Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 2019

Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 2019
17.09.2019

Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 79

Taras Bulba'da gerçek değerler, kaç tane oğlu var

"Taras Bulba" - harika bir harika romanNikolai Vasilyevich Gogol, düşünen bir kişiye, ilişkilerin ve duyguların uçurumunu, birlikte alınan bütün modern edebiyattan övünemeyeceklerini ortaya koyuyor.

Kısasa ...

Hikayenin dramatik olayları bir açıklama ile başlarKyivan bursa (akademisi) bitiminden sonra Kazak albayı Taras Bulba'nın oğullarının evine gelmesi. Bu arada, okuyucuların çoğu Taras Bulba'nın kaç oğlu olduğuna ilişkin bir soru var. Cevap, hikayenin ilk satırlarından Gogol tarafından verildi: Bulba'nın oğulları iki yaşındaydı - büyük ostap ve en genç Andriy.bulba'nın türbanında kaç oğlan vardı?

Baba ve çocuklar arasındaki toplantıdan hemen sonraOstap ve Andriya'nın tür ve acı veren anne tarafından durdurulan ciddi bir kavga başlar. Gogol hemen eski ataerkil aile birimi kabloları aile baba dünyasına okuyucuyu dalar, ama bunu nasıl anne belirler. Ve Taras Bulba'nın kaç oğlu olduğu o kadar da önemli değil, çünkü bu evdeki tek kadın, herkes için yeterince sevgi ve sevgiye sahiptir.

Ve annenin sevgisi mucizeleri yapabilir

Ne yazık ki, Taras Bulba ve onun davasıOğulları anne sevgisinin mucizesinin acı bir mülk olduğu ortaya çıktı. Andriya'yı ve kocasını oğullarından daha şefkatle seviyordu, anavatanını ve bir tür özgürlük hayaletini sevdi; bundan sonra her yaşta başka biriyle bağımsızlığı için mücadele eden bir kişi peşinde gitti.

Belki annesi daha genç sevdiğinden vebaba - yaşlı ve Akla şu soru geliyor kaç oğulları Taras Bulba, iki veya bir mi? Olsun, annenin sevgisi Andriya'ya aşkı öğretti. Sadece vatan ve özgürlük, babanın istediği gibi değil, genç Lehçe pannochku. Babasının ve ağabesinin bulunduğu yere gitmek istemedi, sadece yaşamak ve sevilmek istiyordu.

Ve sırada ne var?

Bir babanın sahip olduğu hisleri hayal etmek zoroğlunu öldürmek için ahlak kurallarını icat eden biri. Bulba Andria'yı öldürür ve bu andan itibaren tüm hayatı en büyük oğluna odaklanır. Babanın sevgisi, anne sevgisinden çok daha güçlü bir güçtür. Ama o bir insanı ölümden kurtaramaz.kaç erkek bir ampul var

Yani, bu özgürlük için çabalıyoruz, bizKendimizi veya komşumuzu genel olarak yaşamdan alıkoyuruz. Yani Bulba ile oldu. Gözlerinden önce en büyük oğlu idam edilir. Hikayenin bu bölümü, kalbin sıkıştırıldığı kadar dramatik.

Taras Bulba'nın kaç tane oğlu olduğu önemli değil. Gogol'un söylemek istediği şeyi anlamak önemlidir. Ama öyle görünüyor ki bunu sonuna kadar anlamayacağız.

Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 2019

Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 2019

Related news

 • Kimyon ile Zayıflamak Mümkün mü
 • Bir çocuğu kundaklamak
 • Okullarda Öğrenemeyeceğiniz 16 İlginç Bilgi
 • 2019 AÖF sonuçları bu akşam açıklanır mı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim AÖF sınav sonuç açıklaması geldi mi
 • Tirit Kebabı Tarifi

 • Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 87

  Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var


  Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 91

  Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 47

  Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 24

  Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 77

  Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 19

  Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 18

  Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 92

  Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 79

  Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 76

  Taras Bulbada gerçek değerler, kaç tane oğlu var 88