Saç Renkleri Kataloğu 2019

Saç Renkleri Kataloğu 2019
Saç Renkleri Kataloğu


Saç Renkleri Kataloğu

Benzer İçerikler

Yorumlar

1

Birkaç işe yarayan Renk Kataloğu

Kendi saç renginizi değiştirmek veya geliştirmek istiyorsanız saç renkleri kataloğu oldukça işinize yarar. Sarı, kızıl, siyah, kahve tonları dört ana renktir ve bu renklerin tonları biraz değiştirilerek farklı bir görünüş elde edilebilir. Örneğin sarı renk daha soğuk tonlarla birleştirilerek küllü sarı ya da şampanya gibi bir ton elde edilebilir. Kişisel tercihinizi elde etme için bu işlemi pek çok saç rengi için geniş çeşitlilikte tona uygulayabilirsiniz.

Bir saç renkleri kataloğu sarıdan siyaha saç tonlarını gösterir, belirli bir yelpazedeki tonları bulma ve hangi tona uygulandığında ne sonuç alınacağını anlama kolaylığı sağlar. Çoğu katalog her ana renk, soğuk sıcak ve nötral tonlar için fazlasıyla seçenek sunar. Aşağıda gördüğünüz katalogların hepsi en iyi saç boyama ürünlerinden bazılarını üreten büyük şirketlerinindir ve yeni fikirler edinmek için. Bütün renkler listelenmemiş olsa da ürün çeşitliliğini göstermek için yeterli sayıda örnek mevcut. Çoğu renk aynı görünmelerine rağmen farklı kataloglarda farklı isimlere sahip olabilirler.

L’Oreal Feria Renk Kataloğu

L’Oreal Feria parlak ve zengin saç renklerinin nasıl göründüğünü çok iyi gösterir ve katalogtaki en güzel ürünler yaz için mükemmel olan sıcak tonlara sahip ayçiçeği sarısı ve daha soğukbir tona sahip olan ezilmiş laldir.


 

Clairol’un Perfect 10Renk Kataloğu

Clairol’un Perfect 10 ürünleri özellikle sarı ve kahve tonlarında hayret verici bir çeşitlilik sunar. Açık küllü sarı, açık altın kahve ve orta kızıl sarı en güzel renklerdendir.

Saç Renkleri Kataloğu 2019

Saç Renkleri Kataloğu 2019

Related news Saç Renkleri KataloğuSaç Renkleri Kataloğu


Saç Renkleri Kataloğu


Saç Renkleri Kataloğu


Saç Renkleri Kataloğu


Saç Renkleri Kataloğu