Tavuk ve mantarlı yemekler 2019

Tavuk ve mantarlı yemekler 2019 Tavuk ve mantarlı yemekler

Tavuk ve mantarlı yemekler

Tavuk ve mantarlı yemekler her zamanMasadaki favoriler. Nadiren bu lezzetli ve çok besleyici gıdaların kombinasyonunu sevmeyen bir kişi var. Bu yemekleri hazırlamak için, hemen hemen her çeşit mantarı alabilirsiniz, ancak pratikte çoğu zaman da petrol kullanıyorlar.

Örneğin, tavuk ve mantarlardan basit yemekler hazırlıyoruz.tavuk göğsü, petrol, ananas ve peynir salatası.

Bir salata için ihtiyacınız: bir büyük tavuk fileto, 3 yumurta, 300 gr mantar, 150 gram peynir, 0,5 kutu konserve ananas, küçük bir soğan, 3 diş sarımsak, biraz mayonez.

Salata hazırlanması kızartma ile başlarmantar. Ön temizlenir ve dilimler halinde kesilir. Bir salata kızartılmış mantar sulu olması gerektiği gibi Dilimler çok ince yapmamalısınız. Petroller yağda kızartılır. Ciltsiz tavuk filetosu az miktarda tuz ile kaynatılır. Soğutulmuş filetolar küçük küpler halinde kesilir. Haşlanmış yumurta da doğranır. Peynirin rendelenmesi daha iyidir. Daha önce ortaya koydu ve bir süzgeçten üzerine koydu Konserve ananas, adet kesilmiş. Bütün dilimlenmiş ürünler karıştırılır. mayonez içine doğranmış sarımsak ekleyin ve onu bir salata sosu yapmak. Tüm malzemeler karışık ve tadı için tuzlanır. Bu salata taze otlar ile dekore edilebilir.

Tavuk ve mantarlı yemekler çok çeşitlidir. Aralarında fırında pişmiş çeşitli rulolar vardır. Bu yemek çok şenli görünüyor, yanimantarlı tavuk rulociddi durumlar için hazırlamak. Fakat böyle bir rulo, reçete karmaşık olmadığından ve hazırlama süreci çok zahmetli olmadığı için daha sık pişirilebilir.

Gerekli ürünler: fileto 1 kg, 2 büyük ampuller, 0.5 kg beyaz mantar (veya başka), peynir, tereyağı, kıyılmış ceviz (bir avuç), sarımsak, ekşi krema, tuz, otlar (maydanoz, dereotu), ayçiçeği yağı, 80 g.

Soğan, yarım halkalar halinde kesilmişyağ. Bunun için ince kıyılmış mantarları ekleyin ve meyve suyu buharlaşıncaya kadar kapak altında sürün. Bundan sonra, mantarlar altın kahveye kadar kızartılır. Fileto parçaları dövülür, böylece ince bir tabaka oluşur. Yemek filmli bir tepsiye koyulur. Fileto tuzlu ve biberlidir. Üzerine, kıyılmış sarımsak dökün ve eşit olarak tüm yüzeye dağıtın. Tabaka, bitkisel yağ ile ovulmakta ve 0.5 saat bekletilmek üzere bırakılmaktadır. Fileto üzerinde eşit olarak kızarmış mantar, rendelenmiş peynir, fındık, doğranmış yeşillik yayıldı.

Bir film yardımıyla, bir rulo oluşurtüm uzunluğu boyunca bir dize bağlayın. Rulo, hazırlanan bir fırın tepsisine serilir, tereyağı ile yağlanır ve folyo ile kaplanır. Fırında bu yemeği fırında orta ateşte olmalıdır. 20 dakika sonra folyo çıkarılır ve rulo ekşi krema ile bulaşır. Ruloyu fırında birkaç dakika daha bırakın. Bitmiş rulo ile, ipliği çıkarın ve porsiyon halinde kesin.

Fransız mutfağından tavuk ve mantarlı yemeklernefis tadı ve egzotik isimleriyle farklılık gösterir. Bu yemekleri hazırlamak için çeşitli tarifler var, ancak sadece bir tanesine odaklanacağız. Aşağıdaki bir reçetemantarlı tavuk fricassee. İhtiyacınız olan bu yemek için: tavuk - 1 kg, mantar - 500 g, tuz, tereyağı - 130 g, sarımsak - 1 diş, bitkisel yağ - 50 ml, yeşillik, biber.

İşlenmiş ve yıkanmış tavuk kesiliradettir. Bitkisel yağda bir tencerede tavuk kızartma parçaları. Orta ateşte kızartın. Kızarmış tavuklara 70 g tereyağı yağı ilave edin. Her şey yalnız ve biberli. Sote tavada, biraz su ilave edin ve tavuğu 5 dakika güdük. Hazırlanan ve doğranmış mantarlar kalan tereyağında 10 dakika kızartılır. Mantarlar tencereye konur, ardından her şey 15 dakika daha pişirilir. Çanak cömertçe otlar ve doğranmış sarımsak ile serpilir.

Tavuk ve mantarlı yemekler 2019

Tavuk ve mantarlı yemekler 2019

Related news

 • Aç Karnına Greyfurt Yemek Zayıflatır mı
 • Salçalı Kuskus Pilavı Videosu
 • 2019 Çiçek Desenli Elbiseler
 • Dolma Kaç Dakikada Pişer
 • Xenon bir motosiklet üzerinde - bu ne, kurulum

 • Tavuk ve mantarlı yemekler

  Tavuk ve mantarlı yemekler


  Tavuk ve mantarlı yemekler

  Tavuk ve mantarlı yemekler

  Tavuk ve mantarlı yemekler

  Tavuk ve mantarlı yemekler

  Tavuk ve mantarlı yemekler

  Tavuk ve mantarlı yemekler

  Tavuk ve mantarlı yemekler

  Tavuk ve mantarlı yemekler

  Tavuk ve mantarlı yemekler

  Tavuk ve mantarlı yemekler

  Tavuk ve mantarlı yemekler

  Tavuk ve mantarlı yemekler