Top 4: Gatchinada sauna 2019

Top 4: Gatchinada sauna 2019

Top 4: Gatchinada sauna 31 26.01.2019, 20:29

Top 4: Gatchina'da sauna

Sauna - böyle en ünlü icatSt. Petersburg, karışık Rus ve İskandinav kültürünün Rus kentin sınırları Finlandiya gibi Kuzey ülkeleri. kentinde Rus hamamları Fin saunası çok daha küçüktür. Gatchina ve bölgede - - En popüler 4'ü yaklaşık 15 saunalar, Sadece St. Petersburg biri banliyösünde. İşte en iyilerin listesi.

Gatchina'da Sauna "Elit Çift"

Bu kurum kendiniAna buhar odalarının yanı sıra birkaç dinlenme odası, karaoke ve büyük bir yüzme havuzu bulunan kulüp-sauna. Parilocks sadece 3, bunlardan biri "lüks" (bir fontun varlığı ile diğerlerinden farklıdır). Saunayı ziyaret ettikten sonra, tesisin personeli 10 dakika içinde su sıcaklığını arttırabilen, hidromasajlı, aydınlatmalı ve ısıtmalı havuzun kullanılmasını önermektedir. Havuzun yanında askıya alınmış bir buz kovası, burası Rus hamam kültürüne bir göndermedir. Havuz ziyaret ettikten sonra bilardo oynayabileceğiniz veya TV izleyebileceğiniz dinlenme salonuna gidebilirsiniz.

gatchina'da sauna

Tesis personeli, profesyonel vapurların ve masaj terapistlerinin hizmetlerinin yanı sıra yerel şeflerin ve çeşitli bira içeceklerinin tadına bakmanızı sağlar.

Gatchina'daki bu sauna şu adreste yer almaktadır: ul. 26 yaşındaki Mikhail Rysseev.

Sauna "İskenderiye"

Otel kompleksinin bir parçasıdır.bu yüzden burada sadece küçük bir şirkette rahatlayamaz, aynı zamanda geceyi bekleyen önemli bir etkinliği de kutlayabilirsiniz. Kızılötesi ışınlarına sahip saunaya ek olarak, kompleks ayrıca bir Rus thermae, büyük bir yüzme havuzu ve hidromasajlı birkaç kabin sunmaktadır.

Gatchina'daki bu saunada geniş bir dinlenme odası vardır.İyi bir zaman geçirmek için harika bir şirketi bir araya getirebilirsiniz. Ayrıca karaoke'de mevcut, bilardo masası mevcuttur. Kompleks sahiplerinin yanlarında yiyecek getirmelerine izin verilir, ayrıca burada gerekli yiyeceği satın alma imkanı da vardır.

gatchina ve gatchina ilçesinde saunalar

Ortalama olarak, saunada bir saat maliyeti yaklaşık 1,5 bin ruble.

Sauna yer almaktadır: ul. Dostoyevski, 2.

Kamu hamamı-sauna № 1

Gatchina'daki bu sauna farklı değil.Diğer kamu kurumları, ancak küçük değeri ile insanları çekiyor. Saatte sadece 190 ruble. Kurum, Perşembe gününden cumartesi gününe kadar 2 ile 10 arasında çalışır.

Adres: st. Leonova, 10.

Hamam kompleksi "Laguna"

Burada her türlü tatili mükemmel bir şekilde kutlayabilirsiniz. Kompleks, çeşitli yerlerde, çeşitli büyüklüklerde 3 yüzme havuzu ve bir havuz, karaoke, masaj koltuğu ve ev sineması bulunan büyük bir dinlenme odası ile donatılmıştır. Gecede kalabileceğiniz bir misafir evi de var.

Adres: Gatchinsky Bölgesi, Bolshiye Kolpany, ul. Zafer 30 yıl, 17 A.

Makaleyi okuduktan sonra, hafta sonunu buharda geçirip harcayacağınız hiç bir şüphe olmamalıdır. Bunu yapmak için, sadece bu listede Gatchina ve Gatchina bölgesindeki tüm saunaları görmeniz gerekir.

Top 4: Gatchinada sauna 2019

Top 4: Gatchinada sauna 2019

Related news

 • İlişkileri Bitiren Nedenler
 • Moskovada MHI politikasını nasıl ve nerede elde edecek
 • Mantarlı Makarna Tarifi Videosu
 • ABDden Çin açıklaması: Uluslararası yasalar çerçevesinde hareket ettik

 • Top 4: Gatchinada sauna 98

  Top 4: Gatchinada sauna


  Top 4: Gatchinada sauna 55

  Top 4: Gatchinada sauna 4

  Top 4: Gatchinada sauna 5

  Top 4: Gatchinada sauna 17

  Top 4: Gatchinada sauna 53

  Top 4: Gatchinada sauna 99