Sponsor Nasıl Bulunur 2019

Sponsor Nasıl Bulunur 2019
Sponsor Nasıl Bulunur


Sponsor Nasıl Bulunur?

Tayfun Kara Sponsor Nasıl Bulunur?

Sponsor kavramı : Bağımsız bir birey, şirket yada bir topluluğun bir amacı desteklemek için para ya da ekipman sunmasıdır. Sponsor bulmak bazı amaçlar için zaman, konsantrasyon ve çalışma istemektedir. Bir oyun planına sahip olmak sponsorluk sürecini daha sıkıntısız geçirmenizi sağlar.

Malzemeler

  • Bilgisayar
  • Kağıt
  • Zarflar
  • Taşıt

Talimatlar

  1. Bir başvuru mektubu yazın. Bu mektupta kendinizi anlatın. Muhtemel sponsorlara ne tip bir davet vereceğinizi anlatın. Paranın nasıl kullanılacağı ve onlardan alacağınız paranın hedeflerinize ulaşımını nasıl kolaylaştıracağını anlatın. Sponsor olmanın vergi indirimi, reklam gibi yararlarını anlatın. Bunlar potansiyel bir sponsor için büyük artılardır.
  2. Mektupları kendiniz iletin ve kendinizi tanıtın. Meseleyi kişisel olarak görüşmek başarı şansınızı yükseltecektir. Eğer bir takımı temsil ediyorsanız üniformanızı, bir davayı temsil ediyorsanız logolu ürünlerinizi giyin. Bu potansiyel sponsoruzun yüzünüze bir isim verebilmesi için gereklidir. Potansiyel sponsorunuza parayı ne için istediğinizi açıklayan bir mektubu daha ileriki süreçte tekrardan görüşmek amacıyla bıraktığınızı söyleyin.
  3. Mektupla beraber kendi iletişim bilgilerinizin olduğu kartınızı da bırakın. Sponsorun geri dönüşü için 10 gün verin. 10 gün geçtikten sonra potansiyel sponsorunuzu durumu kontrol etmek için arayın. Hala ilgilenip ilgilenmediklerini sormak için aradığınızı belirtin.
  4. Sponsorluğu aldıktan sonra bir teşekkür mesajı ile cevap verin. İlişkinizi düzgün tutmak ileriki sponsorluklar için size yardımcı olacaktır.

İpucu ve Uyarılar

  • Dost canlısı ve sıcak olmayı unutmayın. Sponsorluk anlaşmaları yapmak tamamıyla kişisel beceri işidir.

Sponsor Nasıl Bulunur 2019

Sponsor Nasıl Bulunur 2019

Related news Sponsor Nasıl BulunurSponsor Nasıl Bulunur


Sponsor Nasıl Bulunur


Sponsor Nasıl Bulunur


Sponsor Nasıl Bulunur


Sponsor Nasıl Bulunur


Sponsor Nasıl Bulunur