Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 2019

Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 2019
20.09.2019

Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 91

Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler

Akıllı telefon ZTE Blade A813 tamamen kullanılabilirbir bütçe cihazı (yaklaşık 8000 ruble) denir. Gadget aslen Asya tüketicileri için geliştirildi ve ZTE Blade D Lux adı altında Singapur ve Vietnam'da satıldı. Uluslararası piyasa ve özellikle yerli tüketiciler, 2016 yılının başında mağazaların raflarındaki modeli gördüler.

zte blade a813 incelemesi

Şimdi çekebileceklerini tam olarak anlamaya çalışalımtüketici LTE akıllı telefonu ZTE Blade A813: sahiplerinin geribildirimi ve bu alandaki uzmanların görüşüyle ​​birlikte gadget'ın özellik, avantaj ve dezavantajlarına genel bir bakış.

dizayn

Cihazın görünümü şu şekilde tanımlanabilir:Klasik. ZTE Blade A813 (ergonominin inceleme) pürüzsüz kenarları yuvarlatılmış cam tipi 2.5 D, düzgün yüzeyli zamanki güç düğmesi yanı sıra entegre LED mavimsi bir renk tonu ile oldukça çekici düğmesi "Ana" vardır.

akıllı telefon zte blade a813 incelemesi

Biraz çekicilik akıllı telefonu ilginç bir desen ekliyorGadget'ın arkasında küçük kareler şeklinde. Geri kalanlarda, normal görünümlü bir akıllı telefon. ZTE Blade A813 (ebatların incelenmesi), 5.5 inç gadget'lar için normalden daha fazla olan boyutlarındaki rakip modellerin tümünden biraz farklıdır: 153.5 x 75.2 x 8.5 mm. Bununla birlikte, cihaz elinizin avucunda iyi oturuyor ve bir elle tutmak oldukça rahat.

ekran

Akıllı telefon oldukça iyi özelliklere sahip5.5 inç ekran için: 1280 x 720 piksel çözünürlük (HD), cam 2.5D teknolojisi (kavisli profil), hava boşluğu ve iyi IPS matrisi. ZTE Blade A813, köşeleri güzel bir görünüme sahiptir, böylece fotoğraflarla göz atabilir veya arkadaşlarınızla videoları (en fazla ikiden fazla) sorunsuzca izleyebilirsiniz.

Dikey görüş açısı biraz daha kötüyatay, ancak bu bütçe modellerinin çoğunda sorun, bu nedenle kritik eksilerde bu noktaya girilemez. Buna ek olarak, dokunmatik ekran ve ana ekranı arasında bir hava tabakasının varlığı güneşli bir günde rahatça çalışmasına izin vermez, ancak böyle bir yapı, çatlak, çizik veya başka bir hasar durumunda, kolay ve yerine daha ucuz.

dolgu

ZTE Blade A813 (performans inceleme) ile donatılmıştır4 GHz'lik 4 çekirdekli Snapdragon işlemci, saat hızı 1.2 GHz olan 64 bit'e 64 bit. Grafik bileşeni için Adreno 306 video hızlandırıcı ile buluşuyor.

akıllı telefon zte blade a813 incelemesi

Normal çalışma için doldurma yeterlidirarayüz ve en standart uygulamalar. Orta oyunlar ile, cihaz da iyi bir iş çıkarır. "Ağır" uygulamalar için, sık sık ZTE Blade A813'teki kullanıcıların sayısız incelemesinde defalarca not edilen operasyon sırasında friz, seğirme ve diğer frenler görülür.

Dahili Depolama Genel Bakış

Akıllı telefonun 16 GB dahili belleği vardır veSistem ihtiyaçları için 5 GB'lık bir sıra kullanılır, yani kullanılamazlar. Bir bütçe modeli için, özellikle de mikro SD kartlarla eksik alanın gigabaytlarını genişletebildiğinizden (maksimum kapasite 32 GB'a kadar) bu oldukça kabul edilebilir bir durumdur.

zte blade a813 yorumlar

Temel modeller 2 GB RAM ile donatılmıştırbu çok hoş bir şey. Bütçe cihazları nadiren 1 GB'den fazla gelir, ancak iki tane var. Prensip olarak, kullanıcıların değerlendirmeleri, üreticinin bu tür bir adımına olumlu tepki gösterdi, ancak bu sadece bu çok yavaş bir hafıza ve vasat bir işlemci ile bir kompartıman tamamen ortaya çıkmaz.

ZTE Blade A813'ün iletişim yetenekleri

İletişimin oldukça iyi bir düzeyde özellikleri. Mikro-sim formatı iki SIM kart ile çalışma imkanı vardır. Pilin hemen yukarısındaki çıkarılabilir kapağın altında bulunurlar. Cihaz, uluslararası iletişimin tüm formatlarını desteklemektedir, bu yüzden herhangi bir GSM şebekesinde harikadır. Ayrıca, 3G ve 4G akışları için destek var, bu yüzden titiz SIM kartları ile herhangi bir sorun olmamalıdır.

Navigasyon cevapları oldukça açıklayıcıdır.GPS modülü, bu yüzden araçta bir navigatör olarak kullanılabilir. İncelemelerinde sahiplerini hayal kırıklığına uğratan tek şey, GLONASS teknolojisi için destek eksikliğidir, ancak bütçe modeli için bu yeterlidir. Ayrıca, bir mikro USB konektörü üzerinden çeşitli çevre birimlerini bağlamanıza izin veren bir OTG modülü de bulunmaktadır.

kamera

Cihazın ana özelliklerinden biriÖzellikle ZTE Blade A813 için bir üçüncü taraf geliştirici tarafından geliştirilen 8 megapiksel kadar ön kamera. Bu vesileyle ilgili incelemeler, sadece geniş bir mercek, 80 derecelik bir diyafram ve neredeyse tüm manzara ve manzaraların inşasıyla dolu bir şekilde eulogilerle doludur.

Yetersiz aydınlatma durumunda bile, aparatAçıkça kötü görüntüden gerçek "şeker" yapmak için yönetir. HDR-yerleştirme modunun varlığı, çerçevenin tüm parametrelerini zor çekim koşullarında kolayca hizalamanıza ve herhangi bir gölgelendirme ya da karartma efektini hariç tutmanıza olanak tanır.

zte blade a813 özellikleri

Çekim hem ses yardımıyla yapılabilirtakımlar ve jestlerle. Belirli fotoğraflar için her çeşit filtre, şablon ve diğer araçlar çok geniş bir seçim var. Model, akıllı telefonlardan yüksek kaliteli çekimlerin ve az paranın hayranları için bir keşif.

13 Mp'de arka kamera için olduğu gibi, sadece iyi fotoğraflar çekiyor. Burada hiçbir şey olmadığı gibi bir hata bulmak - resimler olarak resimler. Yine de, üretici ön kameraya odaklanıyordu.

Pil ömrü

Cihaz nispeten iyi bir bataryaya sahip3000 mAh için pil. Ortalama ayarları ve bir akıllı telefon için tipik bir indirme, gadget kolayca bir gün sürecek ve GPS modülünü kullanmayan veya internete girmeyenler, piller 3-4 gün sürecek (aramalar, sms, fotoğraflar).

Sahiplerin bazen şikayet ettiği tek şeyOnların yorumları, yani bu bir vasat şarj - çok hlyupkoe o ayrı düşmek üzere olan görünüyor. Ve şarj süresi, küçük olması "pripechot" Bu çok fazla ise hala iyi üç saat bekledikten olabilir.

Özetlemek için

ZTE Blade A813 gadget bir klasikTasarımda biraz öne çıkan bütçe segmentinin bir temsilcisi. Model kesinlikle Selfie'nin sevgililerine ve yüksek kaliteli çekime hitap edecek. Performans değeri için uygun düzeyde devaysa ama kokusundan değil "ağır" uygulaması. Cihaz, daha "Xiaomei" karşısında ZTE yakın rakibi 500-700 ruble seviyesinde bulunuyor o daha isteyen herkese tavsiye böylece cihazın fiyatı, ısırma denilen edilemez.

Karar - satın alım için önerilir.

Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 2019

Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 2019

Related news

 • Düzce
 • Kepekli Saçlara Ne Yapılır Kesin Çözüm
 • Neden Kilo Veremiyorum Kilo Verememenin Nedenleri
 • Lider Fenerbahçeden Olympiakosa geçit yok
 • 50 Gölge ve Balyajlı Bakır Saç Renkleri ve Modelleri 2017 18

 • Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 50

  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler


  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 11

  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 35

  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 71

  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 38

  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 3

  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 91

  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 11

  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 48

  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 40

  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 66

  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 39

  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 89

  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 37

  Smartphone Zte Blade A813: Bir inceleme, özellikler, eleştiriler 89