SMS paketini Megafona nasıl bağlayabilirim Operatör hangi paketleri sağlıyor 2019

SMS paketini Megafona nasıl bağlayabilirim Operatör hangi paketleri sağlıyor 2019

SMS paketini Megafona nasıl bağlayabilirim Operatör hangi paketleri sağlıyor 2 14.02.2019, 15:51

SMS paketini Megafon'a nasıl bağlayabilirim? Operatör hangi paketleri sağlıyor?

İletişim kurmayı seven insanlar içinMetin mesajlarıyla Megafon seçenekleri için çeşitli seçenekler geliştirdi. 100, 300/600 - - Bir kullanıcı SMS paketine açısından kendisine en uygun seçebilir veya serbest her gün için 100 mesaj gönderme seçeneğini etkinleştirin. Operatör tarafından hangi opsiyonlar sağlanır ve SMS paketi Megafon'a nasıl bağlanır? Bunu, bu makalede ayrıntılı olarak açıklayacağız.

Megafona SMS paketi nasıl bağlanır

SMS seçeneklerinin türleri

Abonenin istek ve ihtiyaçlarına bağlı olarakdört cümleden birini seçebilirsiniz: paket S, M, L ve paket XL. İlk üç seçenek, bir faturalandırma dönemi (aylık) için sağlanan 100/300/600 kısa mesaj hacmi, dördüncü, daha fazla giden abone için günde 100 mesaj içeren bir hacmi içermektedir.

S, M, L paketlerini XL'den de ayıran özellikleriaylık ücretin mahsubu: günde 100 mesaj için abone her gün belirli bir miktarda para ödemek zorunda kalacak ve diğer seçenekler için fatura dönemi için fatura dönemi için tam olarak ve 30 gün sonra ödeme yapılacaktır.

Megafon'a ek bir SMS paketi bağlayın

Megafon'a hangi SMS paketini ekleyebilirim?

Paketleri S'den L ye ve XL seçeneklerinden ayrı olarak düşünün. Operatör tarafından sunulan ilk üç seçenek, bağlandığında 75 ruble / 150 ruble / 240 ruble tutarında fonların bir defaya mahsus para iadesi anlamına geliyor. Sırasıyla. Bir dahaki sefer, yani faturalandırma döneminin bitiminden sonra yeni bir mahsup (aynı zamanda) yapılacaktır.

SMS paketi (Megafon) XL ücretsiz olarak etkinleştirilir,abonelik ücreti bağlandığında borçtan düşülmez, ancak fatura dönemi günlerinde dağıtılır. Böylece, günlük ödeme sadece 9 ruble (bir ay bu seçenek müşteri 270 ruble mal olacak).

Kullanım Şartları

SMS paketini Megafon'a nasıl bağlayacağınızı söylemeden önce, abonelerin dikkatini bu seçeneklerin bazı özelliklerine çekmek isterim:

 • Yukarıdakilerin ikiini etkinleştirseçenekler mümkün değildir (bu yüzden numara şu anda bağlanmışsa, örneğin S paketini ve M paketiyle değiştirmeniz gerekiyorsa, önce ilkini devre dışı bırakmanız ve sonra sadece istenen seçeneği etkinleştirmeniz gerekir);
 • Paketlerdeki artıkları yeniye geçmiyorpaket sayısından bağımsız olarak fatura dönemi; Yeni bir dönemin ilk tarihi geldiğinde, mesaj sayacı sıfırlanır ve servisin başlangıç ​​hacmi sağlanır);
 • Megafon'dan gelen seçeneklerin bir parçası olarak mesaj gönderherhangi bir hücresel operatörün (sadece kendi bölgeleri, başka bir şehre SMS gönderirken tarife planına göre tarife yapılacaktır) sayıları mümkündür;
 • pakete dahil olan mesajları kullanın,sadece (ev) bölgesinde olabilirsiniz; Yurt içinde ve yurt dışında dolaşımda, tarife TP'ye uygun olarak yapılırken, abonelik ücretinin kesilmesi askıya alınmaz).

Bir SMS paketini bir megafona bağlama

SMS paketi Megafon'a nasıl bağlanır?

Makalede ele alınan makalelerin herhangi birinin aktivasyonuPaketler bir çevrimiçi asistan aracılığıyla gerçekleştirilebilir (resmi mobil operatörün kaynağına gidilerek elde edilebilen). Mevcut bağlantı seçenekleri listesinde, ilgili teklifi bulmalı ve uygun düğmeyi kullanarak etkinleştirmelisiniz. İnternetin yokluğunda veya kullanamama durumunda, uzman bir iletişim merkezi operatörüne başvurabilir ve seçilen seçeneği bağlamanızı isteyebilirsiniz. Ancak, eylemlerinin uzmanı 30 rubleden fazla ilave olarak yazacak. Bu tutar bağlantıdan düşülmez.

SMS paketi telefondan Megafon'a nasıl bağlanır? Ayrıca, mobil cihazınızdan SMS paketlerinden birinin sahibi olabilirsiniz. Bunu yapmak için, aşağıdaki kombinasyonda numarayı çevirin: * 572 * <SMS seçeneğine karşılık gelen numara> # ve sonra arama yapın.

 • Paket SMS S (ayda 100 mesaj) - 1 numara.
 • Paket SMS M (ayda 100 mesaj) - 2 numara.
 • SMS Paketi L (ayda 100 ileti) - 3 numaralı.
 • Paket SMS XL (günde 100 mesaj) - 4 numara.

Paket SMS megafon

Mesaj paketleri nasıl devre dışı bırakılır?

SMS paketini Megafon'a nasıl bağlarız, daha önce öğrendik, ayrıca hizmeti devre dışı bırakmak için olası seçeneklerin bir açıklamasını vermek istiyorum:

 • çevrimiçi asistan aracılığıyla (seçeneklerin sayısı üzerine aktive edilen listede gerekli olanı bul ve "Bağlantıyı kes" düğmesine tıkla);
 • Bir iletişim merkezi uzmanı aracılığıyla;
 • Mobil cihazda bir istek girerek * 572 * 0 # (dikkate alınan seçeneklerin herhangi birini devre dışı bırakır).
SMS paketini Megafona nasıl bağlayabilirim Operatör hangi paketleri sağlıyor 2019

SMS paketini Megafona nasıl bağlayabilirim Operatör hangi paketleri sağlıyor 2019

Related news

 • DOMİNO İPİNDEN NAR ÇİÇEĞİ HAVLU MODELİ YAPIMI
 • Asitlerin kimyasal özellikleri
 • AZI Yunan havayollarının yüzü

 • SMS paketini Megafona nasıl bağlayabilirim Operatör hangi paketleri sağlıyor 98

  SMS paketini Megafona nasıl bağlayabilirim Operatör hangi paketleri sağlıyor


  SMS paketini Megafona nasıl bağlayabilirim Operatör hangi paketleri sağlıyor 46

  SMS paketini Megafona nasıl bağlayabilirim Operatör hangi paketleri sağlıyor 57

  SMS paketini Megafona nasıl bağlayabilirim Operatör hangi paketleri sağlıyor 93

  SMS paketini Megafona nasıl bağlayabilirim Operatör hangi paketleri sağlıyor 9

  SMS paketini Megafona nasıl bağlayabilirim Operatör hangi paketleri sağlıyor 60

  SMS paketini Megafona nasıl bağlayabilirim Operatör hangi paketleri sağlıyor 47