SEBZE KÖFTESİ 2019

SEBZE KÖFTESİ 2019 SEBZE KÖFTESİ

SEBZE KÖFTESİ

2 yıl önce 26 Ocak günü evimizde heyecan dolu. Karnım burnumda dolaşıyorum, eksik olan şeyler var mı diye çantayı gözden geçiriyorum. Mutfağa girip çıkıyorum, ara da bacaklarımı uzatıp Ada’nın tekmelerini dinliyorum. Kuaförden randevu alıyorum. Saçlarımı yaptıracağım. Saçlarıma fön çektirirken fönü çeken kuaförüm yakın galiba bebek ne zaman geliyor diyor, yarın sabah diyorum sanki o anda doğurmaya başlamışım gibi geri geri iki adım atarak benden uzaklaşıyor neee yarın mı abla senin burada ne işin var diyor. Oğluma güzel gözükmek için geldim. Yarın büyük buluşma var, çirkin mi çıksaydım karşısına diyorum. Böyle bir şey duymadım ben diyor gülerek. Kuaför çıkışı Mesut’la buluşuyoruz. Arabaya atlıyoruz dışarıda inanılmaz bir kar yağışı buzz gibi bir hava. Ablamı hava alanından karşılamaya gidiyoruz. Giderken hayatımda bir daha bu şekilde Mesut’la baş başa olamayacağımızı fark ediyorum. 27’si sabahı hayatımızda bir level atlayacağımızı düşünüyorum. Ele ele oturup araba içinde müzik dinliyoruz. Ablamın uçağı rötar yapmış. Eve dönüyoruz. Ev kalabalık. Herkes korkuyor. Yaa sabah kar yağarsa ya don olursa. Gidemeyelim ne olacak sonraki gün gideriz diyorum. Başrolde ben varım bensiz doğum yapacak değiller ya. :))

Doğum hikayesi için şurayı okuyabilirsiniz…. Erkenden yatmamı istiyor ev ahalisi. Uyuyamayacağımdan korkuyorlar. İnanılmaz derin ve güzel bir uyku çekiyorum benim dışımda kimse uyuyamamış. Sabah gidiyoruz. Bir sürü işlem yapılıyor. Ve 8-30 da sesini duyuyorum.

İşte oğlum o anda ben biliyorum ki hayatım değişiyor. Her şey her şey değişiyor. Sana dokunmaya kıyamıyoruz, bakmaya, koklamaya kıyamıyoruz. Baban ve ben bütün gün seni inceliyoruz. Tüm ayrıntılarını kafamıza kazıyoruz. Sen bizimsin. Sen bizi seçtin. Canım oğlum bizi seçtiğin için sana binlerce teşekkür ederiz. Umarım sana layık anneler babalar olabiliriz. 2 yıldan beri bize yaşattığın tüm güzellikler, tüm harika anlar için çok çok teşekkürler. Hayatın boyunca mutlu ve sağlıklı olmanı diliyoruz. Kahkahaların her yanı çınlatsın. Her istediğin gerçek olsun canım oğlum. Nice mutlu güzel senelere kuşum.. Hep birlikte olalım mutlu ve sağlıklı olalım..

Ada 2 yaşına girdi ama son zamanlarda doğru düzgün sebze yediremiyorum.  Sürekli yeni şeyler deniyorum harika bir sebze çorbasından sonra şimdi de nefis bir sebze köftesi yaptım. İkisine de bayıldı. Ama bu sebze köftesinden bir oturuşta 5 taneyi lüpletti. Belki siz de çocuklarınıza denemek istersiniz. Büyüklerin de bayılarak yiyeceği bir tarif.

SEBZE KÖFTESİ 2019

SEBZE KÖFTESİ 2019

Related news

 • Saç acı çikolata rengi ne kadar popüler
 • Tamir ve inşaat için malzeme - mdf tahta
 • Sosyal medyayı sallayan Britney Spears iddiası
 • S boyutunu Rusçaya çeviriyoruz
 • Tayland kedisinin karakteri

 • SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ


  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ

  SEBZE KÖFTESİ