Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi 41 07.03.2019, 19:15

Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi

Steve Carell, bu tür oyunculardan bahsediyor;bu başarı kazandı ve bir anda değil meşhur oldu. İlk rolünün ardından 13 yıl sonra onun şahsına gösterilen ilgi her yıl bir çok filmle katıldı. Şu anda, Steve Carell'in filmografisinde 50'yi aşkın film var. Gençliğinde hâlâ yasal belgeleri sunmuş olsaydı, istediği gibi dünya sineması olağanüstü bir yetenek kaybedecektir.

biyografi

Stephen'ın İtalyan olduğunu herkes bilirkökler. Dedesi Caroselli ismini verdikten sonra, daha sonra kesildi, böylece aktörün tüm dünyasına Steve Carell deniyor. Hayatının biyografisi, Massachusetts'teki Concord kentinde başlar. 16 Ağustos 1962'de bir elektrik mühendisi Edwin ve bir hemşire Harriet ailesinde dünyaya geldi. Önce Fenn'in özel erkek okulunda okudu ve çalışmalarını Middlesex okulunda bitirdi. 1980'de Ohio'ya taşındı ve burada üniversitede radyo okudu. Aynı zamanda, ilgili üniversite kulüplerinde aktif olarak çalışmaya başlayan dans ve lakoz tutkusu da ona ışık tutuyor. 1990'lı yılların ortalarında Chicago'da tiyatro şirketinin bir parçası oldu ve ardından oyuncu olma hedefini istikrarlı bir şekilde izledi.

Steve Carell filmografisi

Erken meslek

"Curly Sue" resmiyle izleyiciler,aktörün Steve Carell adlı genç yetenekten başlayıp, daha sonraki yıllardaki filmografisinin hızla küçük orta dereceli rollerle doldurulduğunu görüyoruz. Sonra ana karakter olarak onunla TV dizisi "Office" için hikayeler yazmaya ona yardımcı olacak gelecekte, televizyonda bir yazar olarak elini çalıştı. 2003'te komedi "Bruce Almighty" de rol aldı. Onun görüntü sunum 4 yıl sonra kahramanı zaten çok Steve Carell olan "Evan Almighty" denilen netice, gelir ile bağlantılı olarak, kamuoyuna ekledi.

Aktörün filmografisi o zamandan beri her şeyi toplamıştır.daha fazla rol ilk plan. 2005 yılında, vatanında çok popüler olan İngiliz "Office" serisinin yeniden yapımına karar verildi. Ancak ilk sezonun ardından düşük derecelendirmeler nedeniyle kapanır.

Steve Carell'in Filmografisi

Yorucu bir başarı

Neyse ki uzun süredir havada değildi. Şovu, "40 yaşındaki bakire" resminin çarpıcı başarısından sonra yeniden başladı ve senaryo yazarı ve yapımcı Steve rolünde yer aldı. Bu an mesleki kararlıydı ve bütün dünya onu öğrendi. Gişelerde, bant yaklaşık 200 milyonu toplamayı başardı ve bütçesinin yaklaşık 10 katı ödedi. Bundan sonra, dereceleri hızla artan "Ofis" i yeniden başlatmaya karar verildi ve seriler 2013 yılına kadar havaya karıştı.

Komedyen rolleri belli bir noktaya kadar olsa daSteve Carell'in üstlendiği tek filmler vardı, filmografisinde de birkaç seçici dramatik görüntü vardı. 2006'da "Little Miss Happiness" filminde intihar etmeye çalışan bir bilim adamı oynadı. Aktör nadiren rolünden kurtulur, ama çok iyi yapar. Bu, 2014'te Oscar adaylığına layık görülen "The Fox Hunter" filminde şizofreni hastası bir antrenörün rolüyle kanıtlandı. Diğer ünlü eserleri arasında Carell ve "Dünyanın Sonu için Arkadaşına Aradığınız" "Schmucks Akşam", "Date Night" denebilir "Get Smart".

Steve Carell biyografisi

Karikatürler

Sanat kurdelelerinin yanı sıra, Steve'in filmografisiKarella'nın da birçok animasyon filmi var. Oyuncu bir kez daha "Horton" karakterlerinden birini dile getiren Jim Kerry ile işbirliği yapıyor. Ayrıca sesini Lesnaya Bratva adlı karikatürde Hammy adlı küçük bir hayvana verdi. Ancak, bu alandaki en başarılı çalışma, ünlü animasyon filmi "The Ugly I" ve onun başarılı devamı oldu. Grew isimli kötü adam, kahramanı, Steve Carell ile aynı sesle konuşuyor. Aşağıdaki fotoğraf, popüler Amerikan şovlarından birinde seslendirdiği karakterin görüntüsünde yer alan aktör için büyük bir mizah duygusunu gösteriyor.

Steve Carell fotoğraf

Ödüller ve gelecek projeler

En yetkili adaylara ek olarakHollywood'un ödülü, Fox Hunter'daki rolü nedeniyle, aynı zamanda Altın Küre ve İngiliz BAFTA'sına aday gösterildi. Maalesef bunlardan hiçbirini almadı. Ayrıca, tekrar tekrar "Altın Küre" ve "Ofis" filminin başrol oyuncusu Emmy için komedi dizisinin en iyi oyuncusu olarak aday gösterildi. Ama ben sadece 2006'da kazanmayı başardım. Ve "40 yaşındaki bakire" deki rolü, MTV Film Ödülleri için bir heykelciği getirdi. Ayrıca, Halk Seçimi Ödülü, Screen Actors Guild Ödülü, Teen Choice Ödülü ve Steve Carel'in film endüstrisinde defalarca özel ödül aldığı diğer pek çok ödül de dikkat çekiyor.

Aktörün filmografisi her yıl olacakdaha da heyecanlı. Mesela, ertesi yıl, Woody Allen ile ikinci kez çekilecek ve "Melinda ve Melinda" filminin çekimleri sırasında birlikte çalışmıştı. Buna ek olarak, Steve daha fazla filmde katılımı duyurdu, ancak henüz ekranlardaki serbest bırakılma tarihini henüz almadı. Güveniyle, onun yaşına rağmen, gelecekte çok daha başarılı roller ve prestijli ödüller için aday göstereceğini söyleyebiliriz.Related news

 • Komsomolskaya pravda
 • İnsanda Dolaşım Sistemi Hastalıkları İçin Hangi Doktora Gidilir
 • Ravenna
 • Kore kozmetik popüler markalar
 • Vücuttaki Su Eksikliği Nasıl Belirlenir Dehidrasyon Etkileri Nelerdir
 • Kuvvet uygulaması talimatı. Analog ve incelemeler

 • Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi 67

  Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi


  Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi 71

  Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi 36

  Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi 25

  Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi 82

  Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi 55

  Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi 47

  Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi 84

  Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi 50

  Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi 34

  Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi 84

  Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi 53

  Steve Carell: filmografi, en iyi resimler, kısa bir biyografi 97