Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zararTabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar

24.05.2019

Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 6

Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar

Doğa, insanlığayüzyıllar, çeşitli hastalıkların tedavisinde yardımcı olan şaşırtıcı ilaçlar. Bu yazıda, antik çağlardan beri farklı medeniyetler ve halk şifacıları tarafından kullanılan eşsiz bir mucize maddesi hakkında konuşacağız. Doğal ilaç mumya (tabletlerde) denir. İlacın kullanımı, uzmanlara göre, yaşam süresini uzatmaya ve sağlığı iyileştirmeye yardımcı olacaktır. İnsanlarda da dağ balsamı ve dağların kanı denir.

tablet uygulamasında mumya

Maddenin depozitosu Kafkasya'da bulundu veAltay, kalkerli mağaralarda, yükseklikler ve kayalık kabartmalar üzerinde. Mumyanın iyileştirici özelliklerinden bahseden ilk büyük Yunan doğa bilimci ve filozof Aristoteliydi. Şimdi dağ balsamının ne kadar değerli olduğunu anlıyor musunuz? 21. yüzyılda, madde sürekli olarak yeni yararlı bileşenler keşfederek, incelenmeye devam ediyor.

Bir mumya nedir (tabletlerde)?

Reçine kullanımı yaygın olarak popülerlik kazanmıştır.halk tıbbı. Araştırmaya katılan bilim adamları, bunun organik bir ürün olduğunu ve tıbbi nitelikleri olduğunu kanıtlıyor. Bu sadece bir reçine değil, karakteristik balzamik lezzet ve acı tadı olan bir kaya. Bir insan için uzun bir hastalıktan sonra iyileşmeye yardımcı olan bir çeşit biyostimülatördür. En şaşırtıcı olanı, ilaç sınırsız bir süre için saklanabilir.

Şifa özellikleri

Tekrar tekrar kanıtlanmış ve bilimsel olarak doğrulanmıştır.antitümör aktivitesi olan mumya (tabletlerde) vardır. Bazı durumlarda malign oluşumları ile kullanımı koruma veya kısmi donma etkisi sağlar. İlacın hemo- ve immün uyarıcı etkisi de bilinmektedir. Napoli'nin eski doktorları ona her zaman hayatın iksiri olduğunu düşünüyordu. Aynı görüş geleneksel tıp tarafından paylaşıldı ve hala onun tarafından paylaşıldı.

tabletlerde mumya

Kullanım ve tonik mumya olarakTabletler. Talimat, ilacın multivitamin komplekslerinin yerini alabileceğini belirtmektedir. Yaşlılara reçete edin çünkü zayıflığı giderir, güç verir ve yaşlanma sürecini durdurur. Alternatif tıp doktorları ilacın epidermisi canlandırmaya yardımcı olduğunu, beyin aktivitesini harekete geçirdiğini ve kan dolaşımını normalleştirdiğini ileri sürmektedir.

Ülser tedavisinde kullanılırduodenum ve mide, gastrit, kırıklar, pürülan otitis. Hemoroit, periodontitis, kolit, tromboflebit, radikülit, nevralji, mastopati ile mumya tavsiye edilir. Kimyasal toksinleri ve radikalleri temizlemeye yardımcı olur ve aynı zamanda kilo vermenize yardımcı olur, bundan sonra biraz bahsederiz.

hasar

Ancak, aşırı ile unutulmamalıdır.uzun süreli kullanım vücudumuza zarar verebilir (tabletlerde). İlacın kullanımı alerjik reaksiyonlara eğilimli kişiler için daha iyi sınırlandırılmıştır. Kontrendikasyonlar hamilelik ve emzirme süresini içerir. Kullanımından kaçınmak 12 yaşın altındaki çocukların tedavisinde olmalıdır. Yüksek tansiyonun varlığında, tümörler ve kanama aşırı dikkatle kullanılmalıdır. Biyokimyasal bileşimi henüz tam olarak çalışılmamıştır, bu nedenle hiç kimse vücudun tepkisini öngöremez.

tablet uygulamasında mumya Altai

Güzellik için

Selülitte cildin kalitesini arttırmak,çatlakları yumuşatmak için ve (tablet) ağırlıkça anne Altay azaltmaya yardımcı olur. Bu aracın kullanımı da sağlığı üzerinde büyük bir etkisi olduğunu. Dağ mumya bir yağ yakma ilaç değildir, ama buna gastrointestinal sistemi normalize eder ve bir müshil etkisi vardır, metabolik süreçleri geri yardımcı olur açlık hissini azaltır. Bütün bunlar yağ tabakasının yanmasına yol açar. kilo ile birlikte hafiflik duygusu geliyor. Resepsiyonda alkollü içeceklerin reddedilmesi gerekmektedir.

tabletlerde mumyalar uygulama yöntemi

Ajan pozitif meyveler getirdi,talimatları açıkça takip etmek gerekir. Annenin kilo kaybı için tabletlerde kullanılma şekli şöyledir: günde iki kez (aç karnına ve uykudan bir saat önce), en fazla 1 gram. Ağırlığı 70 kg'dan az - 0,2 g, 90 kg'a kadar - 0,4 g Eğer vücut ağırlığı 91 kg'ı geçerse, o zaman 1 g'a kadar alınmalıdır. Tablet daha önce su içinde çözülmelidir. Kurs - 20 gün. Sonra 4 günlük bir mola yapılır. Dörtden fazla ders harcamayın, aksi takdirde etki olmaz ve sağlık için zararlı olur.

Streç işaretli tabletlerde mumya: uygulama yöntemi

Özellikle hamilelik sırasında birçok kadınya da doğum sonrası, vücutlarında hoş olmayan lekeler bulmak. Tabii ki, hiç kimse ve hiçbir şey onları kaldıramaz, ama pürüzsüz hale getirmek ve şeritleri daha az görünür hale getirmek mumyaya yardımcı olacaktır. Uçucu yağlar ve onu oluşturan diğer bileşenler, tonlama, yumuşatma ve sıkma efektlerine sahiptir. Çok fazla yemek tarifleri var ve hepsi de aynı eyleme sahip: streç izlerinin kabartmasını ve boyutunu azaltmak, cildin elastikiyetini ve pürüzsüzlüğünü arttırmak ve aynı zamanda stria rengini daha az doygun hale getirmek.

Birinci yol

Maddenin 1.5 gramını eritin (ezmektablet) kozmetik yağ veya sütte vücut ve hafif masaj hareketleri sorunlu bölgelere dökülür. Prosedür 30 gün boyunca günlük olarak yapılmalıdır.

İkinci yol

İlacın 1 gramından bir mucize merhem, bir kaşık kaynamış su ve bir bebek kremi yapıyoruz. Elde edilen emülsiyonu bir cam kavanoza aktarıp, buzdolabında saklıyoruz. Her gün, merhem streç işaretleri ovalayın.

dağ katranı - mumya

Üçüncü yol

Su banyosunda birkaç tableti çözün veyamikrodalgada. Steril gazlı bez alırız, üzerine ilaç uygularız. Vücudun etkilenen bölgeleri zeytinyağı ile yağlanır ve gazlı bezle sıkıştırılır. Bütün gece için ayrılıyoruz.

Dördüncü tarifi

İki tableti bir toz haline getirin, içine dökünbiraz gül yağı (zeytinyağı ile değiştirilebilir). Karışımı sorunlu alanlara karıştırın. Streç işaretlerinden tabletlerdeki mumya, egzama dahil cilt hastalıklarına yardımcı olur.

Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zararTabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar

Related news

 • Pectusin - kullanım talimatları
 • Kırmızı Atkı Bere Yapılışı
 • Banduma-Islama
 • Openwork tığ işi: şemalar
 • Artrite Ne İyi Gelir: Artrit İçin Bitkisel Tedavi

 • Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 32

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar


  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 10

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 99

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 87

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 14

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 63

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 49

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 23

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 66

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 15

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 79

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 90

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 71

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 76

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 39

  Tabletlerde dağ mumyası: uygulama, endikasyonlar ve zarar 92