Silikon kapak kaynar: incelemeler 2019

Silikon kapak kaynar: incelemeler 2019 Silikon kapak kaynar: incelemeler

Silikon kapak "kaynar": incelemeler

Her hostes duruma aşinadır.pişirme, kaynar sıvıları sobaya dök. Ve kaç kere durup, sütün kaçmadığını seyretmek zorunda kaldı. Akşam yemeğinin hazırlanması sırasında, tavadaki köpük sıçramasına, kızartma kabındaki yağ sıçramasına neden olur. Ve suyun kaynaması ve yiyeceklerin yanmaması için emin olmanız gerekir. Ve her kadın için en hoş olmayan işgal, ocak ve tencere yanmış yiyeceklerin kalıntılarını temizlemektir. Mutfak aksesuar üreticileri, ödevlerini kolaylaştırmaya çalışıyorlar. Ev hanımı için yeni kullanışlı cihazlardan biri, silikon kapak "kaynar" değildi. Pişirmeyi o kadar kolay yapar ki onu kullanmaya çalışan herkes mutlaka arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza önerir.silikon kapak

Kapak açıklaması

Bu aksesuar çok özgün görünüyor veherhangi bir mutfağı süsle. Parlak renkler ve eşsiz yapı bu cihazın popülerliğini açıklıyor. Silikon kapak "kaynaksız", çıkarılabilir bir merkezi ve hareketli yaprakları olan içbükey bir çiçek şeklindedir. Sıvının bir tencerede kaynaması esnasında, aşırı buharı serbest bırakarak yükselirler ve sıvının sıçramasına izin vermezler. Bütün köpük, örneğin kaynayan sütten, kapağın konkav yüzeyinde toplanır. Ve rahat kulplar, yanık korkusu olmadan almanızı sağlar. Orta kaldırılabilir ve kapak buharlı pişirici olarak kullanılabilir. o ters ve diğer taraftan sokulan yaprakları, buzdolabında yiyecek kabı kapsayacak şekilde çok uygun ise: onlar kurumaz, yağma yok ve kokuları absorbe yoktur. Silikon kapak "nekupikayka" çok kullanışlı: sadece bir tencereye koyun ve hafifçe basın. Düzgün çalışması için, çapı tavanın boyutundan 5 santimetreden daha fazla olmalıdır. Ancak kapaklar 20 ila 30 santimetreden farklı olarak üretilir, bu nedenle ihtiyacınız olanı bulmanız kolaydır.

Malzeme Özellikleri

Bu gibi mutfak aletlerigıda silikon, yıllardır dünyanın her yerinde popüler olmuştur. Bu materyal ev hanımı için yeni ve birçoğu buna dikkat ediyor. Ve boşuna! Gıda silikonu, eksi 40 ° C'den artı 230 ° C'ye kadar sıcaklıklara dayanıklı, güvenlidir. Isıtıldığında deforme olmaz ve havaya zararlı maddeler yaymaz.silikon kapakGıda silikonunun çok önemli bir özelliğiYüksek ısı iletkenliği. Yüzey eşit şekilde ısınır ve herhangi bir yabancı koku yaymaz. Bu, kapağın buharlı pişirme için bir temel olarak kullanılmasını sağlar. Gıda silikonunun bir diğer avantajı - bakımı çok kolaydır. Hızla yıkıyor, hiçbir şey onu rahatsız etmiyor. Kapağın tutulması da kolaydır: rulo haline getirilebilir, tüp haline getirilebilir ve şekli kaybetmez. öyle değil kırık, ışık, ve onu yanmış almak imkansız: Buna ek olarak, bir kapak kullanarak, mutfakta yaralanmaları önleyebilirsiniz.

Çalışma özellikleri

Silikon kapak "kaynar olmayan" benzersizdirBirçok işleve sahip olan cihaz. Modern ev hanımı için vazgeçilmezdir, çünkü ocakta yemek pişirirken sadece tencereyi kapatmak için değil aynı zamanda da kullanılabilir. Aynı başarı ile fırında ve mikrodalga fırında kullanılır. Kızartma sırasında kapak kızartma tavasında iyi kullanılır. Buzdolabında, hatta dondurucuda gıdaları daha iyi muhafaza etmek için bir salata kabı ile kaplanabilir. Ve kapağı herhangi bir deterjanlıyla veya bulaşık makinesinde yıkayın.

Kapağın kullanışlı özellikleri:

 • Sobanın yanında durmaya ve örneğin sütü kaynatırken seyretmeye gerek yok;
 • soba temiz ve kuru, çünkü yiyecek "kaçmayacak";
 • kapak içinde kullanılabilirolmayan bir tava için silikon kapakısıtılmış ürünlerin sıçramalarından da koruyan mikrodalga fırın;
 • Silikon mucize kapak "kaynamayan" güvenli ve kullanımı ve bakımı çok kolaydır;
 • ayrıca bir vapur olarak da kullanılabilir;
 • Parlak rengi ve orijinal şekli pişirme sırasında sizi memnun edecek, ayrıca kapak her tatil için mükemmel bir hediye;
 • baş aşağı bir formda, silikon "kostik olmayan" kapak, bir kızartma tavası içinde ürün kızartırken tabağınızı yağdan yağdan korur.

Kapak ile ne pişirebilirim?

Bu mutfağın önemli kullanışlı özelliklerinden biriBir aksesuar, bir defada bir defada iki yemek pişirmek olabilir. Soba üzerine bir çömlek çömlek koyun, yaprakları çıkarılan yaprakları ile "kaynamayan" bir kapakla kapatın.silikon mucize kap olmayan örgülüYukarıdan sebze ve deniz ürünleri koymak mümkündürve hatta pirzola. Bir çift için mükemmel bir şekilde hazırlandılar. Bu sayede az miktarda yiyecek de ısıtılabilir. Ancak çoğu zaman süt kaynatmak için "kaynamayan" tava için bir silikon kapak kullanılır. Bu durumda, yanında durmayın ve köpüğün soba üzerine dökülmediğinden emin olun. Hepsi kapağın yüzeyinde toplanacak. Ayrıca köfteler, baklagiller, et, mantı ve köpüğü kaynatmaya yarayan tüm ürünlerin pişirilmesi de uygundur. Böyle bir kapağı kullananlar, kaynayan bir yemeğin tüm sobayı boyayacağından korkmadan, kendi işlerini sakince yapabilirler. Fırında kızartma ve fırınlama için de uygundur. Kızartma tavası veya balığınızı kızarttığınızda, yaprakları olmadan ters çevrilmiş "kaynamama" ile örtün. Delikler eşit olarak kızarmaya yardımcı olacak, ürün patlamayacaktır ve kapak çevredeki yüzeyleri sıçrayan yağdan koruyacaktır. Ve fırında, fırında pişirilen yemeğin sululığını korumaya yardımcı olacak ve hazırlanma sürecini hızlandıracak. Ve hepsi bu değil, silikon kapak "neunkipayka" yeteneğine sahiptir.

Bu mutfak aksesuarı incelemeleri

Birçok ev kadını "nepikipayka" evini kolaylaştırdıçalışması. Özellikle küçük çocukları olan anneleri hakkında coşkulu. Böyle ailelerde, kapak vazgeçilmez yardımcısı haline gelir: o çorba "kaçmak" kaynamış süt tüm suyu uzakta kaynar korkusu olmadan, annesi sakince çocukla uğraşmak izin verir ve bir mikrodalga fırın güveç içinde ısıtmalı Tüm yüzeyi sıçradı.silikon kapak olmayan zirveler yorumlarBirçok anne "soyulmamış" gelişiyle yazıyoruzun zamandır özgürdüler. Buna ek olarak, kapağın kalitesini bir vapur olarak kullanmak için bir fırsat olarak not edin, çünkü sadece zaman ve elektrik tasarrufu sağlamaz, aynı zamanda bebek için sağlıklı yemekler hazırlamanızı sağlar. Bazı insanlar operasyonun basitliğini, kapağın hafifliğini ve güvenliğini, çıngırak yapmamasını, yanmayacağınızı severler. Ve bazı durumlarda, kapağın kendisi ve çıkarılabilir yaprakları bile bebekleri oyuncak olarak verir.

Silikon kapak kaynar: incelemeler 2019

Silikon kapak kaynar: incelemeler 2019

Related news

 • Technonikol: su yalıtımı için mastik
 • Radyo bileşenleri - diyagramdaki semboller. Devredeki radyo bileşenlerinin adını nasıl okuyabilirim
 • Kızlarda vulvit tedavisi nasıl yapılır
 • Kolay Burma Poğaça Tarifi Videosu
 • Г– Harfi Дle BaЕџlayan RГјya Tabirleri

 • Silikon kapak kaynar: incelemeler

  Silikon kapak kaynar: incelemeler


  Silikon kapak kaynar: incelemeler

  Silikon kapak kaynar: incelemeler

  Silikon kapak kaynar: incelemeler

  Silikon kapak kaynar: incelemeler

  Silikon kapak kaynar: incelemeler

  Silikon kapak kaynar: incelemeler

  Silikon kapak kaynar: incelemeler

  Silikon kapak kaynar: incelemeler

  Silikon kapak kaynar: incelemeler

  Silikon kapak kaynar: incelemeler

  Silikon kapak kaynar: incelemeler

  Silikon kapak kaynar: incelemeler

  Silikon kapak kaynar: incelemeler