St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 2019

St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 2019
21.08.2019

St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 29

St. Petersburg'da perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet?

Rakip çok fazla olduğundatek biçimli biçimde çalışan şirketler, iktidar için şiddetli mücadele başlar, en güçlü olanlar doğal olarak kazanır. Bugüne kadar St. Petersburg'da piyasa yoğunlaşması seviyesi nispeten düşük ve Avrupa şehirleriyle karşılaştırıldığında genel olarak en düşük pozisyondadır. Perakende ticaretin bu mücadelede hayatta kalmasına bakılmaksızın, birçok girişimci bu işi sonsuza kadar terk edecek ve bu tamamen doğal. Bununla birlikte, bağımsız küçük şirketler tamamen kaybolmayacak, tamamen farklı bir biçimde çalışmayı öğreneceklerdir.

Bağımsız perakendeciler çoğunluklaküçük tedarikçiler ve orijinal ürünleri üreten yeni pazar kullanıcıları. Küçük sağlayıcıları genellikle genellikle büyük ağ şirketi çalıştıran tam koşullarını gerçekleştiremezsiniz olarak, çok sık malın süresinde gerekli miktarda sağlamak için gerekli kaynakları yok ve temin etmek, ağ şirketlerine özel ilgi değildir perakendeci ödemenin ertelenmesi. Buna ek olarak, perakende ticaret tüketici talebinin çalışma gerektirir ve bu nedenle tam olarak popüler alanın sakinleri olmasıdır ürünü satın aldı. IBOs genel çeşitler ağ matrisi destekleme enerjiyi israf ve bireysel tüketici ihtiyaçları için mal satın değildir.

Ne yazık ki, networkerlar için, küçükşirketler sadece günlük talep mallarını değil piyasaya sunarlar; alıcılara eşsiz bilgi ve tecrübelerini sunar. Küçük tüccarlar malların kalitesine çok iyi hakimdir, güçlü ve zayıf yönlerini biliyorlar ve her birinin tüm özelliklerini biliyorlar. Alıcılar belirli satıcıların bilgisine güvenirler ve ruhsatsız bir ağ makinesi için bu seviyedeki iletişimi asla değiştiremezler. Hiçbir program satıcının canlı iletişimini öğretmez. Kuşkusuz, kolayca satılan bir dizi ürün var ve alıcılar onları satın almaktan mutluluk duyuyorlar, bu nedenle bir dizi segmentteki perakende şebeke bir adım önde olacak.

Bağımsız girişimciler hep istiyorürünlerin kalitesini ve hizmetini iyileştirmek için, çünkü bu onların mağazası, güçlere ve araçlara yatırım yapmaya hazırdırlar. Ağ Oluşturucular sadece işçi çalıştırıyorlar, bu yüzden mekanik olarak çalışıyorlar. Her ne kadar birçok bağımsız girişimci bugün hayatta kalabilmek ve birkaç on binlerce ruble kazanmak için çalışsa da, hevesli ve cesur figürlerin geleceği. Mağazanın sahibi kendi şirketini ilgilendirir ve işinin gelişmesi için mümkün olan her şeyi yapar. Pazarlama araştırmasına ihtiyaç duymaz, çünkü müşterileri ile her gün görüşür ve onların zevk ve ihtiyaçlarını bilir.

Perakendecinin sahip olduğu en büyük avantajşebeke öncesi ticaret, yerel seviyede yüksek bir yönetilebilirlik ve yönetimden arz ve hizmet sistemindeki eksikliklere derhal bir yanıt. Küçük bağımsız girişimciler kalite satıyorlar; bu nedenle fiyatlarını ağ bağdaştırıcıları seviyesine düşüremeyeceklerdir, ancak bu gerekli değildir; yalnızca benzersiz, yüksek kaliteli bir ürün sunarlar. Sonuç olarak, çok sayıda alıcı burada tekrar tekrar dönecektir. Taze pişmiş ekmek satan küçük bir mağaza, büyük bir hipermarkete mükemmel bir rakip olacak; çünkü bu ürüne olan talebi belirleyen ürün kalitesi.

Şebeke şirketlerinin tercih ettiği bir sır değilhizmet hızı kalitesi. Analiz perakendeciler küçük dükkanlar ve tezgahları sahipleri mümkün olduğunca kendi müşterilerine daha iyi öğrenmek için insan gücü ve kaynak yatırımı için istekli olduğunu gösterdi. Böyle çıkışları bakımı genellikle sadece tahminler ticaret değil aşağı gelir ve canlı iletişim çok daha yüksek değerlidir. Sadece küçük bağımsız şirketlerin eline Bu altı faktör, bunlar bağımsız perakendeciler ağ şirketlerin muazzam çabalara rağmen orijinal bir alışveriş deneyimi ve kaliteli hizmet, kuzey sermaye sakinlerini memnun devam etmesini sağlamak için yeterlidir.

Birkaç yıl önce küçük gibi görünüyorduSt. Petersburg sokaklarında dükkanlar ve büfeler, şehrin gıda pazarında yoğun olarak yer alan ağa sahip olan zamanlarını yaşıyor. Şimdi, gıda pazarlarının ve ticaret çadırlarının yeniden canlanması dönemi başlıyor, özellikle de Maliye Bakanlığı perakende ticaretinin vergilendirilmesi için karar vermesiyle birlikte, birçok üretici onlarla en yakın bölgelerden çalışmaya devam ediyor. Şebeke şirketleri gibi ciddi bir rekabete rağmen, küçük üreticiler büyüyecek ve zenginleşecek, böylece müşterilerinin kaliteli ve orijinal ürünlerden faydalanabilmelerini sağlayacaktır.

St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 2019

St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 2019

Related news

 • Egzema nedir ve tedavisi
 • Çocuklar Wings Winter Cup’ta yarışacaklar
 • Telefonumdan karta nasıl para gönderirim Prosedür Kuralları
 • Moira House İngiltere – Yurt Dışı Dil Okulları
 • Fondöten Sürmenin Püf Noktaları Nelerdir Güzellik Uzmanları Bildiriyor

 • St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 68

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet


  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 58

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 13

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 13

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 18

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 81

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 7

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 86

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 24

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 80

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 96

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 22

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 96

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 27

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 72

  St. Petersburgda perakende ve perakende şebekesi. Simbiyoz veya sağlıklı rekabet 20