Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 2019

Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 2019
27.06.2019

Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 73

"Süper Kart" ("Rosbank") bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler

"Rosbank" dan "Supercard" kolay değildebit kartını klasik formunda kullanabileceğiniz bu paket, birçok ilginç teklif içeren büyük bir paket paketidir. Kredi ve finans kuruluşunun açıklamasına göre, bu tür plastik sahipleri "süper yüksek" seviyesine ulaştı. Bu banka alışılmadık ve gerçek müşterilerine ne sunuyor? "Rosbank", "Overcards" ı ortalama gelirinin üstünde olan kullanıcılar için avantajlı bir ürün olarak nitelendirdi.

SuperMark nedir?

Bankacılık hizmet paketinin sunumuçok sayıda vatandaşla ilgileniyor. Başlangıçta, organizasyon 2015 sonbaharında "Supercarta" nın piyasaya sürülmesini tamamlamayı planladı. Ancak, bu güne ilginç bir ürün tasarlayabilirsiniz. Hizmet paketi şunları içerir:

 1. Ana kart Visa Gold.
 2. İki parça halinde ek plastik: Klasik ve Altın.
 3. Farklı para birimlerinde dört aktif hesap: ruble, ABD doları, euro ve Çin yuanı. Alınan kartlarla bağlantılı olabilirler.
 4. Tasarruf mevduatı "Super Counting".

Her ürün için, "Superkarty" kullanıcısı ek bonuslar veya ödüller alır.

rosbank yorum

İlk bakışta,Program sahibine önemli bir fayda vaat ediyor. Ancak, bu sınır değildir. "Rosbank" hizmet paketini güncelledi ve daha da ilginç "Supercarta +" adlı yeni bir ürün çıktı. Buna, bonus kartı Visa Platinum, Gold ve Classic, dört döviz hesabı ve bir depozito dahildir. Programın genişletilmiş sürümünün sahipleri daha fazla hizmet ayrıcalığına ve PJSC "Rosbank" ürününden satın alma avantajına sahiptir. "Supercard", hangi şartların daha ileri düzeyde ele alınması, aktif ve zengin insanlara hitap edecektir.

Bir ürün için nasıl başvurulur?

Bir paket hizmet almak için ziyaret etmeniz gerekiyor.Bankanın şubesi, potansiyel bir müşterinin ikametgahında. Pasaportun ve belgenin sizinle iş deneyimini teyit etmeye değer. 22 ila 65 yaşları arasındaki bireyler başvuruda bulunabilir. Bankadaki standart temizleme prosedürü, "Rosbank" daki "Süper Kart" kartının tercihli şartlar altında bulunabilmesi için bazı özel özelliklere sahiptir. Promosyon kodu - ve ücretsiz yıllık servis için ilginç detaylar var. Rakamların ve harflerin birleşimi mevcut müşteriye herhangi bir şekilde dağıtım için sağlanır. Bir kart başvurusunda bulunurken, bir kişi, ilk yılda bakıma muhtaç bir promosyon kodu görüntüler.

Programın çekilmesi dikkat çekicidir.PJSC "Rosbank" mevcut müşterilerine uzanır. "Supercard", oldukça basit olan edinme koşulları, birçok kişi için hayal sınırını değil. "Superkart +" hizmet paketinin duyurulmasından sonra, bir tarife ile bir yıl hizmet verilmiş bir promosyon kodu ile de yapılabilir, bu tarife planına daha sık geçiş ile daha sık durumlar vardır.

Premium kartların avantajları

Visa Gold veya Platinum teklifleri vermekBanka. Rosbank bir istisna değildi. Bu seviyedeki kart sahiplerinin yüksek gelirlerine odaklanarak, işadamları ve finansal olarak başarılı insanlar için eşsiz bir teklif yarattı. Banka seti, büyük alımlar, seyahat, yurtdışı ödemeler için gerekli temel araçlardan oluşmaktadır.

rosbank overcard koşulları

Visa Gold ve Visa Platinum - uygun, karlı ve prestijli. Bu seviyedeki kartlar, sahiplerine birçok fırsat sunuyor:

 • bir defalık para çekilmesi için yüksek bir limit;
 • Acil bir durumda kısa sürede ücretsiz değişim;
 • gezginler için yasal tavsiye ve sağlık sigortası;
 • bonus programı;
 • uçak bileti, dünyanın en iyi otel ve restoranlarında rezervasyon imkanı ile indirimler;
 • araçların tercihli kiralanması.

Platin kart ek olarak gelişmiş bir konsiyerj hizmeti ve satın alımlar için iki tip sigorta içermektedir.

CashBack

Paketler için hoş servis önbellek sağlanırHizmetler "Süper Kart", "Süper Kart +". Hesaplaması için doğru koşullar değişir. Örneğin, ürün paranın ilk versiyonunun sahipleri için her 3 ayda bir% 10 oranında ücret tahsil edilir. Ancak bu kadar önemli bir ödül almak için toplam alım miktarının en az 75 bin ruble olması gerekiyor. Aynı zamanda her 3 ayda bir banka, müşterilerini teşvik ettiği kategorileri değiştiriyor. 2016 yılında, "Süper Kart" ("Rosbank") programı kapsamında, değerlendirmeler hakkında oldukça olumlu olan, aşağıdaki para cinsinden kredilendirilen satın alma işlemlerinin bölümleri oluşturulmuştur:

 • Ocaktan Mart'a kadar - sağlık ve güzellik;
 • Nisan-Haziran arası - ev konforu;
 • Temmuz ayından eylül ayına kadar - çocuk eşyaları ve eğlence;
 • Ekim-Aralık arası - restoranlar.

Yukarıdaki kategorilere dahil olmayan hizmetler veya ürünler için hesaplamalar, ödeme tutarının% 1'i hesabına iade edilir.

bankanın artıları ve eksileri üzerinden overblock

"Supercard +", sahiplerini% 7 ile memnun edecekBir önceki programla aynı kategorilere ayrılan Cacheback. Doğru, minimum satın alma miktarı 20 bin ruble olacak. Listeye dahil olmayan mal ve hizmetler için ödeme yaparken,% 1 kart sahibine iade edilir.

Ancak yeni gelenler programdan hoş bir sürpriz bekliyor"Sverhkarta". İncelemeleri çoğunlukla olumlu olan Rosbank, kart kullanımının ilk üç ayında% 7 oranında bir nakit para sağlıyor. Aylık ücretin 5 bin ruble ile sınırlı olduğu dikkate alınmalıdır.

Fon bakiyesi ile ilgili ücret

Kullanıcının aldığı avantajlara ek olarakPremium Visa Gold ve Visa Platinum kartlarından banka, "Süper Kart" programı kapsamında kendi bonuslarını sunuyor. Oldukça iyi olan müşteri yorumları "Rosbank", kart sahiplerine karttaki para dengesi için bir ödeme kartı sağlar. Yıllık faiz oranı aşağıdaki gibidir:

 • 250 bin ruble daha az bir denge ile. -% 5.5,% 6,5'ten fazla;
 • hesabın 3000 $ 'dan az -% 0,25, daha fazla -% 0,3;
 • 3,000 € 'dan az -% 0,15,% 0,2'den fazla.

Toplam fon tutarı için ücret tahsil edilir.

"Süper Kart +" programında yer alan katılımcılarruble hesabındaki bakiyenin yıllık% 6,5 ila% 7'si (sırasıyla 2 milyon veya daha fazla depolanmışsa), ABD Doları cinsinden% 0.35-0.4 ve avro cinsinden% 0,1'dir.

bozdururken

Bazen para çekilmesi büyük bir sorun olur.plastik tutucular için: komisyonu dikkate almak için ne kadar karlı olduğunu hesaplamanız gerekir ve "doğal" terminal her zaman elinizin altında değildir. "Overcards" sahipleri, para çekme ile ilgili problemleri bilmezler, çünkü "Rosbank" müşterileriyle olabildiğince ilgilenir. Karttan sadece "yerli" ATM'de değil aynı zamanda iş ortağı terminallerinin yardımı ile de para çekebilirsiniz. Bunlar arasında Alfa Bankası, VTB-24, Gazprombank, Rosselkhozbank ve daha birçokları bulunmaktadır. Dünya çapında ve Societe Generale grubunun cihazlarında ücretsiz bir geri çekilme mevcuttur.

banka rosbank

Kasiyere nakit gerekiyorsa, Rosbank'a küçük bir komisyon ödemeniz gerekir - tutarın% 0,5'i (asgari 29 ruble) Veya üçüncü parti bir kuruluşun% 1'i (asgari 150 ruble).

Hesap yenileme

Karttan sadece para çekmek değil, aynı zamanda para çekebilirsinizgerekirse hesabını yenileyin. İşlemi gerçekleştirmek için sözleşme numarasını banka veya kart numarası ile bilmeniz gerekir. Kayıt, kasiyerden geçerse pasaport alacak. Plastik sahibinin yeniden doldurma için birkaç seçeneği vardır: başka bir karttan havale yapmak, terminal aracılığıyla para kazanmak, yazarkasa veya çevrimiçi hizmet. Hesabı yenilemek için banka bir limit belirledi - bir kartın bir karta aktarılması için 75 binden fazla ruble ve çevrimiçi işlemler için ayda 500 binden fazla olmamak üzere.

"Süper Kart" ("Rosbank"): hizmetler için tarifeler

Diğer herhangi bir ürün gibi servis paketi"Supercart" yıllık olarak ödenmelidir. "Rosbank" aylık olarak hizmet için komisyon toplar. İki kart arasındaki fark sadece 50 ruble: "Superkart" ın ilk versiyonu 450 rubleye mal olacak. aylık ve gelişmiş "Superkart +" 500 rubleye mal olacak. ayda Yılın miktarını hesapladığınızda, bu ürünlerin her vatandaş için yaratılmadığından emin olabilirsiniz.

rosbank promosyon kodunun kartpostal kartı

Ama zengin insanlar küçük biriyle memnun olurlar"Rosbank" ın öne sürdüğü şart. Her zamanki durumda 54 bin ruble olacak olan "Supercard", 250 bin ruble toplam bakiye ile tamamen ücretsiz olarak hizmet verilecek. Aynısı, "Superkarta +" hizmet paketi için de geçerlidir.

"Overdraft" koşulları

Vadeli mevduat programı mevcuttur"Sverhkarta". Visa Platinum ile hizmet paketinin versiyonunun böyle bir işlevi yoktur. Teminat 3 ay süreyle geçerlidir. Koruma 1000 ila 250 bin ruble konabilir. Ödül, tutarın% 10'una eşittir, bir çevrimiçi hizmet kullanılarak aktifleştirilebilir veya ana hesaba aktarılabilir.

İnternette Overcard artı rosbank alımları

Sürenin sona ermesinden sonra tüm fonlar geri alınabilir. "Superkart +" programı kapsamında mevduat açılmaz, sadece tahakkuk tahakkuk eden tasarruf hesapları mevcuttur.

"Rosbank" dan "Süper Kart": artıları ve eksileri

Herhangi bir plastik, sahibinibankacılık hizmetlerinde fayda ve tam bir hayal kırıklığı. Modern yaşamda böyle önemli bir ödeme aracının seçimini bir kart olarak kaçırmamak için, artıları ve eksileri tartmak ve aynı zamanda hizmetlerini kullanan müşterilerin yorumlarını incelemek de faydalıdır. "Superkart" sahiplerinin deneyimlerine dayanarak, ana avantajları vurgulayacağız:

 • PayWave ödeme teknolojisi;
 • yüksek kart koruması;
 • karlı geri ödeme;
 • Premium Visa kartlarından en iyi teklifler;
 • çok sayıda fatura ve plastik;
 • para çekme konusunda yüksek limitler;
 • hesap dengesi için ücret;
 • Fonların serbestçe geri çekilmesi ve büyük ortak bankalar ağı.

supercounta rosbank ücretleri

Anlaşılan, liste etkileyici. Müşteriler "Süper Kart" ın pek çok olumlu yönünü kaydetti, ancak neyi beğenmediler? Ürüne yönelik olumsuz yorumların yaygın nedenleri şunlardır:

 • yüksek bakım maliyeti;
 • Kart kullanımının karlı olmasını sağlamak için dikkat edilmesi gereken bir çok nokta;
 • ücretli SMS servisi;
 • Çok sayıda hesap ve kartın yararsızlığı.

Artıları ve eksileri yukarıda tartışılan "Rosbank" dan "Süper Sınıf", hala yeterince iyi ve kendi yolunda faydalıdır. Asıl sorun, küçük bir kitleye gerçekten ulaşabilmesi.

yorumlar

"Supercarte" üzerinde web üzerinde ve üzerinde çok fazla konuşmaTv. Reklamlar yeni müşteriler aradı, insanlar birbirleriyle kodlara geçti ve benzersiz bir hizmet paketi önerdi. "Supercarte" yayınlamayı başaramayanlar, güncellenmiş "Supercarte Plus" ("Rosbank") programına memnuniyetle karar verdiler. Dolandırıcılık ve ek garanti, nakit iadeli ikramiyeler, premium kart avantajları, döviz cinsinden tasarruf hesapları ile online alışveriş - bunların hepsi tek bir ürün olarak elde edilebilir. 250 bin ruble dengesi - alışkanlık meselesi, "Süper Kart" ın işlevselliğini takdir ettiler. Diğer durumlarda, program makul olmayan bir şekilde pahalıdır ve faydalardan ziyade zararlar vaat etmektedir. Kullanıcılara, gerçekten ihtiyaç duyulduğunda bir hizmet paketi hazırlamaları ve sahibinin bunu sağlamak için yeterli paraya sahip olması tavsiye edilir. Genel olarak, "Supercard" ("Rosbank") değerlendirmeleri iyi.

Eşsiz bir hizmet paketi şimdiki zamanını sunuyorve Rosbank'ın gelecekteki müşterileri. Farklı para birimlerinde 3 banka kartı ve 4 tasarruf hesabından oluşmaktadır. "Süper Kart" kullanımı, yüksek bir refah seviyesine sahip insanlara gerçek bir zevk getirecektir.

Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 2019

Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 2019

Related news

 • Tup Bebek Tedavisinde Yas Sınırı Var mı 40-43 Yaş Arası Tüp Bebek Tedavisi Başarı Oranları Kaçtır
 • KARNIMIZDAKİ ÇATLAKLARDAN NASIL KURTULURUZ
 • OJSC Michurinsky Tesisi İlerleme : tarih, ürünler, adres
 • Fırında Sebzeli Erişte
 • Meyve salatası nasıl yapılır

 • Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 26

  Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler


  Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 21

  Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 77

  Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 24

  Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 52

  Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 24

  Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 85

  Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 75

  Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 56

  Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 92

  Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 8

  Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 41

  Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 53

  Süper Kart (Rosbank) bankacılık hizmetleri paketi: incelemeler, koşullar, tarifeler 22