Snoha ailenin ardılı 2019

Snoha ailenin ardılı 2019
21.08.2019

Snoha ailenin ardılı 42

Snoha ailenin ardılı

Oğlan evlenecek ve gelinini tanıyor olacak.Ebeveynler. Onlarla mutlu olacak mı, gençleri ailelerine nasıl götürecekler, gerçek akrabalar gibi onunla sıcak ve samimi ilişkiler kuracaklar mı? Bazı aileler neden genç bir eş ile oğlu annesi arasında uzlaşmaz bir mücadele yürütüyorlar? Anlamaya çalışalım.

Bu ne anlama geliyor?

kızı-doğuran kanunBaşlamak için, kayınvalide -bubir oğlu karısı. Ancak sadece kocasının babasıyla ilişkili olarak. Ancak kayınvalide için kayınvalidesidir. Neden böyle bir karışıklık var? Ve neden "kayınvalinin" neredeyse taciz edici bir sözcük olduğu düşünülüyor?

İki görüş var. İlk şey, "kayınvalide" sözcüğü "kayınvalide" kavramının tam benzeridir olmasıdır. İkinci görüş, bunun bir süre evli olduğu ve bebeği olan bir kadın olması.

Yanlış, kelimenin anlamı fikri bağlıKakofoni ve "cinsellik" sözcüğüyle ses benzerliği ile. "Damat" ın aile statüsü ortaya çıktığı zaman, bu kavram henüz mevcut değildi.

Örneğin, sözlükte B. Dahl "yıkmak" kavramı anlamlarından birine sahiptir - "dayanmak". Yeni bir akrabanın durumu için en uygundur, çünkü rolünün ailenin diğer üyeleriyle karşılaştırıldığında bağımlılığından daha fazla olduğu söylenebilir.

Başka bir versiyon

Kayınkuşun bir başka olduğu bir başka versiyon var,Bu "yıkımlar" tır. Yani başka bir köy ve ailenden yeni gelmeyen, ancak yeni bir aile adıyla zaten bir tecrübe ve iletişim olan bir kadın. Ailenin yeni bir üyesini bekliyor, bu da ailenin devam etmesi anlamına geliyor. Bu sürümü desteklemek için, halkın söyledikleri çok uygun: "Snoha cömertlikten daha cömert".

Karşılıksız mücadele mi?

güzel kızıKayınvalidesim ve eşim arasında bir çatışma varsaoğlum, o zaman sadece kıskançlık ve aptallık yüzünden. Annem onun yetişkin çocuğun hayatındaki ikinci rolle koymak isteyen ve genç kız exasperates vermez: hazır değil, daha sonra diyor, kötü bir karakter ve benzer sözler.

Kayınbiradamı ile bir evde yaşayan bir kadın,kocasının annesine yaklaşmak için özel bir strateji geliştirmelidir. Yeni akraba için hiç de düşman değil, oğlu için yerli ve yakın bir kişi olduğu açıktır. Doğduğu kayınbaşı, büyüdüğü, kendisine aşık olduğu ve onun genç kadını için takdir ettiği nitelikleri kendisine aktardı. Peki neden kocasının annesi sizi sevmiyor? Onunla görüşmeyi denemek zorundayız ve karşılıklı hakaretler ve hakaretler kabul edilemez. Bu sadece bir genç ailenin ölümüne yol açacaktır.

kanunlarda bir kızın yeniden doğumuKendinize nasıl davranacaksınız

Bilgelik bilgidir. Bir gelin olarak, kız yeni akrabalarının tercihlerini sormalı, doğum günlerini, önemli tarihleri, ilgi alanlarını ve hobileri bulmaya çalışmalıdır. Sonra damadın annesini ister, daha sonra ona "iyi gelinim" der ve ona kızı gibi davranır. Bununla birlikte, kayınvalidesine nazik davranma, ona saygı duyma ve onurlandırma kuralları, evlilikten sonra unutulmamalıdır.

Kızı kim alacak adımlar nelerdir?yeni bir ailenin katılması için mi? Sen küçük başlayabilirsiniz: "Ben harika marul tarifi alabilir miyim?", "Iyi görünüyorsun" Ve buz kalbi kocasının annesi thaws: mutlu yıllar demek. Hediyeden çok uzak değil, gelinine samimi selamlar, övgü. Evde barış ve ahenk hakim olursa, genç bir mutluluk duyacaktır.

Snoha ailenin ardılı 2019

Snoha ailenin ardılı 2019

Related news

 • Adaçaylı kabaklı makarna tarifi
 • Programa devam ediyoruz: Çocuklar için aşılar zamanında yapılır
 • Türkler, Erdoğanın ABD ürünlerini boykot kararına aktif destek veriyor
 • ZARİF MODELİ İLE ASLAN AĞZI OYA TARİFİ
 • İstenen Kadın mutluluk - bir çiçek, bunun için bakım

 • Snoha ailenin ardılı 11

  Snoha ailenin ardılı


  Snoha ailenin ardılı 43

  Snoha ailenin ardılı 3

  Snoha ailenin ardılı 44

  Snoha ailenin ardılı 13

  Snoha ailenin ardılı 75

  Snoha ailenin ardılı 37

  Snoha ailenin ardılı 12

  Snoha ailenin ardılı 60

  Snoha ailenin ardılı 93

  Snoha ailenin ardılı 30