Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 2019

Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 2019

Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 78 12.02.2019, 06:16

Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni

Soyadı altında belirli bir erkekkalıtsal bir sözlü gen. Bir kişi onu çocukluktan hatırlar ve yaşamı boyunca önemli bir şey olarak taşır. Makalemiz, Shvetsov ve Shvets isminin anlamını bilmek isteyenler içindir. Bu isimler meslek ve meslekle ilgili Avrupa grubundan geldi.soyadı, Shvets menşei

Soyadı Shvetsov'un gizemi

Shvetsov adı oldukça yaygındır. Bu ismin sahipleri atalarından gurur duyuyorlar, birçoğu belgelerde Rusya'nın tarihinde önemini teyit ediyorlardı. Adı dışında eski Slavlar bile, adama bir takma ad verdi. Bunun nedeni, az sayıda kilise adına aitti. Takma adlar, etkinlik türüne, karakter özelliklerine, sahibinin görünüşüne ima etti. Bazen bir vatandaşlık ipucu vardı, doğum yeri. Shvetsov isminin kökenine ilişkin iki yorum var:

 1. Profesyonel değer. Pskov ve Tver bölgelerinde çizme diken bir adama bir kılıç denirdi.
 2. Tarihsel kökler. Poltava yakınlarındaki İsveçlilerin yenilgisinden sonra, bazı bölgelerde bir sürü İsveç askeri kalmıştı.soyadın kökeni

Shvetsov ismi belgelendiğinde

Shvetsov isminin kökenini anlamak için, ihtiyacınız olan şeyİlk kaydını öğrenmek için. XIV. Yüzyılda soyadların miras yoluyla konsolide edilmesi ve aktarılması başladı. Shvetsov ailesinin menşei Solvychegodsk, Vyatka, Solikamsk'a götürür. Orada 14. yüzyılda Shvetsov ismi kaydedildi. Daha sonra isimler, -ov / ev, -in sonekleri şeklinde çıktılar.

XVIII. Yüzyılda tüm isimleri tahsis etmeye ilişkin bir kararname yayımladıve belgelerin verilmesi. Takma adı Shvets olana Shvetsov ismi verildi. İşte Shvetsov adının kökeninin kısa bir açıklaması. Bu ismin ilk taşıyıcısı büyük olasılıkla bir ayakkabıcı olarak çalıştı, ya da bu işgalle bir ilgisi vardı.Shvetsov adının kökeni

Shvets isminin kökeni, temsilcilerin vatandaşlığı

Oldukça yaygın olan Yahudi'dirsoyadların grubu. Eğitim için onlar, Almanca, İbranice, Yidce'den sözcükler aldılar. Soyadları da Slav diline göre oluşturuldu. Birçoğu İsveçliler hangi vatandaşlığa ilgi duyuyor? Bir zamanlar Beyaz Rusya ve Ukrayna'da bir ayakkabıcıya ayakkabıcı denirdi. Bu meslek, farklı insanlar arasında popülerdi. Szwachs hakkında birçok sözler ve akıllıca söyledikler vardı. Bu arada, Nikita Kozhemyaki'nin alternatif adı Ilya Shvets olarak bilinir.

Chronicles, Shvets soyadlı sakinlerin yüksek sosyete temsilcileri olduğunu, Moskova filistinizmine ait olduğunu gösteriyor. Onlar Korkunç İvan'ın zamanlarının sayım indeksinden bahsedilir.

İlk başta, Shvets Ukrayna, Beyaz Rusya'da ortaya çıktıPolonya. Bu isimde başka bir açıklama var - toponymic. Polonya'da Svece adında bir kasaba vardı, Almancada sesler - "Shvets". Böylece sakinleri swags olarak adlandırılabilir.Soyadı Shvets kökenli milliyet

Ünlü Shvetsovs ve Shvets

İsimler, takma adlar ve soyadlar basitçe ortaya çıkmadı. Hafızada güzel çizgiler var:

Babalarımızı ve büyük babalarımızı onurlandıralım.

Soyad, yüzyıllar boyunca gurur gibi taşır.

Bu bir kapris değil - bir kişinin adı,

Kaderin adı bir sebepten dolayı verilir.

İsimler çok çeşitli - komik, komik,bilge. Ana şey, temsilcilerinin özellikleri. Ünlü insanlar düzinelerce Shvetsov ve Shvets isimlerini temsil etti. Sonuçta, bu isimler Rusya'da ve yurtdışında çok nadir değildir. Böylece isminin parlak taşıyıcısı tanınmış maraton koşucusu, atletizm koçu Leonid Shvetsov. Yukarıda gözlemleyebileceğiniz zafer fotoğrafları.

Sovyet döneminden pek çoğu futbolcuyu veteknik direktör V.S. Shvetsov. 1943'te ölen Sovyetler Birliği kahramanı Ivan Ivanovich Shvetsov'du. Shvetsovs da bilimde kendini gösterdi. Ünlü uçak tasarımcısı Arkady Dmitrievich Shvetsov idi. Birçoğu Rus hokey oyuncusu Shvetsov Alexander'ı tanıyor.

Shvets'in soyadı gazeteciler, futbolcular tarafından yüceltildi.şairler, politikacılar. Ünlü bilim adamı-jeolog Savarensky Ödülü'nün galibi oldu - Vladimir Mikhailovich Shvets. Euromaydan'a katılan ve bir keskin nişancı elinde ölen Ukrayna'nın kahramanı eski bir ortaçağ adamı Viktor Nikolaevich Shvets'di. Sovyet döneminde sanatçı-yönetmen Yuri Pavlovich Shvets idi. Ukraynalı Ortodoks Kilisesi Piskoposu, Taurya ilahiyat seminerinin rektörü Rostislav Filippovich Şvets. Pop müziği sevenler, Rus-Ukraynalı grup VIA Gra solisti hakkında bilgi bulmak için yararlıdır. Onun adı Yana Igorevna Shvets.

Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 2019

Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 2019

Related news

 • Selülit Nedir Tedavisi Nedir
 • Maincrafter daki pilin nasıl şarj edileceğine dair ayrıntılar
 • Makale evde kan kurtlarını nasıl saklayacağınızı öğrenmenize yardımcı olacak
 • Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde Okuyanların Mahir Olabileceği 9 Durum
 • En Güzel Elmalı Kurabiye Tarifi
 • Konular: Disney sitcomun aktörleri

 • Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 77

  Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni


  Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 69

  Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 12

  Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 81

  Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 80

  Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 28

  Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 76

  Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 45

  Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 53

  Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 65

  Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 22

  Shvetsov ve Shvets isimleri kökeni 61