Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler 2019

Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler 2019
Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler


Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler?

Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler?
Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler?

Ünlülerin moda dünyası için birçok öncülükleri vardır. Ünlü yıldızlar bir nevi bizlere kılavuzluk eder. Yıldızların kullandığı saç renkleri de bizlere ilham kaynağı olur. Monotonluktan kurtulmak istiyorsanız superstarların saç renk stillerini takip edebilirsiniz. Hatta bu superstarlara bazen yetişmek ayak uydurmak bile imkansız hale gelebiliyor çünkü o kadar hızlılar ki. Bugünkü ünlümüz ise Rihanna dünya’nın yakından tanıdığı şarkıcı,sadece şarkıları ile değil tercih ettiği saç renkleri ile de ilgi odağı.Rihanna’nın en çok kullandığı saç renklerinisizler için detaylı bir şekilde derledik. Son 1-2 yılda Rihanna’nın tercih ettiği saç renklerinin isimleri ve özelliklerini yazımızın devamında bulacaksınız.Rihanna’nın saç renkleri moda dünyasına yön verdiğini de unutmayın!

rihannanin-en-cok-kullandigi-sac-renkleri-neler

Rihanna’nın Tercih Ettiği Saç Renkleri

 

1.Rihanna Kahverengi Saç Rengi

1rihanna-kahverengi-sac-rengi

Rihanna müzik dünyasına ilk girdiği zamanlarda kahverengi saç rengini kullanmaktaydı. Bu saç rengi ona çok doğal bir görünüm ve tatlılık sağlıyordu. Kahverengi saç rengi Rihanna’nın cilt rengine mükemmel uyum sağlamıştı. Ünlü iseniz saç renginizi sık değiştirme eğilimi oluyor uzun süredir bu saç rengini göremiyoruz Rihanna da.

Konuyla İlgili Diğer Yazılarımız

Altın Sarısı Saç Rengi ve Modelleri 2019

Ronze Saç Rengi Hakkında Her Şey

 

2.Rihanna’nın Tercih Ettiği Saç Rengi:Siyah

Rihanna. 29 March 2008 - Westwood, California. Nickelodeon's 2008 Kids' Choice Awards. Photo Credit: Giulio Marcocchi/Sipa Press. (') Copyright 2008 by Giulio Marcocchi./kids_gm.093/0803301228 (Newscom TagID: sipaphotos996982) [Photo via Newscom]

Rihanna. 29 March 2008 – Westwood, California. Nickelodeon’s 2008 Kids’ Choice Awards. Photo Credit: Giulio Marcocchi/Sipa Press. (‘) Copyright 2008 by Giulio Marcocchi./kids_gm.093/0803301228 (Newscom TagID: sipaphotos996982) [Photo via Newscom]

Siyah saç rengi Rihanna’da çok naturel görünüyor. Siyah gölgeler onu peri gibi algılamamızı sağladı. Siyah saç renginde detaylar iyi düşünülmüş bu renk onun güzel gözlerini ortaya çıkarmıştır. Siyah saç rengine uygun makyajı da dikkatlerden kaçmadı. Siyah saç rengine uygun pembe ruju ve vurgulanan gözleri ile uyumu tam sağlamıştı.

Konuyla İlgili Diğer Yazılarımızı da Okuyun

Rihanna Kısa Saç Modelleri

Fahriye Evcen’in Mükemmel Saç Rengi Nedir?

3.Rihanna Saç Rengi:Kahverengi Saça Karamel Balyajlar

LOS ANGELES, CA - FEBRUARY 10: Singer Rihanna arrives at the 55th Annual GRAMMY Awards at Staples Center on February 10, 2013 in Los Angeles, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

LOS ANGELES, CA – FEBRUARY 10: Singer Rihanna arrives at the 55th Annual GRAMMY Awards at Staples Center on February 10, 2013 in Los Angeles, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

Karamel balyaj olayı gerçekten görkemli ve çarpıcı. Rihanna’nın kahverengi saça kullandığı balyajlar ona spor bir tarz sağladı. Karamel balyajları uzun dalgalı saç modeli ile tamamlaması harikalar yaratmıştı. Saç rengini her zamanki gibi makyajı ile tamamlamıştı. Kırmızı ruju çok ikonik görünüyor. Rihanna’nın bu tarzı hala popüler olduğu için bu stilini denemekte tereddüt etmeyin.

4.Rihanna Kızıl Saç

4rihanna-kizil-sac

Hiç kimse onu kızıl saçlı olacağını beklemiyordu ama dünya yıldızı karşımıza kızıl saç rengi ile çıkarak herkesi fazlasıyla etkiledi. Aslında ünlülerin en sevdiği renklerden biri oldu ve günümüzde birçok kızıl saçlı süper yıldız görmeye başladık.

5.Rihanna Gri Saç 2019

5rihanna-gri-sac

Birçok ünlü gri saç rengi eğilimini herkese tanıttı. Günümüzde gri saçlı çok bayan görürsünüz bu yüzden. Rihanna da gri saç rengini dünyaya tanıtan isimlerin başındaydı onun uzun saçları ile gri gölgeler mükemmel görünüyordu.

5rihannanin-kullandigi-sac-renkleri-2019

6.Siyah Saçlara Kırmızı Ombre Rihanna

62019-yilinda-rihannanin-kullandigi-sac-renkleri

Dürüst olmak gerekirse bu benim en sevdiğim renklerden birisidir. Siyah saça kırmızı ombre çok uyumlu görünüyor. Bu saç rengi ile rock tarzı söyleyen bir yıldıza benziyordu.

 

 

Bir önceki yazımız olan Altın Sarısı Saç Rengi ve Modelleri 2019 Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde altın sarı saçın bakımı nasıl olmalı?, altın sarısı ve altın sarısı hangi ten rengine yakışır? hakkında bilgiler verilmektedir.

ÖNCEKİ KONU
SONRAKİ KONU
!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");
BENZER KONULAR
Kına Gecesi İçin Saç Modeli Nasıl Olmalı?   Kına gecesi...
Saçlar bayanlar için çok ama çok önemlidir.Bütün bayanlar çok güzel...
 Sarı Saç Bakımı Sarı saçlar birçok bayan tarafından sevilerek kullanılan...
Saçlarınızı sürekli kuru hissediyorsanız sizde yağların mucizevi etkisinden faydalanmalısınız.  Saçınız...
Miranda Kerr saç bakım sırları ortaya! Sizin tüm çeşitli nedenlerle onu...
Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler 2019

Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler 2019

Related news Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri NelerRihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler


Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler


Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler


Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler


Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler


Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler