Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 2019

Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 2019
23.08.2019

Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 33

Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü

Sev Yeter dizisinde yine bir poja yapılacaktır. Bunun için Ruhi nin de gelmesi beklenmektedir. Poja için bütün hazırlıklar tamamlanmıştır. Raman Ruhi yi getirmek için sete gitmiş ve bir fırsatını bulup Ruhi yi götürmek istiyor. Ashok ve Şagun Ruhi hakkında konuşurlarken Raman onları dinliyor. Şagun’un Adi hakkındaki çirgin pazarlığı Raman’ı kızdırıyor. Raman bir yolunu bulup Ruhi yi götürmeyi düşünüyor.Sev Yeter 103. Bölüm Özetibaşlıyor.

Bhalla ailesinde tüm hazırlıklar devam ederken İşita nın gözü kulağı Raman dan gelecek haberde. Romi Ruhi nin arkadaşlarını da eve getiriyor. Mihir, Rinki ve Mihika ile geliyor. Gelen misafir kadınlardan biri onların birbirine yakıştığını söyleyince ortam geriliyor. Rinki çoküzülürken İşita durumun farkında onun omzunu sıvazlıyor. Pammi Mihir’İn Rinki ile evlendiğini söyleyince kadın bunu bilmediğini söyledi. Pammi durumu kontrol etmek için şakalar yapmaya başladı. Bu arada Raman yemek yapan bir adamla konuşarak yardım istedi. Adama para teklif etse de adam parayı kabul etmedi. Raman sete geri döndüğünde elektrikler kesildi.

Raman gülümserken yönetmen çekimlere 3 saat ara verildiğini söyledi. Raman fırsat bu fırsat Ruhi yi aldığı gibi eve götürdü. Ruhi kendisine yapılan sürprizi çok beğendi. Hemen köpeği Mutta yı sevmeye başladı. Bhalla ailesi Ruhi nin mutlu olmasından zevk alıyor. İşita Ruhi için aldıkları elbiseyi vermek istiyor. Raman İşita sana elbise aldı deyince Ruhi onun aldığı elbiseyi giymem diyerek herkesi şaşırtıyor. İşita ise yine ağlıyor. Raman elbiseyi giymesi için Ruhi yi ikna edince herkes mutlu olur. Ruhi ve tüm çocuklar poja için yerlerini alırlar. İşitaRuhi için aarti yapacakken Ruhi arkasını döner. İşita Ruhi nin kendisini yine eskisi gibi seveceğini düşünüyordur.

Poja bittikten sonra Ruhi Şagun’un yanına gider. Ashok ve Mihika avukat Pathak’ın yanında tartışıyorlar. Pathak Mihika istemeden ona dokunman tecavüz sayılır derken Ashok o benim karım ne istersem yaparım diyor. Mihika Ashok’a tepki gösterirken Ashok Mihika nın ellerini tutuyor. Pathak onu bırakmasını isterken bir kadın Ashok’u tokatlıyor ve Mihika yı bırakmasını istiyor. Kadın o senin hizmetçin değil karın diyor. Avukata görevini tam yapamadığı için kızıyor. Ashok’u en ağır şekilde cezalandıracağını söylüyor. Ashok kadından çekindiği için giderken Mihika kadının  Sujatha olduğunu, sosyal hizmet uzmanı olduğunu ve bütün avukat ve polislerin ondan korktuğunu öğreniyor. 

Kadın Mihika ya yardım etme sözü veriyor. İşita Raman’a teşekkür ederken Raman bugün özel bir şey yapacaklarını söylüyor. İçkilerini yudumlarlarken Raman tavuk siparişi verdiğini söylüyor. Bu esnada Şagun arıyor. Ruhi nin birlikte yemek istediğini söylüyor. Raman İşita nın da hazırlandığını görünce Ruhi senin olmanı istemiyor diyor utana sıkıla. İşita olsun diyor yeter ki Ruhi mutlu olsun. Raman hazırlanıp çıkarken anahtarlarını unutup geri dönüyor. İşita nın Ruhi videosu izlediğini görüyor. Raman İşita ya kalk sen de gel diyor. İşita Ruhi nin mutsuz olacağını düşünerek kabul etmiyor.

Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 2019

Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 2019

Related news

 • Takım Vaat ödeme MTS. MTS servisi Vaat ödeme
 • Göbek kordonu ne zaman kesilmeli
 • İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları
 • TBMM, çocukların bir tık uzağında
 • Safranlı Kereviz

 • Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 57

  Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü


  Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 88

  Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 62

  Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 1

  Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 46

  Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 4

  Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 4

  Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 57

  Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 73

  Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 28

  Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 49

  Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 57

  Sev Yeter 103. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı Ruh’nin Mutlu Günü 14