Tifliste alışveriş: Ziyaret etmeye değer yerler hangileridir 2019

Tifliste alışveriş: Ziyaret etmeye değer yerler hangileridir 2019

Tifliste alışveriş: Ziyaret etmeye değer yerler hangileridir 27 01.02.2019, 21:31

Tiflis'te alışveriş: Ziyaret etmeye değer yerler hangileridir?

Tiflis çok parlak bir şehirdir.konumlar. Burada hem çocuklar hem de yetişkinler harika vakit geçirebilirler. Bir geziden gelip aileye ve arkadaşlarınıza hediye getirmek mümkün mü? Tiflis'te alışveriş gerçekten heyecan verici olabilir. Yerel dükkanlar da bir dönüm noktası olarak sınıflandırılabilir.

Alışveriş merkezi "Tiflis"

Aynı adı taşıyan kompleks güzelalışveriş bölgesi. Gürcistan'a gidecek olanlar, "Tiflis Alışveriş Merkezi" ni ziyaret etmeye değer. Alışveriş merkezi her gün haftanın yedi günü 10: 00-22: 00 saatleri arasında çalışır. Pahalı markalardan basit ağa kadar geniş bir giysi yelpazesinde. Düzenli mevsimsel satışlar düzenlenir. Doğru zamanda doğru yere ulaşmak önemlidir. Değerlendirmeler, Tiflis Mall'ın başkentteki en büyük alışveriş merkezi olduğunu gösteriyor.

Tiflis'teki alışveriş Alışveriş merkezinde kesinlikle herşeyi satın alabilirsiniz.ürünler, mücevherat. Sinema da dahil olmak üzere eğlence olanakları da bulunmaktadır. Burada yorucu bir alışverişten sonra vakit geçirebilirsiniz. Çocuklarla dinlenmeye gelenler, oyuncak mağazasını ziyaret etmeye değer. Alışveriş merkezinde de var. Bununla birlikte, büyük miktarda bir ödemeye hazır olmanız gerekir. Buradaki oyuncaklar, yüksek kaliteye sahipken oldukça pahalıdır.

BADAGI

Tiflis'den ne getirmek istersiniz? Tabii ki, hatıra taşı. Onsuz, birden fazla yolculuk var. Uygun bir fiyata kaliteli ürünler BADAGI'den satın alınabilir. Gürcistan'ı ziyaret etmeyi planlayanlar, kilise kellesi olmadan ülkeyi terk edemezler. İncelemelere inanıyorsanız, bu mağaza en lezzetli Gürcü lezzetini satın alacak.

Tiflis'ten ne getirmek Klasik churchkhelu (badagi) burada başaracaktırçeşitli varyasyonlar bulmak - uzun, kısa, tatlı ve çok değil. Çeşitli renklerde bir aperatif de sunuluyor. Üretici, gıda renklerinin yalnızca doğal üzüm suyu üretiminde kullanılmadığını iddia ediyor.

Badagi Gürcistan'dan getirilmeli. Ve kaliteli bir ürün satın almak aynı adla BADAGI mağazasında en iyisidir.

Çöl pazarı

Tiflis'te alışveriş yapmak için gerçek bir oyun olabilirkurtarmak isteyen biri. Tsinamgrishvili Caddesi üzerinde yer alan çöl pazarında, yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyata satın alın. Haftanın yedi günü 7:00 - 17:00 arasında çalışıyor. Buraya kolayca ulaşabilirsiniz. Pazar, tren istasyonuna yakın konumdadır. Stadyum "Dinamo" da bir yönelim olarak hizmet edebilir.

Çöl pazarı bir gıda pazarı olarak kabul edilir. Aslında, burada kesinlikle her şeyi satın alabilirsiniz - gardırobun eşyalarından eski süslemelere. Ve Tiflis'ten ne getireceğini bilmeyenler, yine ulusal inceliğe dikkat edebilirsiniz - Churchchel.

Tiflis alışveriş merkezi 2007 yılında pazar modernleştirildi. Sovyet yıllarında inşa edilen bina yıkıldı. 2012 yılında yeni bir güzel bina ortaya çıktı. Şimdi fiyatlar oldukça düşük olmasına rağmen, piyasa neredeyse modern alışveriş merkezlerinden farklı değil.

Yerel sakinler tek kelimeyi not ettiler,Deserter pazarı karakterize edilebilir - "kaos". İnsanlar günün herhangi bir saatinde burada. Çocuklarla Tiflis'te alışverişe çıkacak olanlar, özel bir uyanıklık göstermelidir.

Kuru Köprüde Pazar

Gürcistan'ı bir kereden fazla ziyaret eden insanlar,Tiflis ve Kuru Köprü'nin ayrılmaz kavramlar olduğunu savunur. Burası kesinlikle görülmeye değer. Ayrıca, burada faaliyet gösteren pazarda, mükemmel hediyelik eşyalar satın almak mümkün olacak. Tiflis'teki mağazalar klasik alışveriş için daha uygundur. Ama bu durumda, yürüyüş romantizmden yoksun olacak. Gerçekten Gürcistan'ın rengine dalmak isteyenler, sadece Kuru Köprü'deki bit pazarını ziyaret etmeliler.

Tiflis mağazaları Turist ne alacak? Eski kitaplar, SSCB zamanlarının parlak süslemeleri, özgün yemekler, hediyelik eşya ve resimler burada sunulmaktadır. Burada ayrıca yetenekli ustalar tarafından el yapımı ürünler sergiliyorlar. Orada bir portre resmi öneren sanatçılar da var.

Dükkan "Şarap Evi"

Tiflis'te alışveriş yapmakkaliteli bağbozumu şarap satın almak. Bu yönde çalışan mağazaların çoğu Leselidze Caddesi boyunca yoğunlaşıyor. En popüler mağaza "Şarap Evi" dir. Burada en iyi üzüm bağlarından şarap malzemeleri temelinde oluşturulan bir ürünü satın alabilirsiniz. Şarap üreticiden teklif edilir, bu nedenle fiyat oldukça düşüktür.

"Şarap Evi" nde sadece lezzetli değilbeyaz ve kırmızı üzüm çeşitlerinden içecekler, aynı zamanda votka veya ünlü chacha. İstenirse, seçilen şişe bir hediye kutusunda dekore edilebilir. Niteliksel olarak Gürcü şarabı mükemmel bir hatıradır.

"Tiflis merkezi"

Bu alışveriş merkezi, herkes tarafından ziyaret edilmektedir.Gürcistan'ın başkenti transit olsa bile geliyor. Gerçek şu ki, doğrudan tren istasyonunda yer almaktadır. Burada bir trene binmeden önce zamanı mükemmel bir şekilde geçirebilir ve ayrıca tatil sırasında satın alınamayacak bir şey satın alabilirsiniz. Tiflis'te bir alışveriş gezisi sırasında ne satın alınır? Giyim, hediyelik eşya, takı, ofis, gazete ve dergiler - bunların hepsi tren istasyonundaki alışveriş merkezinde bulunacak. Buradaki fiyatların daha yüksek bir büyüklük sırası olacağı unutulmamalıdır. İstasyonun karşısındaki aynı ürün neredeyse iki kat ucuza satın alınabilir.

Tiflis'te alışveriş Gürcistan'ın başkentinde alışveriş yapmak heyecan verici bir etkinliktir. Ve böylece avantaj ile geçti, yolculuktan önce en popüler perakende satış mağazaları ve pazarları hakkında turistlerin incelemelerini incelemeye değer.

Tifliste alışveriş: Ziyaret etmeye değer yerler hangileridir 2019

Tifliste alışveriş: Ziyaret etmeye değer yerler hangileridir 2019

Related news

 • Muğla Haberleri: CHP ve İYİ Parti Muğlada sadece Büyükşehir için ittifak yapacak
 • Mozaik Pasta Nasıl Yapılır Videosu
 • Büyük Fiyonklu İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu
 • Uzaktan hava sıcaklık sensörlü termostat: genel bakış, teknik veriler

 • Tifliste alışveriş: Ziyaret etmeye değer yerler hangileridir 91

  Tifliste alışveriş: Ziyaret etmeye değer yerler hangileridir


  Tifliste alışveriş: Ziyaret etmeye değer yerler hangileridir 32

  Tifliste alışveriş: Ziyaret etmeye değer yerler hangileridir 98

  Tifliste alışveriş: Ziyaret etmeye değer yerler hangileridir 37

  Tifliste alışveriş: Ziyaret etmeye değer yerler hangileridir 69

  Tifliste alışveriş: Ziyaret etmeye değer yerler hangileridir 33

  Tifliste alışveriş: Ziyaret etmeye değer yerler hangileridir 62