için muhteşem bir kabiliyete sahiptir. Bu sebzenin diyabetin önlenmesinde ve antikanserojenik bir madde olarak çok etkili olduğunu gösteren kanıtlar vardır. Şüphesiz, turp dişi, safra kesesi hastalıklarında, saç büyümesinin zayıflamasında, soğuk algınlıklarında yararlıdır.

ziraat mühendisliği

Turp yemekleriInce turpun aksine daikon'unoldukça büyük boyutlar. Köklü bitki boyu, çeşitliliğe bağlı olarak 10-100 cm arasında değişir ve şekil olarak meyveler büyük buz sarkıtlarını andırır. Bu yüksek verimli sebze bitkisi 2-3 kg ağırlığındaki köklü bitkilerdir. Verimi metre kare başına 30 kg'ı aşıyor. Toprak. Genellikle 1.5-2 ay sonra. Çıktıktan sonra da turp daikon kullanıma hazırdır. İklim koşullarımızda, tohumlar en sık Haziran ayında açık alana ekilmektedir. Rusya Federasyonu'nun birçok bölgesinde, turp turpu sera koşullarında başarıyla yetiştirilir.

Bunun için tasarlanan yataklardaki zeminKültür, sonbahardan itibaren derinlerde kazanıyorlar (bayonet bayonetten daha az değil). En iyi kök ekinleri, iyi döllenmiş turba açık ve killi topraklarda yetişir. Ekim önce toprak humus veya kompost gübrelenebilir. Yataklar geniş olmalıdır. Yaklaşık 70 cm bırakılan sıralar ile bitkiler arasında - 30 cm yuvada 2-3 tohum atılır. Onlara 4-5 cm'lik mühür uygulayın. Yuva en güçlü bitkileri terk eder. Turp da turp veya turp ile aynı bakıma ihtiyaç duyar. Yatakları 2-3 defa otlatmak gereklidir. Sulama gerekirse yapılır. Bereketli topraklarda bitkilerin döllenmesi gerekli değildir. Hasat kuru havada hasat edilir. Köklü bitkiler, çatalların yardımı ile kazıyorlar ve üst sıralara çıkıyorlar. Kurutulmuş Daikon bir turp toprağa bağlı kalarak ve buzdolabında veya mahzende 3 aya kadar devam uzaklaştırılır yataklarda doğrudan kazdık.

Turp yemekleri

Turp daikon (salatalar için tarifler)Bu türün diğer kök ekinleri gibi, bu daKültür genellikle çok çeşitli salatalar hazırlamak için kullanılır. Tipik olarak, ilave malzemeler tatlı soğan, susam ya da zeytinyağı, soya sosu alırken. Elma, havuç, ceviz, yeşillikler, yumurta, herkes bu salata ile salata çeşitleri kullanabilir. Bu kök tadının tadı biraz lahana örtüye benzediğinden, bazı et ve balık ürünleriyle mükemmel uyum sağlar. Hatta sadece rendelenmiş rağmen Daikon turp, muazzam bir çeşitlilik olduğunu hangi salata tarifleri, tuz ve karabiber serpin, bitkisel yağ ile görmüş, diğer ürünlerle değişik kombinasyonlarda kullanılabilecek, çok lezzetli.

Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 2019

Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 2019

Related news

 • Hello Kitty Pasta Nasıl Yapılır
 • Survivor 2018 birleşme partisi
 • Biber Dolması Yapımı Videosu
 • Yeni Sezon Trendi: Beyaz Ayakkabı Modelleri
 • Denizin etkisi veya hangi sebeple denizciyi tanıması mümkündür

 • Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 80

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında


  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 5

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 16

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 53

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 21

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 95

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 30

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 35

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 57

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 1

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 61

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 48

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 83

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 71

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 85

  Turp daikon - lezzetli çaylak bizim yataklarında 10