Selamlar tarafından kehanet 2019

Selamlar tarafından kehanet 2019 Selamlar tarafından kehanet

Selamlar tarafından kehanet

Herkesin Noel tatili varOnların dernekleri: Birisi için - bu sessiz, aile tatili; birisi için - kesinlikle sıradan bir gün, başkaları için farklı değil; birisi için - burası; ama birisi için en iyi anı falcılık için uygun.

Zaman geçtikçe, bu zamana kadar sürdüğüne inanılır.yüksek bir doğruluk derecesi ile 19 Ocak 7 Ocak, onun gelecekteki kaderini tahmin edebilirsiniz daralmış ve düğün tarihini adını öğrenmek. Komik kaderini sunulmaktadır sayısız bulmaca çözmeye yardımcı olmak için Noel'de kızlar için tahmin ve bu bir rastlantı değildir. Diğer dünyasının temsilcileri - kötü ruh (. Brownie, goblinler, frights, şeytanlar, vs.) bu mübarek günlerde kendilerine evrenin sırlarını yanı sıra kader sırlarını ifşa kişilerle bağlantıda gelmek.

Çok sayıda kehanet seçeneği var.O kız nişanlı-maskeleyicileri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için izin verir. Ama en yaygın kehanet aynalar kullanılarak serin adamlar vardır. aşağıdaki gibi kehanet özüdür: Gad kız, yalnız kalmaktan (veya arkadaş 1-2 ile) iki mumlarını yakmaya gerektiğini onlara yeraltı giden koridoru kullanarak boyut, biçim ve birbirlerine aynı olacaktır iki aynalar, almak . koridor kurulduktan sonra, dikkatli mesafe içine bakmak gerekir. Orada olup bulanık görünmelidir - çok net bazen ve - daralmış imajını. Ama çok çok dikkatli olmak, görünebilir koridorda kehanet zaman ve kötü ruhları korkunç rakamlar temsilcileri de olduğunu hatırlamakta yarar var.

Balmumu kullanarak carols tarafından kehanet

Kızlar arasında daha az yaygın tahmin yokbalmumu üzerinde falcılıktır. Şaşırtıcı bir kız, sığ bir kapta çok fazla süt dökmeli ve onu giriş sundurmasının yanına yerleştirmelidir. Önceden eritilmiş balmumu şu sözleri söyleyerek sütü dökmelisiniz: "Brownie, efendim, gel, balmumu söyle ve sütü tatla." Erimiş mum ile oluşturulan şekilde dikkatli bir şekilde bakın. Eğer haç gibi görünüyorsa, hastalıkların, sıkıntıların ve sorunların beklenmesi gereklidir. Eğer balmumu bir çiçek biçiminde katılaşırsa, o zaman hayatınız yokuş yukarı gidecek ve yolda, kişisel cephede, küresel değişimlerde, düğüne kadar şans ve mutluluk olacak. Eğer balmumu uzun şeritler halinde aldıysa, uzun bir yolculuğa çıkacaksınız; ve eğer yıldız biçiminde ise - o zaman kariyer ve çalışmalarda başarı bekliyorum. Canavar görüntüsünden korkmaya değer, bu da yaşamınızda kendinizin bir düşmanı yapacağınız anlamına gelir.

Kitaba göre şarkıları ile kehanet

Kehanete başlamadan önce, hangisininHayatınızın en çok ilgilendiğiniz alanı: sevgi, sağlık, başarı, kariyer, nakit refahı vb. Bundan sonra, kitabı açmadan, sayfa numarasını ve satırı yüksek sesle söyleyin. Kitabı açtıktan sonra, seçilen satırı okuyun ve ilginizi çeken konuya yansıtın.

Banyoda carols tarafından kehanet

Doğa ve refah hakkında bilmek isteyen bir kızOnun nişanlısı, vücudunun küçük bir bölgesini, örneğin kolunu göstermelidir. Banyosunu ışıksız girerek, vücudun maruz kalan bölgesine dokunmak için hamamı sunmak gerekir. Tahmin eden kız çıplak elinin dokunuşunu hissederse, o zaman bahse girer ki "bir falcon gibi" bir hedef olur. Eğer el tüylü ise, o zaman damat daha büyük maddi zenginlike sahip olacaktır. Yumuşak bir el, söz konusu oyuncunun yumuşak, uyumlu bir karaktere sahip olduğunu gösterir. Zor bir el - sert, ilkeli bir eğilim.

Onunla olmasına rağmen, şarkılarıÇekicilik, çok tehlikeli bir meseledir, çünkü diğer dünyayla iletişim iyi bir şeye yol açmaz. Kader kaderdir, böylece bir kişi sonsuz bir sır içinde yaşar ve Yüce Allah'ın kendisi için hazırladığı bilmeceleri çözerek ilerlemez.

Selamlar tarafından kehanet 2019

Selamlar tarafından kehanet 2019

Related news

 • Kurşunkalem ile Leydi Hata nasıl çizilir
 • Bir kalemle adım adım bir deniz kızı nasıl çizilir: fikirler ve öneriler
 • Havyar ile krep
 • Yaşlılar için sabah egzersizi: özellikler, alıştırmalar, kurallar ve öneriler
 • Dini sözler indir

 • Selamlar tarafından kehanet

  Selamlar tarafından kehanet


  Selamlar tarafından kehanet

  Selamlar tarafından kehanet

  Selamlar tarafından kehanet

  Selamlar tarafından kehanet

  Selamlar tarafından kehanet

  Selamlar tarafından kehanet

  Selamlar tarafından kehanet

  Selamlar tarafından kehanet

  Selamlar tarafından kehanet

  Selamlar tarafından kehanet

  Selamlar tarafından kehanet