Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 2019

Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 2019
23.08.2019

Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 76

"Seveceğim": Rus melodramının aktörleri

Dramatik hikayeleri sever misin? Filmi izleyin "Sana aşk vereceğim." Aktörler izleyiciye iki titreyen kalplerin duygu derinliğini gösterebildiler. Larissa ve Boris'in ana karakterleri birbirleriyle yaşamayı hayal etmiyor. Ancak, genç bir adam orduya alınır. Larissa, elbette, adamı beklemeyi vaat ediyor. Boris sıcak noktaya düşüyor. Zamanla, kız sevilen birinin ölüm haberi ile bir mektup geliyor. Larissa kalbi kırık. Boris'le arkadaş olan tüm Kolya'yı desteklemek için çalışıyor. Kız biraz sakinleştiğinde, Nikolai ona bir teklifte bulunmaya karar verir. Larisa hala Boris'i seviyor ama evlenmeyi kabul ediyor ...

"Sana aşk vereceğim": film oyuncuları

Yani, daha ayrıntılı olarak. Filmin senaryosunu "sana vereceğim," aktörler, roller - bütün bunlar yerli melodramların neredeyse her sevgilisine aşinadır.

Resim çok ilginç başlıyor. Olaylar inanılmaz hız ile gelişir. Genel olarak, film oldukça iyi çıktı. Ama filmin en önemli artıları "Sana aşk vereceğim" - aktörler.

Ana roller Alexander Pashkov, Elena'ya gitti.Dudina, Tamara Semina, Olesa Boyko. Ayrıca film yıldız Kazulin Glafira (Zina) Brovin Ivan (Nikolai Samokhin), Beketov Stepan (Hleb), Vybrienko Victor (Tulupov Viktor) Pismichenko Svetlana (Boris'in annesi), Tolubeeva Ekaterina (hizmetçi Varvara Petrovna), Lavrov Maria (öğretmen Nina), Amosov Sergey (Nicholas her) Pochtarov Michael (Komiser), Aksenov Andrey (bölge), Artemov Alena (Dekan), Bordovskiy Artem (haydut), Gudim Dmitry (Roman Borisovich) Dobryakov Eugene (arkadaş Nicholas ), Kalmykova Olga (Valentina), Mardar Sergei (Amca Boris), Pivotlar Stepan (Yura Popov) Salomakhin Valery (mezarlığında bekçi), Sergienya Edward (haydut), Puliti Anton (Fedor).Sana aşk aktörleri vereceğim

Ana karakterler

Genel olarak, sanatçıların seçimi kötü değildir. İşte bu yüzden "Seni seveceğim" filmini büyük bir zevkle izliyorlar. Ana rol oynayan aktörler, tabi ki en fazla ilgiyi hak ediyorlar.

Her zamanki gibi, Elena Dudina harika görünüyor. Sadece gözlerinin güzelliği ile izleyiciyi şaşırtıyor. Rolüyle mükemmel bir şekilde ele aldı. Bir ihmal - oyuncu hem genç bir kızı hem de yetişkin bir kadını oynuyor.

Rolüne mükemmel şekilde alışmış ve Alexander Pashkov. Oyuncu gerçek bir adam oynar. Genel olarak, ana karakterlerin karakterleri, ekranda amaçlanan şekilde gösterilebildi.

Televizyonun önünde dinlenmek isteyenler, bu resmin kesinlikle beğenmesi gerekiyor. Sadece yaş kısıtlamalarını unutma. On iki yaşın altındaki çocukların filmi izlememeleri tavsiye edilmez.aktris Elena Dudina

Oyuncuların rolü ve rolleri

Aslında bu resim başarısız olamazsevgililerin dokunaklı hikayeleri ağlatması gibi. Bu amaç için gerektiği gibi oyuncu Elena Dudina denedi. Oyuncu ideal bir aşk kadını için ideal bir şekilde ortaya çıktı, ama onun sevgili insanına yakın olamaz. Yolda birçok farklı engel ve problemleri var. Ve bu sıradan değil. Bu konuda, her film kendi yolunda önemsizdir. Özellikle bu tarz bir tür.

Müzikal aktörlerin oyununu ideal olarak vurgular.filmde eşlik "Seni seveceğim." Alexander Pashkov arka planına karşı da izleyicinin ilgisini çekiyor. 80-90'lı sanatçıların ruh halleri çok inandırıcı bir şekilde canlandırabildi.Sana seveceğim aleksandr pashkov

Görüntüleyenlerin yorumları

Ve sonunda. Filmle ilgili yorumlar, seyircilerden en çok olumlu olanları bırakır. Istisnalar olmasına rağmen. Bazıları, örneğin, Elena Dudina'nın herhangi bir melodramın kahramanı olması gereken, duygusal, tatlı ve sevgi dolu bir insanın çerçevesine dahil olmadığını savunuyorlar. Aktrisin içindeki duygunun yeterli olmadığı söyleniyor. Pashkov, birçok izleyiciye göre çok daha iyi oynuyor. Filmin ortasında, sanatının kaybolmasına rağmen. Ancak, bu herkes için özel bir konudur. Çoğu insan hala aktörlerle oynuyor.

Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 2019

Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 2019

Related news

 • Bilmeniz gereken pratik bilgiler
 • Üsküdar Çocuk Üniversitesi
 • Zeytinyağlı Patlıcan Tarifi – Zeytinyağlı Tarifler
 • KIVRIMLI 3 BOYUTLU OYA TARİFİ
 • Uraz Kaygılaroğlu: Tam bir kopuş anıydı

 • Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 48

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri


  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 17

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 54

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 9

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 37

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 43

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 29

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 10

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 80

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 52

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 16

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 85

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 63

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 73

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 98

  Seveceğim: Rus melodramının aktörleri 7