Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 2019

Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 2019
17.07.2019

Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 68

Sitede "Ekmek kırıntısı": onlar ne için? Navigasyon «Ekmek kırıntıları»

İnternet’te bugün siteler çok farklı vedoluluktan, boyut, yapı motorlarına ve arama motorlarındaki indeksine bağlı olacaktır ve daha sonra, bu kullanıcının bu kaynağı veya kaynağı ziyaret etmek isteyip istemediğine bağlı olacaktır.

Sitelerin sahiplerinin bir milyonu çözmesi gerekiyorKaynaklarının tanıtımı ile ilgili konular ve portalın kullanıcılara sayfalarda rahatça ulaşması ve sitenin en üst düzeyde tanıtılması için gerekli tüm buton ve hücreler, eklentiler ve diğer özel sistemler ile donatılması. Ünlü masal "Grenzel ve Gretel" ile aşina olanlar, çocukların ekmek kırıntıları saçtığı anı hatırlar, sonra eve dönmek için.Ekmek kırıntısı Bu, neyin gerekli olduğunun en canlı örneğidir"Ekmek kırıntıları" sitesinde, ancak bu kadar önemli bir ayrıntı için çok kısa bir açıklama. Bu nedenle, değeri, uygulama olasılığı, daha ayrıntılı olarak ele alınmalıdır.

Navigasyon "ekmek kırıntıları": nedir ve nasıl çalışır?

Sitenin bileşenlerini dikkatlice incelerseniz veBir örnek olarak, (giysi ya da ev aletleri olup olmadığı) herhangi bir çevrimiçi mağaza almak, sitenin yapısında bir ziyaretçinin girdiği ve mükemmel odaklanmış içinden ürünün sayfaları var bağlıdır. "Sayfa işaretleri" Burada aynı işlevi yerine: ziyaretçinin nedeniyle kolayca farklı kategoride taşımak ve orada katalog saygısız, İnternet kaynak gezinebilirsiniz script sitede varlığı ve sadece tek bir tıklamayla aynı anda ana menüye dönmek için.ekmek ufalama

Böyle bir eklentinin kullanılması gerekli bir şeydiro birkaç sayfa (onlarca, yüzlerce veya binlerce) olan sitelerde ve eğer değilse o zaman kullanıcıların düzgün gezinmek için mümkün olmayacaktır. siteyi geliştirilirken dikkate alınmalıdır Bu temel nokta.

Wordpress blogunu kullanarak, "ekmek kırıntısı"Site ana başlığın altına yerleştirilmelidir. Bu gezinme, ana sayfanın, sitenin kullanıcısının bir kerede veya başka bir yerde olduğu bir dizi bağlantı olacaktır.

Bu gerekli navigasyon mu?

Tüm siteler kullanıcının rahatı ile ilgilenmez veGenellikle yapıda "ekmek kırıntıları" fişini takmayı unuturlar. Bu sistem bir çoklu kaynakta görünmezse ne olur? Cevap basit: Öncelikle, sitenin yapısındaki yönelimin anlaşılmazlığı nedeniyle düşük kullanıcı akışı ve ikincisi, arama motorlarındaki portalın düşük seviyede indekslenmesi. İkinci sonuç büyük bir rol oynar - tepede hiç site yok, bu yüzden daha az sayıda kullanıcı görecek. "Ekmek kırıntıları", hem kullanıcılar için hem de kaynak için ve üst kısımda tanıtımı için yararlı olan site yapısına bir katkıdır.

Hikayeyi hatırla ...

Bunun önemini anlamak içinnavigasyon, peri masalı "Grenzel ve Gretel" hatırlamak için yeterlidir: dağınık ekmek kırıntısı ana sayfaya, referans noktasına giden yoldur. Bu ipuçları olmadan, genç masal karakterleri cadıdan asla kurtulacak ve eve geri dönmeyecekti ve bu durumda site ile her şey tam olarak aynıydı. Bu gezinme olmadan, tek bir çoklu sayfa kaynağı yoktur.

Navigasyon fonksiyonları

Yukarıdaki görevler eklentinin ana işlevleridir, ancak çözdüğü bir dizi başka görevi vardır. Navigasyon "ekmek kırıntısı" bir dizi fonksiyona sahiptir:

 • Kullanıcı için site navigasyonunu basitleştirir.
 • Farklı arama motorlarına sitenin yapısı hakkında ek bir sinyal verir.
 • Yetkili bağlantı oluşturulmasına izin verir.
 • Arama motorlarında okunması kolay snippet'ler oluşturur.
 • Çapanın doğru iletimini teşvik ederağırlık. Örnek olarak, sitenin belirli bir sayfasına yönlendiren "dizüstü bilgisayarlar için antivirüs" gibi "ekmek kırıntıları" alın. Bu, arama sistemine, bu sayfada "dizüstü bilgisayarlar için Antivirüs" bulunan bir sinyal verir.Sitede ekmek kırıntısı

Bu tür bir kaynağın bir eklentisini donatmak -gerekli bir parçasıdır ve sadece bir bilgi web sitesi geliştirmek ve bir gelir kazanmak için tanıtmaz istiyorsanız, bu web sitesinde sistemi "ekmek kırıntısı" dalmak için gereklidir. Ve ne yaptıklarını, dışarı bulduk, ve nasıl çalıştıkları da anlaşılabilir, ama bu başka bir soru ortaya çıkıyor açıklanmıştır: kendi inşaat genel kurallar nelerdir?

Ekmek kırıntıları nasıl yapılır? Temel yapılar

Diğer herhangi bir sistem gibi, bu da kendi türünde bir yapıya sahip. Bu arada, farklı konuların siteleri için sadece üç ana yapı türü vardır:

 1. Katalog kategorilerinin yerleştirildiği sayfalar için.
 2. Malların kartları için.
 3. Kaynağın diğer tüm sayfaları için.

Yapı türleri veya Modülü sisteme bağımsız olarak nasıl doldururuz?

Bu tiplerin her birinin kendi yapısı vardır. Kısaca, her sistem şöyle görünür:

1. Katalog hakkında kendi kategorileri hakkında bilgi verecek sayfalar için, burada böyle bir yapı bulunmalıdır:

Ev -> {Seviye kategorisi 1'in adı} -> Diğer sayfalar -> {Seviye kategorisinin adı n}.

2. Malların kartları için benzer bir inşaat işleri sistemi:

Ev -> {Seviye kategorisi 1'in adı} -> ... -> {Seviye kategorisinin adı n} -> {Ürün adı}.

3. Son inşaat türü (diğer siteler) için aşağıdaki yapı çalışır:

Portalın ana sayfası -> {Seviye 1'in herhangi bir bölümünün başlığı} -> Diğer tüm bölümler -> {Seviye bölümünün başlığı n}.plug-in "ekmek kırıntısı"

Bu gezinme ile popüler eklentiler

Wordpress blogu en popüler olanıdırGeliştirici sitesi, kullanımı kolaydır ve kolayca değiştirilebilir, değişikliklerin tümünü türlü kendisini ödünç, ama biz popüler eklentileri hakkında konuşmak, o zaman «ekmek kırıntıları» gibi isimler burada kullanmak için acil wordpress: Breadcrumb NavXT ve Anında Sayfa işaretleri. Prensip olarak, bu iki eklentiler çalışma aynıdır ve herhangi bir ek ayarları gerektirmez. Onların özelliği, otomatik olarak bir gezinme menüsü oluşturmalarıdır. Orada hiçbir özel zamorochennye olmakla karmaşık ve büyük projeler için kesinlikle uygun değildir gibi başlayanlar popülerdir. joomla «ekmek kırıntıları kullanmak isteyenler", sitenin özelliklerini bilmek ve üzerinde yeni eklentileri nasıl çalışacaktır gereklidir. Bu siteye eklemek için, bir hücreyi "Navigasyon Ayarları" bulmak ve üzerine bir kez tıklamanız gerekir. Sonra sağ yerlerde bilgiyi yerleştirerek, ilgili modül sayfalarında yayınlanan gerekmekle birlikte, bunun sitenin ana sayfasına yönlendiriyor.ekmek kırıntısı mikro işaretleme Prensip olarak, bu tek kurulum seçeneğidirsite joomla üzerinde navigasyon verilen, ancak burada wordpress eklentileri arasındaki fark onlar özelleştirilebilir, ve bu şekilde her şey farklı şekillerde olur. Bu eklentinin nasıl yapılandırılacağı, arama motorlarında endekslemeye bağlı olacaktır.

Sitenin iyi düşünülmüş bir yapısı, tanıtımının başarısının anahtarıdır.

"Ekmek kırıntıları" ve bir özellik örneği göz önüne alındığındaişlerini (ayar, kurulum ve çalıştırma fonksiyonları tipi), bu yeri doldurulamaz eklentinin ana fonksiyonları bir çizgi çekmek etmektir. Yani, örneğin bu tür bir navigasyondan tamamen yoksun olan bir siteyi ele alalım. Aynı zamanda, portal çok büyük ve odak noktası satış alanıdır. Katalog yüzlerce ürün, yüksek kaliteli ürünler, düşük fiyat içerir - her şey kullanıcı çekmeli ve ziyaretçi akışı günlük olarak artmalıdır. Ama bu durumda ne olur? Eğer istatistiklere bakacak olursak, biz, tam tersine, işin tarihinden itibaren bu portal düşük üreme olduğunun ve tüm sıfıra gidin. hayır süt, ama biz istenilen vitrinin gitmeye gerek tüm ürünleri ulaşmaya ve bu mümkün değilse, alıcı alacak - sosis ve pencere diğer yanda - mağazaya gidiyor, aynı görünen davada biliyoruz: Nedeni basit Ne ile, sadece mağazanın ana girişine bakıyor.joomla "ekmek kırıntısı" Navigasyon olmadan, birinden hareket etme yeteneğiBaşka bir kullanıcı için vitrinler böyle bir yerde olması ilginç olmayacaktır ve bu, "ekmek kırıntılarının" site sisteminde nasıl çalıştığıyla ilgili çok canlı bir örnektir.

Doğru eklentiyi bulmak

Site sahiplerinin tümü için iş vermezKaynaklarınızın profesyonel BT yöneticilerine tanıtımı. Genellikle kendi modernizasyonu üzerinde kendi çalışmalarını yaparlar ve bu nedenle gerekli eklentileri bulabileceğiniz yer bilgisine sahip değildirler, bu yüzden bir mikro-işaretleme vardır. İnternette "Ekmek kırıntıları" büyüktür ve bu gezintiyi neredeyse tüm çalışma alanları için bulabilirsiniz. Bu planın en fazla navigasyonunu wordpress üzerinde bulabilirsiniz, bu nedenle bu portalın sitesinde bunları alabilirsiniz. Diğer siteler için eklentilerle aynı durum: Eğer bir şeye ihtiyacınız varsa, yani "ekmek kırıntısı", o zaman sitenin resmi sitesi kullanıcılara gerekli tüm tasarımları sağlar.

Olmadan navigasyon, olmadan

Genel olarak, böyle bir planın navigasyon tarihi ortaya çıktıÇok uzun zaman, online mağazaların görünümünden beri. Tek sayfalık kaynaklar, onlarsız bir şekilde hâlâ var olabilirlerse, o zaman, reklam ve müşteriler üzerinde kazanılan tüm yollarla, "ekmek kırıntıları" olmaksızın yok olan hizmetler. Bu navigasyonun ilk yaratıcısı kimdi bilinmese de, Ağ'ı ileriye doğru büyük bir adım attığı gerçeği açık. Bugün hiçbir site navigasyon yapmadan, sayfalarda gezinerek bakabileceğimiz hava durumu tahminlerini yapmaz (örneğin, saatlik tahmini seçerek).ekmek kırıntısı nasıl yapılır

Özetleyelim

Yani, tüm bunların altında bir çizgi çizelim. Bu navigasyon sadece sitede bir dekorasyon değil, gerekli ve vazgeçilmez bir tasarımdır. Onun varlığı olmadan kaynak bükülecek, düzgün bir şekilde çalışmaya son verilecek ve çok geçmeden var olacak. Portalı kullanıma sunmadan önce, navigasyon çalışmasını dikkatlice değerlendirmeli ve doğru modülü seçmelisiniz. Sonuçta, dizinin sabit bir genişlemesi varsa, otomatik ayarlara sahip olan ve değişmeyen standart eklentileri değil, güçlü eklentileri seçmelisiniz. Hizmetin çalışmaya başlamadan önce bir kalite modülünün aranması için bir veya iki saat daha harcamak, arama motorlarındaki kaynak oranını geri yüklemek için haftalar ve aylar, yeni modüllerle takviye etmek daha iyidir. Başlangıçta sitenin yapısına yerleştirilen her şey daha hızlı bir şekilde tanıtılmakta ve endekslenmekte, dolayısıyla kaynağın toplam çalışması göründüğünden çok daha fazla zaman verilmelidir.

Sadece Grenzel ve Gretel hakkında bir masal ve ne kadarHem normal yaşam durumlarında hem de İnternet kaynaklarının çalışması için anlamı. Bu karakterler, bugün küresel satış devleri haline gelmiş olan hizmetlerin çalışmalarına temel oluşturdu. Siteleri geliştirmeye başlamadan önce, bir milyondan fazla ürün olduğu en büyük kaynaklara ve çevrimiçi mağazalara bakmaya değer. İyi düşünülmüş bir sistem, navigasyonun tüm özelliklerini ve özelliklerini anlamanızı sağlayacaktır.

Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 2019

Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 2019

Related news

 • Künefe Tarifi Videosu
 • Camlar Kolay Nasıl Silinir
 • Labne Deyip Geçmenize Asla ve Kata İzin Vermeyecek, Sürmelerin Hasıyla Yapılan 12 Tarif
 • Elektrikçi olarak çalışın: aynı mesleğin farklı yönleri
 • Hamilelik sırasında uterus tonus

 • Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 10

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları


  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 64

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 58

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 39

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 10

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 7

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 86

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 49

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 67

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 44

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 61

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 31

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 14

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 31

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 70

  Sitede Ekmek kırıntısı: onlar ne için Navigasyon Ekmek kırıntıları 79