Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 2019

Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 2019
18.08.2019

Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 99

Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış

Whistleblower ilk ve tek oldu2013 Outlast en iyi korkularından biri için ek. Onun sürümü 6 Mayıs 2014'te PC ve Playstation 4'te gerçekleşti. Outlast Whistleblower'daki maksimum grafik ayarlarında oynamak için PC aşağıdaki gereksinimleri karşılamalıdır:

 • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7/8;
 • işlemci: 4 çekirdekli 2.8 GHz;
 • 3 Gb RAM;
 • Diskte 2 Gb;
 • grafik kartı: NVIDIA GTX 460 / ATI Radeon HD 6850;
 • ses kartı: DirectX ile uyumludur.

oyundan geçen oyun bitti

Outlast Whistleblower: oyun incelemesi

Hatırladığın gibi, orjinalde fırsatı yakaladıkinsanlar üzerinde acımasız deneyler hakkında söylentiler test etmek için "Mount-Massiv" hastaneye gelen Miles Apsher için oynamak. Ekstra Whistleblower bize Vailon Park için oynayacağımız arka planı anlatıyor. Bu programcı, bu arada ve o mektubu Miles'a yolladı. Outlast Whistleblower'ın geçişi yaklaşık 2 saat sürecek ve bu da DLC için yeterli. Oyun orijinaliyle birkaç küçük teknik değişiklikle aynıydı. Oyunun ilk 40-50 dakikası, oyun durumlarının azlığı nedeniyle hayal kırıklığı yaratıyor. Kahramanımızın yaptığı her şey karanlık koridorlardan bir testere ile bir düşmandan kaçar. Durumu kaydetmek sadece bazı sahnelerin ve "bu anların" renkli ve etkileyici yapımlarıdır. Geri kalan her şey aynı: masaların üzerinden atla, dolaplarda sakla, kamerayı kendine özgü macera ve benzeri bölümleri ele geçir. Yine de, oyunun son üçte sadece şaşırtıcı. Fantezi geliştiriciler yeni bir seviyeye geldi, ancak izlemek ve oynamak gerçekten ilginç. Genel olarak, Outlast Whistleblower (Rus lokalizasyonu mevcut) orijinalin en iyi niteliklerini özümsedi: akıllı bir yön, etkileyici bir fantezi igrodelov, natüralizm ve tüm oyuncuların çok sevdiği diğer unsurlar. Steam'de 6 dolarlık bir eklenti satın alabilirsiniz. Outlast Whistleblower, gözden geçirinYukarıda bahsettiğimiz, 10 üzerinden güçlü bir 7 hak ediyor.

Yeraltı laboratuvarı

Vailon şirkette iş bulduğunda"Merkof" ve tanıklara korkunç deneyler, o muhabir için bir e-posta gönderir. Bu Whistleblower hikayesinin başlangıcı. Mesaj göndermek için LMB'ye tıklayın. Bundan sonra, bilgisayarı laboratuvarda tamir etmeniz istenecektir. Bu yeri koridor boyunca takip edin ve koltuğun ve klavyenin parlaması gereken masaya yaklaşın. İşi yaptıktan sonra geri dönün. Maalesef gardiyanlar mektubunuzu izleyecek ve böylece işyeri pusu bekleyecek. Çok Veylon acımasız deneyler için deneysel alınacaktır.

aşırı ıslık çalıcı

hastane

Outlast Whistleblower'ın geçişine devam ediyoruz. Sonra, ikinci bölümümüz var, eylemleri hastanede gerçekleşecek. Bizim kahramanı bir koltuğa zincirlenmiş uyanır ve ekranlarda anlaşılmaz semboller yayınlayacağız. Küçük bir silindirden sonra, yukarı çıkıp kamerayı tripodtan almanız gerekir. Odadan çıkın ve en iyi resmi göremeyeceğiniz koridora gidin: Laboratuvarda her şey kontrolden çıktı. Orada, sağa dön, pili bulacağınız tuvalete girin. Bir sonraki koridora geldiğinizde sola dönün (yırtılmış bir film olacak) ve ameliyathaneye gidin. Odada, bir hastayla konuşayım, sonra uzak köşedeki kapıya gidelim. Açılışında, Vailon karanlık bir koridorun içine girecek ve burada gerçekten hızlı bir şekilde kaçmak için gerekli olan ve sağdaki ofislerden birine sıçrayan 1 gerçek tehlikeli düşmanla karşılaşacak. İkincisinde, kahramanımızın tırmanması gereken bir havalandırma kapağı olacaktır. Boruyu dışarı sürdüğünüzde, kendinize kilitli bir kapı açmanız gereken bir odada bulacaksınız, çekmeceyi uzağa itiniz. Koridor boyunca biraz ilerledikten sonra kontrol odasına gireceksiniz. İçinde, panelde bulunan düğmeye tıklamanız gerekiyor. Ardından koridorun solundaki kutuları takip edin, üzerlerine tırmanın ve açık bir deliğe ulaşıncaya kadar sürün. O anda, kaçış için gerekli olan düşmanca bir hayalet görünür, hava kilidi içinde saklanır. Tehlike geçince, salona çıkın. Her şey doğru şekilde yapılmışsa, sokağa engellenen bir çıkış göreceksiniz.

Bir sonraki koridorun sonunda bir ölü fark edeceksiniz.Kelepçenin anahtarı olacak gardiyan. Onları al ve kafesli kapıya geri dön. Birkaç gardıropla geçin ve sonunda Crematorium'a giden kapalı bir kapı göreceksiniz. Outlast Whistleblower 1 bu kasvetli yer de dahil olmak üzere birçok yeni yere sahiptir. Vücut, kurtulmak için gerekli olan kapıya zincirlenerek, kelepçeleri buradan çıkarır. Bunu yapmak için Vailon'un anahtarları bulması gerekiyor. Kutuyu göreceğiniz kapının karşısındaki yere bak. Tırmanın ve kırık camın içine tırmanın. Böylece, kötü bir deli adam olacak koridora düşeceksin. Git ve pencereden bir sonraki odaya geç.

outst düdükçü incelemesi

crematory

Passage Outlast WhistleblowerBir sonraki bölümde oldukça kısa. Krematoryumda, terörde düğmelere dürtüsel olarak itecek olan Bay Park olacak. O anda bir yamyam beklenmedik bir şekilde Vailon'a saldıracak ve onu fırına itecektir. Hızlı bir şekilde boşaltır, bataryayı ve belgeyi çıkarır, merdivenlerden yukarı çıkıp 3. katta kendimizi buluruz. Sonra bir sonraki kapı bizi bekliyor olacak.

Hastane (üst katlar)

Sola git, pili al ve dönsağa. Ardından, takipçiden kaçmak zorunda olduğunuz kütüphaneye gidiyoruz. Üroloji odasını geçtikten sonra, nefes kesici bir insanın farkına varacaksınız. Sağında, başımızın bir çok ofis alanı tarafından bekleneceği bir sonraki koridordan geçip takip edilmesi gereken bir masa olacak. Düşmanca olmayan canavarı görmek, hızlı bir şekilde yatağın altına saklanır, sonra havalandırmaya gider. Barikatların diğer tarafında bir kez, laboratuvara doğru ilerleyin. Önünüzde, büyük bir bilgisayar odası olacak bir kırık gaz kilidi dikkat etmelisiniz. Bunu geçtikten sonra laboratuvara ulaşacaksınız. Tanklarla koridora girip bir yamyam daha bulmaya çalışın. Sonuç olarak, valfi kapatmanız gereken gaz odasına gitmelisiniz. O zaman yolun sokağa uzanması gereken talihsiz deneye geri dönün.

Cezaevi Yardimi

Aşağı in ve parka git. Bu noktada, dikkatle hareket etmelisiniz ki, perişan psikopatlarla “tanımak” için değil. Vailon'un fenerinin yanında bir mola bekleniyor. Üst kata çık, hapishaneye taş attığı yer. Dikkatlice baktığınızda değerli bir bataryayı arayabileceğiniz ızgaradaki başka bir delikten geçin. Avluda, kahramanımız başka 2 nöbetle karşı karşıya gelecek. Yine de, doğru rotayı seçerken, size dokunmayacaklar ve Veylon sakin bir şekilde hapishaneye girecek.

outlast ıslıkçı Rusça

hapis

Cezaevi bloğuna girdiğinizde,görüntüleme platformu. Gidecek tek bir yol olacak. Cesetleri olan küçük bir odayı geçmek, vericiyi kullanmanın mümkün olduğu yerden radyoya koşar. Birdenbire saldırıya uğrayacaksın, ama kahraman hala bu türden uygunsuz davranışlarla savaşabilir. Komşu odalardan birinde yamyam ile başka bir düşmanca buluşma yapmak için biraz manevra yapmalısınız. Koşmak, anormal ve "dalış" dan gelen kuyuya, ki bu da elbette kurtuluşunuz olacak. Oyun Outlast Whistleblower sürprizleri sunabiliyor. Yani bu durumda da olacak, çünkü personelin tahliyesini beklenmedik bir şekilde açıklayacaklar, ki bu da hafifçe, zamanın tam zamanında değil. Ancak, dedikleri gibi, asla geç olmamasından iyidir. Bu zamanda, yüce rahip ve kanlı grafitilerine hayran olabilirsiniz. Yaratılışını tamamladığında, onu "A" bloğuna kadar takip edin. Güvenlik odasında bir batarya bulacaksınız. Sağ taraftaki pencereden atlayarak, sonraki takipçiden kaçacaksınız.

mahkeme

Çatıdan atlamak ve pencereye tırmanmayaönemli bir belge bulmak. Hapishane bloklarının kasvetli koridorlarında dolaşırken, kendinizi yine sokakta bulacaksınız. Bir kez, ışığı döken ışığı takip edin. Ona git, bodruma git ve borunun içinden geç. Öte yandan yine dışarıda olacaksın, öte yandan. Sağ tarafta elektrik altında bir çit göreceksiniz. Daha sonra bir batarya ve belge bulacağınız kiliseye gidin. Bundan sonra, aydınlatmalı bir fenere gidin, bunun yanında anahtarlı bir yardımcı oda olacak. İkincisi devre dışı bırakmamız gerekiyor. İlk girişim başarısız olacak çünkü psikologlar tekrar devreye girecek. Aynı kullanım odasına dönün ve akımı ikinci kez kapatın. Tüm bu eylemleri gerçekleştirdiğinizde, enerji verilmiş kapağa ve su ile yukarı doğru çukura doğru ilerleyin. Böylelikle kendinizi Waylon'un yolunun kulenin üzerinde yer alması gereken rahatsız edici bir hapishane avlusunda bulacaksınız. İkinci katta, aradan dikkatlice geçin ve pencereye tırmanın. Kazalar hakkında ne biliyorsun? Oyunun Outlast Whistleblower PassageOnlara gerçek görünümünü göstererek, kahramanın cildine indiriyorlar.

aşırı ıslık çalıcı 1

çatı katı

Her zaman düşmek acıtıyor, ama büyük bir uçarsanyüksekliği ve altındaki çatıyı delmek, bu duygu yoğunlaştırılır. Veylon bilinci yeniden kazandığında, karanlık tavan arasında yürüyün, asılan adama odaklanın. Kafes dolabını kenara çek ve kapıdan geç. Başka bir kana susamış psikopat da olacak, bir sonraki odaya hızlıca kaçmanız gerekiyor. Biraz daha akrobatik ve anlayışlı - ve bir sonraki yer için çabalamaya ihtiyaç duyduğunuz yerden - dikiş atölyesi - harika bir odada sonuçlanacaksınız.

Dikiş atölyesi

En keyifli manzaraya girmemişsözde, Gluskin'den koridor boyunca ilerleyin. Vailon bir yangın merdiveni ile kaçmaya çalışacak, ancak başarısız olacak. Düşüş sırasında, kahraman bacağını travmatize eder ve bu yüzden koşamaz. Ne yapmalıyım? Ölümden arkaya doğru sürünen en kısa zamanda gitmeliyiz. Kutuyu gören kahramanın saklanacak yeri yoktur. Ne yazık ki, Gluskin seni bulacak, 12 saat uyuyacak ve inine götürecek. Ameliyat masasına uzanma sırası geldiğinde, "damat" ın başka bir kurbanı olmak için başka bir psikopat ona saldıracak. Şu anda, sizinle bir video kamera çekerek cildinizi hızlı bir şekilde kaydetmeniz gerekir. Deli adamın seni unuttuğunu mu düşünüyorsun? Nasıl olursa olsun. Uzanmışken, onu pencereden dışarı sokarak bırakın.

tamamlayıcılığı bitirmek

Profesyonel birim

Banktaki avluda, pili alın. Anahtarla açılabilen kapıyı bulun. Haritada nerede olduğunu öğreneceksiniz. Bu bilgilerden, erkeklere ve idari bloklara gitmeniz gerektiği bilinir. Şu anda ana göreviniz erkek departmanından anahtarı bulmak. Mutfağa vardığınızda, spor salonuna ulaşabileceğiniz havalandırma göreceksiniz. Orada kamerada fotoğraflanması gereken iğrenç bir manzara açacaksınız. Devam et. Kütüphanede bir batarya bulun. "Düğün salonunda" anahtarı "gelin" den alın. O anda, profesyonel blokta varlığından dolayı bizi korkutmuş olan “damat” görünecek. Acil çıkıştan kendisinden kaç. Ne şanssızsın! Passage Outlast Whistleblower size başka bir "sürpriz" sunacak. Vailon tekrar yakalanacak ve spor salonunda ipi asacaktır. Bu arada, Rusça'daki Outlast Whistleblower'a sadece altyazılar eşlik ediyor ve bu nedenle çeviri içinde eğlenceli bir antagonist şarkısı alamayacaksınız, ki bu üzücüdür. Yandan sallanıp zaferin tadını çıkarın, çünkü manyak tüm vücuda bir çelik çubuk üzerinde çarpıyor. Temizledikten sonra ventilasyona koşun ve ardından bir sonraki kapıya sürün. Orada zor yoldan devam etmesi bekleniyor.

aşırı ıslık bilgisayar

Erkek blok

Erkek bloğunda, kamerayı pencerelerden çekinkoridorda bulunan kilise yanıyor. Son olarak, elit özel kuvvetlerin bir müfrezesi geldi, yani bu mektubu, kendiniz için bile olsa, bilerek bilgilendirdiniz. Ne yazık ki, bütün bu cesur askerler öldürecek. Belgeyi aldığınız ve yandaki kapıya gittiğiniz ışıklı odaya girersiniz.

İdari blok

Final yakındır. Karanlık koridordan yönetim bloğuna geçin. Odalardan birinde değerli bir belge bulabilirsiniz. Yolu birinci kata kadar takip edin. Binadan çıktığınızda, ruhun kurtaracağı ölmekte olan bir psikopat tarafından saldırıya uğrayacaksınız. Bütün güçleri toplayın, sokağa çıkın ve yazlık evin yakınındaki otoparka doğru koşun. Orada kahramanın sol arabasını göreceksiniz. Oturun ve bu destansı dramın son filmini fotoğraf makinesine götürün. Bu noktada, oyun Outlast Whistleblower tamamlanması.

Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 2019

Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 2019

Related news

 • 7 Soruda Son Günlerin En Merak Edilen Konusu 300 Koyun Projesi
 • Mon Platin kozmetik ürünleri: tüketici incelemeleri
 • 2017 Yaz Modası: Yırtık Kot ile 14 Üstün Kombinasyonlar
 • Yunan Bakan Kocyas: Erdoğan tutarlı ve karizmatik, Adalar ile ilgili mevzuyu başlatan muhalefettir
 • Öfkelenince neden bağırırız

 • Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 78

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış


  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 6

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 18

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 4

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 45

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 24

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 68

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 19

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 22

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 20

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 2

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 70

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 7

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 61

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 40

  Son Düdüğün Geçişi. Outlast Whistleblower: Genel Bakış 39