Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 2019

Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 2019
19.07.2019

Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 89

Signaling "Sherkhan Magikar 5" - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler

Mükemmel performans veyüksek güvenilirlik "Sherkhan Magikar 5" ile işaret edilir. Kullanım kılavuzu, bu cihazın uygulama prensiplerini ve ana işlevlerini açıklayan ayrıntılı bir açıklama sunar.

kader

"Sherkhan Magikar 5" talimatıBu sinyallemenin kullanıcı tarafından uzaktan kontrol edilebilmesi, özel bir anahtarlık iletişimcisinin yardımı ile gerçekleşir. Ekran sıvı kristal malzemeden yapılmıştır, bu nedenle özellikle güvenilir olarak kabul edilir.

Özel olarak yerleşik sistem, işlemci birimi ve anahtarlık iletişimcisi arasındaki tek bir etkileşim mekanizmasını düzenler. Alarmı 1500 m mesafede kontrol etmek mümkündür.

Motor özel bir şeyden sonra başlarekibi. Genellikle, anahtarın üzerinde, cihazın harici kısmı, dahili zamanlayıcı üzerinden gönderilir. Aynı zamanda, aracın içindeki sıcaklık da dikkate alınmaz ve akü voltaj seviyesi de önemli değildir.

avantajları

Araba alarmı "Sherkhan Magikar 5" amaçlanmıştırHem benzinli hem de dizel yakıtta çalışan otomobiller için. Tek sınırlama, on-board ağının voltajı 12 V olması gerektiği ile ilgilidir. Şanzıman ayrıca herhangi bir mekanik veya gelişmiş otomatik olabilir.

Sherkhan Magikar 5 Kullanım kılavuzu

Kullanıcılar alarm sistemi "Sherkhan dikkat edinMagikar 5 "Pek çok avantaj ve fonksiyonel özellikleri. Bu araba sahipleri arasında aparat çok popüler kılan koruma işleme birimini, çağrı sensörleri vardır ve anten için en yüksek düzeyinde yapılır" "Sherkan Magikar 5. Yorumlar bu fonksiyonların tümü, optimum standart için hazır olduğunu söylemek IP-40. Bu birimler araca doğrudan yerleştirilir ve bunların montaj süresi önemli miktarda almaz.

Ayrıca araba sahiplerimükemmel bir siren, şüphenin ötesinde sinyalin gücü ve zamanındalığı. IP-65 resmi kalite standardına uygun olarak üretilmiştir. Aktif çalışma için siren, motor bölmesine önceden monte edilmiştir. Çeşitli yüksek voltajlı sistemlerin veya egzoz manifoldunun yanına yerleştirilmemelidir.

İş için anahtarlık hazırlamak

Anahtar fob kullanmadan önce yapmanız gerekenBirkaç manipülasyon, çünkü ulaşım sırasında pil yok. Ayrı olarak bulunur ve uygun bölmede değildir. Bu, şarjı tam olarak kaydetmek için gereklidir. Pil çekildiğinde, güç tüketilmez, bu nedenle cihazı yeniden şarj etmeye gerek yoktur.

Bataryayı doğru yere koymak için"Sherhan Magikar 5" pil kapağını orijinal konumunda tutan mandalı yavaşça çıkarın. İnşaatın tüm unsurları maksimum kalite ile yapıldığı için arızalar hariç tutulmuştur. Bu, parçaların kesilmesi ve bunların oluşturulduğu malzeme için geçerlidir.

Sherhan büyücü 5 işaret

Bu eylemi gerçekleştirdikten sonraKapağı, çıkıntılı antenin karşısındaki tarafa doğru itin. Güç için batarya bölmeye dikkatlice kurulmalıdır. Herhangi bir bataryada olduğu gibi burada da bir kutupluluk vardır, bu yüzden yan taraflarının konumu sadece bu bölmenin yakınındaki grafik resmiyle tanıştıktan sonra belirlenebilir.

Herhangi bir işaretçi eksikse"Sherkhan Magikar 5" sinyali, antenin bulunduğu tarafa bir eksi işareti ile yerleştirilir. Doğru kurulumdan sonra, sistemin düzgün çalışması için gerekli eylemlerin tamamlandığını gösteren karakteristik bir melodi duyulur. Pil bölmesi kapağını kapatmanız ve ardından ilgili klipsi takmanız yeterlidir.

arma

Silahlı modu aktif hale getirmek içinKontağı kapatın ve ayrıca "Sherhan Magikar 5" ücretsiz bir çalışma sağlamak için aracın tüm bölümlerini kapatın. Kullanma klavuzu, tuş takımındaki 1 numaralı tuşa sadece bir tuşa basıldığını belirler. Uzun tutulması gerekli değildir, kuvvetli dokunuşta yeterli nokta ve ılımlı. Sistem, makinenin tüm gerekli elemanlarını otomatik olarak koruma moduna geçirecektir. Kapılardaki gerçek kilitler engellenir, başlangıç ​​sahibi bu modu kaldırıncaya kadar çalışmayacaktır.

öğretim sorhan büyücü 5

Araç alarmı "Sherhan Magikar 5", güvenlik görevlisi tarafından başarıyla durdurulduğunda, bir kişi bazı sinyalleri izleyebilir:

 1. Siren, bir kez ılımlı düdük çalacaktır.
 2. Acil bir ışık sinyali de bir kez hissedilecektir.
 3. Araca, saniyede 1 kez sabit bir yanıp sönme ile koruma altında olduğunu gösteren bir LED göstergesi bağlanacaktır.
 4. Farlar eşzamanlı olarak beş kez yanıp söner. Ayrıca kapalı kilidin görüntüsü aracın kilitlenmesinden önce yanmaya devam eder ve farlar söner.
 5. Anahtarlık sadece bir kısa süreli sinyal verecektir.

Etkinleştirici sensörler

LED yanıp sönmeye başladığında, demektirSherkhan Magikar 5'in tolere edemeyeceği tüm olası girişler ve araca penetrasyon yöntemleri hakkında sistemik kontrolün aktivasyonu. Kullanım kılavuzu, sahibi çağırmak ve kontağı kontrol etmek için kullanılan sensörlerin bile ek olarak kontrol edildiğini ve sürekli olarak izlendiğini ve bu sayede sahibin işinin herhangi bir zamanda bu işten herhangi birini yapmasını sağlar.

araba alarmı sherhan büyücü 5

Ek bir işlev bağlıysa,Salon ışığının gecikmesini düzenlemekle sorumludur, genellikle hemen korunmaya başlayan ancak belirli bir süre geçtikten sonra tetikleyicilerin kontrolünü sağlar. Darbe sensörü, makinenin devreye alınmasından 30 saniye sonra işlemi etkinleştirir.

Önleme

Talimat "Sherkhan Magikar 5" uyardıarabaya dikkatsiz tutum kullanıcıları. Kapıları, davlumbaz ve bagaj bölmesini açık bırakmayınız. Bu gerçekleşirse, kişi aniden, makinanın olağan davranışı yerine, alarmın siren ile birlikte anahtarlıktan üç kat bir sinyal duyduğunu duyar. Bu durumda, alarm üç kez de yanıp söner.

Görüntüsünü görebilirsinizAracın sahibi kapatmayı unutmuş bir nesne. Bu sadece beş saniye boyunca gerçekleşir, bu nedenle kullanıcı gerekli öğeyi göremeyebilir. Aynı zamanda, ekranda FALL görüntülenir. Bu, kapatılmamış bir öğe bulmanız ve sıkı bir şekilde örtmeniz gerektiğini gösteren doğrudan bir göstergedir.

"Sherkhan Magikar 5" kullanım kılavuzutüm araç iletişim kol gibi bu, bir üst uç aygıtı gibi tanımlar, ancak aktif sensör atlar. Tesis sahibi kapandıktan sonra otomatik olarak korunacaktır. Kaput bölgesi, gövde alanına atıfta bulunduğu için ortak panele yansıtılmaz.

Güvenlik moduna otomatik geçiş

Pasif ayar ayrı bir işlevdir."Sherkhan Magikar 5" den aktive edilebilir veya bağlantısı kesilebilir. Otomatik çalıştırma talimatı sağlar - sadece seçilen işlevin durumunu değiştirmeniz gerekir. Eğer sahibi bu modu aktif hale getirmeye karar verdiyse, son kapı kapatıldıktan hemen sonra, zamanlayıcı devreye girer ve 30 saniye sonra koruma açılır.

araba alarmı sherhan büyücü 5 hata

Geri sayım başladığında, sistem süreklibu modun açılacağı konusunda uyarılar gönderir. Bu her 10 saniyede bir olur. Bir kapı belirtilen zamanda açılırsa, sistem son kapı kapandıktan 30 saniye sonra koruma modunu etkinleştirir. Bu fonksiyonun işe yarayıp yaramadığını görmek için, ekranda her zaman görüntülenen PASSIVE kelimesini kullanabilirsiniz.

Alarm modu

"Sherkhan Magikar 5" çalışırken, arızalarkabul edilemez. Herhangi bir kapı açıldığında, sistem tam olarak 30 saniye boyunca otomatik olarak alarm modunda olacaktır. Bu süre bittiğinde, standart duruma tekrar döner.

sherhan büyücü 5 talimatları autorun

Alarmın neden olduğu sebep, bu zamana kadarortadan kaldırılmayacak, daha sonra sinyal her 30 saniyede bir çalacak ve yarım dakika sürecektir. Bu döngü sekiz kez tekrarlanır. Olağan modun ihlali nedeni iptal edilmezse, sistem koruma moduna geçer, ancak aktif sensörün baypas edilmesi şartıyla.

İşin özellikleri

Şok sensörü tetiklenirse, yani,arabanın herhangi bir kısmında derin etki, alarm "Sherkan Magikar 5" alarm modunda olacaktır alarm sireni güçlü ses sinyalini görev sırasında 5 saniye,.

sherhan büyücü 5 nasıl kesmek

Zayıf bir etki ile, yani bölgenin aktivasyonuAyrıca, darbe sensörü tarafından kontrol edilen uyarı, "Sherhan Magikar 5" araç alarmının ürettiği 4 kısa bip sesi çıkarır. Bu süreçteki hatalar karşılanmaz, bu nedenle cihazın sahibi kendi tekniğine güvenebilir.

Birçok kullanıcı yönetim rahatlığını takdir ediyor"Sherkhan Magikar 5". Silahlı mod nasıl devre dışı bırakılır? 2 numaralı anahtarın üzerindeki tuşa kısa süreli bir kez basıldığında, cihazın tüm işlevlerini doğru şekilde programlamanız durumunda, alarm, aracın güvenliğini sağlamada güvenilir bir yardımcı olacaktır.

Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 2019

Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 2019

Related news

 • Pfeiffer sendromu: nedenleri, belirtileri, tedavisi
 • Tarotun yorumu ve anlamı: Pentacles Yedi
 • Sıkışmış Şişe Kapağı Nasıl Açılır
 • Bademli Kurabiye Tarifi
 • LORLU POĞAÇA

 • Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 19

  Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler


  Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 51

  Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 98

  Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 63

  Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 34

  Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 77

  Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 98

  Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 17

  Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 32

  Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 19

  Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 68

  Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 8

  Signaling Sherkhan Magikar 5 - kullanım kılavuzu, kurulum ve incelemeler 26