26.06.2019

Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek 59

Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek

Bahar geldi, ama çok az parlak renk var,ama günlük yaşamda çeşitlilik getirmek istiyorum. Hafta içi bir kafa ile kaplandığında bu nasıl yapılabilir? Mutfakta yaratmaya ve hayranlık yaratan başyapıtlar yaratmaya devam ediyor. Bu başyapıtlardan biri, sadece tat özelliklerini değil, aynı zamanda tasarımın eksantrikliğini de şaşırtan Cipsli Salata Ayçiçeği'si olarak adlandırılabilir. Güneşli çiçeğin formunda yapılır, bu yüzden herhangi bir tabloyu dekore edebilir ve bu nedenle neşelenir.

Cips salatası her zaman lezzetli ve aynı zamandaÖzellikle çocuklar için çok iştah açıcı çünkü dikkat çeken tasarımı. Cips salatalar için her türlü yemek tarifleri öğrenmek için çok fazla zaman harcamak yok. Tüm hanehalkı üyelerini memnun edecek ve tüm yıl boyunca konukları davet edecek güzel bir Ayçiçeği'nin nasıl pişirileceğini öğrenmek yeterlidir.

Cipsli bir salata ayçiçeği hazırlamak için aşağıdaki ürünleri stoklamanız gerekir:

- Füme tavuk - 0,5 kg;

- yumurta - 3 adet;

- Havuç - 1 adet;

- Kuru haşhaş - 2 paket. veya konserve zeytinler - 1 b.

- mantar (petrol) - 300 g;

- patates cipsi - 1 paket

- mayonez.

Füme bir tavuk satın almak, çok olması gerekiyorDikkatli, çünkü böyle et genellikle tüketim için uygun değildir. Sık sık bir gögüs alması tavsiye edilir olmasına rağmen, kalça parçaları en çok tercih edilir, çünkü bu kısımdaki et daha suludır. Tavuk salata parçaları hazırlanmadan önce mikrodalga fırın veya fırında her türlü mikrop öldürmek için kavrulmuş olmalıdır. Çanak ilk tabakta ortaya koydu küp tavuk füme kesti.

Havuç haşlanır, sonra arındırılır vepayet kesmek. Haşlanmış sebzeler, soya fasulyesi salata katacak Kore havuç ile değiştirilebilir. Bu veya diğer bileşenlerin varlığı değiştirilebilir, bu yüzden havuç kullanma şekli temel değildir.

Bir sonraki katman, soğan mantarları ile kızartılır. Salata uygun mantarlar için en iyisi, çabuk atıştırmalıkların hazırlanması ile başa çıkacak olan kesilmeleri daha iyidir.

Salata Ayçiçeği cips kullanılabilirliği varsayarhaşlanmış yumurta Bunun için sert kaynatılır, daha sonra sarısı proteinlerden ayrılır. İlk olarak, bir rende kullanarak, salata protein serpilir, daha sonra aynı sarısı ile yapılır.

Bu temel salata hazırlığıama hazırlığın en heyecanlı kısmı sadece olmak. bu mayonez ile ayakları üzerine dökün ve dekorasyon başlatmak için, bir tepside marul oval bir şekil oluşturarak, bu nedenle, bir güneş çiçek olarak tasarlanmıştır çipleri ile ayçiçeği salata dikkat çekicidir. Patates cipsi, marulun kenarı boyunca (çevre üzerinde) çanak üzerine serilir ve çiçek içinde bir taç yaprağı oluşturur. Talaşların sarı rengi ve şekilleri, güzel bir ayçiçeği yaratmayı mümkün kılar, ancak bu güneşli çiçeğin iç kısmının siyah olduğunu unutmayınız. Bu nedenle mayonez siyah olan bir madde ile kaplanmalıdır. Bu ürünler gibi bir haşhaş veya zeytin seçebilirsiniz. Haşhaş kullanmaya karar verilirse, sıcak suya batırılmalıdır. Zeytinler ince doğranmış ve bir orta yemek alanı ile kaplanmalıdır. Salata Ayçiçeği cips ile zaten çok lezzetli çıkacak.

Eğer böyle bir yaratıcı çeşitlilik varsayeterli değil, her zaman çanak tasarımına ilginç bir ekleme ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, çiçek temasını takip etmek ve küçük kiraz domates yardımıyla kolayca yapılabilir güneş bitkisi üzerinde renkli bir uğur böceği bitki önerilmektedir. Bir sanat eseri yaratmak için birçok seçenek var, bu nedenle çipli bir salata ayçiçeği, yaratıcı yeteneklerinizin gerçekleşmesi için mükemmel bir başlangıç ​​olacaktır.Related news

 • 2016 BİLSEM Grup Tarama Sınavları Başlıyor
 • Marks Spencer İlkbahar Yaz 2019 Koleksiyonu
 • Pirinç Pilavı Nasıl Yapılır Videosu
 • Doğal Saç Serumu Tarifleri DIY
 • Anadolu’nun Muhteşem Yabani Kedisi Karakulak

 • Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek 24

  Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek


  Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek 44

  Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek 78

  Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek 22

  Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek 32

  Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek 92

  Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek 19

  Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek 27

  Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek 96

  Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek 93

  Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek 44

  Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek 8

  Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek 44