Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 2019

Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 2019
12.05.2019

Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 12

Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları

Krasnodar bölgesi gerçek bir cennettir.turizm. Güneşli plajlar, altın kumlar, hafif esintiler ve sıcak deniz - her şey harika bir tatil geçirmek amacıyla oluşturuldu. Fakat bugün size Soçi veya Anapa hakkında bilgi vermek istemiyoruz, daha az turist ve daha fazla sessizlik olan güzellik bölgelerinde çok daha az meşhur ama daha aşağı değil. Ve Tuapse bölgesinde bulunan Lermontovo beldesi köyüyle ilgileniyoruz. Çok güzel bir bölgede bulunmaktadır. Ve unutulmamalıdır ki, bu çocuklu aileler için en sevilen yerdir.sağlık merkezi Lermontovo

Popülerliğin Nedenleri

Aslında bir sürü şey var. Her şeyden önce, bu kolay erişilebilirliktir. Yakınında mükemmel bir otoyol var. Yani, kişisel arabanıza kolayca binersiniz. Krasnodar'a sadece 2 saat var.

Ancak hepsi bu kadar değil. Birkaç sağlık merkezi olan Lermontovo, çarpıcı kum ve çakıllı plajlarından gurur duyuyor. Arazi şaşırtıcı derecede sakin. Nereye bakarsanız, altın kumun uzanır ve plajların yeşil bahçelerinin arkasında uzanır. Deniz tabanı da pürüzsüz, kumludur ve derinlik çok düzgün bir şekilde büyür. Sonuç olarak anne-babalar yavruları için endişe edemezler ve ikincisi - sıcak suda sakince yürürler.

Sanatoryumlar Lermontovo, devasaPlaj iki kilometreyi aşkın bir mesafededir. Turizm sezonu ortasında bile herkes için bir yer olmalıdır. Tuapse'den biraz daha uzakta, "Gold Coast" plajı başlıyor. Bugüne kadar sahilin en iyilerinden biridir ve her gün oraya gidebilirsiniz.Lermontov sanatoryum yatılı evleri

Tatillerde nerede kalınabilirim?

Lermontovo köyündeki sanatoryumun adını veremediAksi halde, büyük bir şairin adı olarak. Kıyıda 150 metre uzaklıktadır. Tüm turistler, çok bakımlı bir bölgeye sahip olduklarını belirttiler. İki yedi katlı uyku bina arasında aralarında kapalı pasajlar bulunur. Aynı birleşik komplekste bir dinlenme merkezi yanı sıra bir yemek odası ve bir tıp merkezi bulunmaktadır.

Lermontovo'nun tüm sanatoryumları güzeldirplajlar. Burada, turistler kendi konforlu ve çitlerle çevrili alanda dinlenebilir. Tüm gerekli malzemeleri içeren, gövdeden bir parça içermektedir. Bunlar şemsiye ve şezlong, kabin ve tuvaleti değiştiriyor. Kira ofisi, müşteri hizmetleri organizasyonu ve kapsamlı tedavi için geniş olanaklar sunmaktadır.

Dinlenme maliyeti

Sanatoryum turistlere ne kadar mal olacak?"Lermontov"? Buradaki fiyatlar oldukça uygun. Turistler, en üst düzeyde hizmet verildiğinde, maliyetin oldukça düşük olduğunu söylüyorlar. Konaklama, beslenme ve tedaviyi içerir. Genel bir terapötik program örneği veriyoruz. Bu durumda, bir yetişkin için sanatoryumda kalma günü 3000 ruble (ekonomi sınıfı 2200'den başlar). Çocuk için yaklaşık 300 rublede indirim var. Lüks odalar daha pahalı, günde 6400.Lermontov Tuapse sanatorium

Terapötik baz

Sanatoryum Lermontovo onların çok benzerprofile. Burada kas-iskelet sistemi ve sinir sistemi hastalıkları büyük başarı ile tedavi edilir. Bunlar, her tür artrit ve artroz, fıtık bir intervertebral disk, ateroskleroz ve diğer pek çok ameliyat sonrası ameliyatın sonuçlarıdır. Bu, uzmanların çok başarılı olduğu ana yön.

Ayrıca tedavi programları var.sindirim ve endokrin sistemi, solunum, genitoüriner ve kardiyovasküler sistemlerin organları. Sanatorium "Lermontovo" (Tuapse) misafirlerine on farklı rehabilitasyon programı sunuyor. Terapistin atanmasına bağlı olarak, doktor en alakalı olanı seçer.sağlık tesisi Lermontovo fiyatlari

Tedavi türleri

Maden suyu kaynağı yoktur veyaşifalı çamur yatakları. Bu nedenle, iklim sağlık tesislerine atfedilmektedir. Yani, ana terapötik faktörler güneş, hava ve sudır. Talasoterapi denilen, yani deniz banyosu ve güneş banyosu. Tıbbi bölüm sanatoryumun birinci katında yer almaktadır. Burada çamur Stavropol bölgesinden ithal ediliyor. Bunlar Bolshoy Tambukan Gölü'nün yatakları ve birkaç kuyudan maden suyu içmektedir.

İyot-brom ve inci banyoları yaygın olarak kullanılmaktadır.çeşitli masajların yanı sıra. Ayrıca tedavi ve rehabilitasyonda önemli bir yer sadece doğal faktörlerle değil, aynı zamanda modern tıbbın kazanımlarıyla da kaplıdır. Bu galvanizasyon ve yapay elektroforez, organlar ve sistemler üzerinde sayısız etkileri. Bu magnetoterapi ve ultrason, lazer tedavisi ve ultrathonoterapi, yanı sıra ultra yüksek frekans ve inhalasyon tedavisi.

Turistlerin incelemeleri

Tematik forumlara yazdıkları gerçeğine bakılarak,"Lermontovo" çok iyi bir sanatoryumdur. Keyifli ve yetkin doktorlar ve tüm personel her koşulda konuklarla buluşmaya gider. Tedavinin sonuçları mükemmeldir ve dinlenme izlenimleri en keyifli olanlardır. Her yerde temizlik ve sipariş, yemekler çok lezzetlidir, 22: 00'den sonra sessizdir, böylece herkes istediğini yapabilir, ama başkalarına müdahale etmez. Denize sadece beş dakika yürüme mesafesinde, plaj temiz ve iyi donanımlıdır.Lermontovo Tuapse ilçesinde sağlık tesisleri

Tatil Oteli «Lazurny»

Lermontovo (Tuapse bölgesi) 'daki Sanatoryumlarsaygılı bir mesafede bulunmaktadır. Diğer tatil köyleri ile karşılaştırıldığında, burada oldukça küçükler. Bir aile tatili için en iyi yeri arıyorsanız, güvenli bir şekilde "Azure" u seçin. Doğanın pitoresk güzelliklerinin ortasında konfor ve coziness atmosferine dalmak için bir fırsattır. Burada herkes, harcanan tatilden büyük keyif alırken, bir yıl boyunca olumlu duygular yükleyebilir. Pitoresk bir ormanda, Karadeniz sahiline 800 metre mesafede yer almaktadır.

Bu gerçek bir sağlık kompleksi, hangiTeşhis ve rehabilitasyon prosedürlerini gerçekleştirebilir. Özellikle, inhalasyon ve ışık tedavisi, masajlar. Tedavi profili gastrointestinal problemlerin çözümü. Aynı zamanda, daha ciddi prosedürler almak istiyorsanız, Lermontovo'nun sunduğu diğer seçeneklere bakın. Sanatoria, yatılı evler kendi koşullarını ortaya koymaktadır, özellikle biri bir arada yaşayabilir ve başka bir yerde tedavi edilebilir. Bu yaygın bir uygulamadır çünkü paradan tasarruf etmenizi sağlar.

"Azure", çocukları 3 yıl içinde alıyorEbeveynler eşliğinde. Harika bir oyun odası ve spor alanları var. Çocuklar her zaman eğitimcilerin gözetiminde kalabilirler. Otele sadece 800 metre mesafede bir plaj bulunmaktadır. Envanter kiralama var, su sporları düzenleniyor. Sanatoryum günde üç öğün düzenler, ama sen onu verebilirsin. Orada mutlaka buzdolabı ve TV, klima ve banyo içeren çift ve üç kişilik odalar vardır.

Değerlendirmelere göre değerlendirmek, bu mükemmel bir seçenekKaradeniz kıyısında ucuz ve kaliteli rekreasyon. Ortalama fiyat, yemeklerle birlikte günde 400 ila 1200 ruble arasındadır. Servis oldukça düz bir seviyede, odalar rahat ve temiz.sanatoryum masmavi limontovo

Çocuk istirahatı

Sanatorium "Azure" (Lermantov) - bu dagenç nesil için sağlık kampı. Burada, çocukların tatillerini iyi geçirmeleri ve organizma için fayda sağlamaları için tüm koşullar yaratılmıştır. 7 ila 15 yaş arası çocuklar kabul edilmektedir. Bölge çok sayıda spor sahası ile donatılmıştır ve oldukça çarpıcı plajlara yakındır. Çocuklar deneyimli öğretmenlerin gözetiminde dinlenirler. Temalı akşamlar, diskolar, yarışmalar ve çeşitli kulüpleri ilgi alanlarına ayırıyorlar. Bu sanatoryumda, sadece önleyici dinlenme için ifade edilen hiçbir terapötik yön yoktur.

Ebeveynlerin ve çocukların değerlendirmeleriBurada rahat yaşam koşulları ve eğlence için çok sayıda fırsat sunulmaktadır. Birçoğu çocuklarını sonbahardan gelecek sezon için yazıyor.Lermontovo köyünde sanatoryum

"Ural Teremok"

Lermontovo'da başka hangi sanatoryumlar var? Tuapse bölgesi bu açıdan aşırı kalabalık olmuyor, bu yüzden bugün bir yatılı evden bahsedeceğiz ve anlatmamızın tamamı kabul edilebilir. Sanatorium "Ural Teremok", Chernomorskaya sokağında yer almaktadır. 1. Değişik derecelerde 17 odadan oluşan küçük bir pansiyon. Her şey dahil bir sistem üzerinde çalışıyor. Ortalama maliyet günde 850 ila 1250 ruble arasındadır. Günde üç öğün ve bir transfer, çeşitli geziler ve plaja günlük teslimat dahildir. Yatılı evin arazisinde bir yüzme havuzu, sauna, bilardo ve masa tenisinin yanı sıra bir rekreasyon alanı bulunmaktadır. Çocuklarınız büyürse, başka bir seçenek seçmek daha iyidir çünkü burada bebekler için fazla eğlence yoktur. Yorumlar "Ural Teremok" 40 yaşın üzerinde insanlar için ideal olan rahat ve çok sessiz bir eğlence merkezi olduğunu söylüyorlar.

Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 2019

Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 2019

Related news

 • Atatürk-Viki
 • Somun Ekmek Yapımı Videosu
 • Sünger Bob Kare Pantalon 10 Yaşında
 • Türkiye: 89 - Nijerya: 51 (MAÇ SONUCU)
 • AS Puşkin, şiir Ayrılık: çalışmanın analizi

 • Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 48

  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları


  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 61

  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 30

  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 62

  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 80

  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 75

  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 53

  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 13

  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 57

  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 13

  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 31

  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 46

  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 44

  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 31

  Sanatoriums Lermontovo: turistin incelemesi, tanımı ve yorumları 38