Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı

Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı


Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 2 14.02.2019, 06:39

"Sophora Japon" hazırlığı (tentür): kullanım talimatı

Sophora Japon tentür talimatıMeyvelerin tentürü çok popülerJapon Sophora - baklagiller ailesine ait bir ağaç. Bitki, 25 metre yüksekliğe ulaşıyor, küresel bir taça sahip, sulu fasulyeler demetler halinde hasat edilmiş fructifies.

İlaç Endikasyonları "Japon Sophora" (tentür)

Talimat, ilacınAğacın meyvelerinden ve çiçeklerinden yapılmış, büyük miktarda P vitamini ve aynı zamanda flavon glikozitlerden yapılmıştır. İlaç dolaşım sistemi üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir ve C vitamini ile kombine edilerek damar duvarları güçlendirilir. Bu özellikler, kolit, sklerotik vasküler lezyonlar, tifo hastalığı tedavisinde bir çare kullanımına izin verir. "Japon Sophora" (tentür) uyuşturucu habis tümörler, angina pektoris, hipertansiyon, hemoroitler, tifo hastalığı tedavisinde talimatların kullanılmasını öneriyor. İlaç yardımı ile lupus eritematozus, gastrit tedavisi üretirler ve iç kanamayı ortadan kaldırırlar. Buna ek olarak, tentür kandaki şeker seviyesinde kolesterol ve şeker seviyesini düşürebilir, bu da şeker hastalığında kullanımına neden olur.

"Japon Sophora" (tentür) ilacı: kullanım talimatları

Su ilavelerinin üretimi için ezilmişÇiçekler kaynar suyla döküldü. Bir çorba kaşığı günde üç kez, tercihen yemeklerden sonra iki saat bir çözüm alın. Tentürü elde etmek için, çiçekler alkol (% 70) ile dökülecek ve karanlık bir yerde 10 gün bekletilmelidir. Hipertansiyon ile alınmalıdır: günde üç damla 40 damla.Sophora Japon tiyatrosunun tentürüTentür "Sophora Japonca" şifa verdive sedef hastalığı, egzama ve trofik ülserlerin tedavisinde kullanımına izin özelliklerini yeniden oluşturulması. Bunu yapmak için, etkilenen bölgelere su sıkıştırıcılar uygulanır. eczane girer İnfüzyon dozaj ülserler, karbonkül, yanıklar, yaralar, yatak yaraları ve diğer cilt hastalıklarının tedavisi sırasında cildin daha iyi yenilenmesini sağlayan, anti-enflamatuar ve anti-mikrobik ajanlar olarak atanır. Bu hazırlık "Japon Sofora" (tentür) olarak, talimat açıklıyor, neredeyse herhangi bir olumsuz olayları neden olmaz. Yalnızca bitkinin ayrı olmayan kabul mümkün alerjik reaksiyonlar.

"Japon Sophora" (tentür) ilacının başka nerelerde kullanıldığı

Japon Sophora meyvesinin tentürüTalimat ilacın etkili olduğunu bildirirsaç dökülmesi ve saç dökülmesi. kaynar su ile doldurulmuş ve yarım saat süre ile beklemeye bırakılır bitkinin likör kullanılan ezilmiş tohumları üretimi için. Bu çözümü almak 1 çay kaşığı için günde altı kez gerekir. Buna ek olarak, temiz saçlara uygulanır ve 20 dakika boyunca cilde ovuşturulur. Tonik olarak kullanılmak üzere tentür, 12 saat boyunca kaynar suyun içine alan ezilmiş meyvelerden yapılır. Yemeklerden önce bir çorba kaşığı bir ilaç alın. Buna ek olarak, ilaç menopoz ile sıcak yıkamalar sırasında ve tuz birikimi sırasında tüketilir.

Tentür "Sophora Japonca": Değerlendirmeler, yan etkiler ve kontrendikasyonlar

Hastalıklarda tentür kullanmayınızkaraciğer ve böbreklerde, gebelik ve emzirme döneminde. Hastaların yorumları, ilacın iyi tolere edilebilirliğini ve vücudun herhangi bir olumsuz reaksiyon göstermediğini göstermektedir.

Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı

Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı

Related news

 • Sorunun cevabı: Neden embriyonik dönem hala embriyonik dönem denir
 • En Kolay Kışlık Domates Saklama Yöntemi ve Sos Yapımı Kışlık Hazırlıkları 9
 • FAVORİ BOT YAPIMI
 • Bira göbeği: nasıl kurtululur
 • Yandexi ve servislerini nasıl kurabilirim

 • Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 25

  Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı


  Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 36

  Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 58

  Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 11

  Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 11

  Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 45

  Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 28

  Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 82

  Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 1

  Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 46

  Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 37

  Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 80

  Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 69

  Sophora Japon hazırlığı (tentür): kullanım talimatı 16