Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 2019

Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 2019
10.05.2019

Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 96

Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi

Herhangi bir işletmenin teknik olarak bir deposu varHer türlü malın alımı, yerleştirilmesi ve depolanması olan karmaşık bir yapı. Depo, işletmenin önemli bir parçasıdır. Deponun yetkili organizasyonu - tüm kuruluşun güvenilirliği. Bu, depo sanayi ekipmanlarının kullanım faktörü, örneğin, iş ve envanterin otomasyonu için özel ekipman ve bilgi sistemleri ile yardımcı olabilir.kapasite kullanım faktörüTasarım aşamasından beri, üzerinde düşünmeye değerDepo ekipmanlarını seçmek, oranı kullanmak için çok daha fazla oldu. Her şeyden önce, depo sahasının makul kullanımının göz önünde bulundurulması gerekir, sonuç olarak, malların hareketi sorunsuz, hızlı, güvenilir ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmeli, minimum fiziksel güç talep edilmelidir. Maksimum kullanım faktörü, ekipmanın uygun şekilde yerleştirilmesiyle elde edilebilir (dolaplar, raflar, vb.). Raf ekipmanı, her türlü malın depolanması için tasarlanmış çok seviyeli bir cihazdır. Benzer endüstriyel ekipman türleri farklılık gösterebilir. Aşağıdaki çeşitleri ayırt edilebilir:

 • Derin ve raflı.
 • Önden (palet).
 • Mobil ve konsol.

Ancak, dikkat edilmelidir kiRaf deposu deposunun tek başına, hatta en yüksek kalitede bile verimli çalışması yeterli değildir. Her durumda, yükleme ve boşaltma işlemlerinin yüksek verimliliğini sağlayacak özel ekipman gerekli olacaktır. Genel olarak, her türlü istif, forklift, el arabası, depo terminallerinde kullanılır.

İstifleyiciler, çatal ve kaldırma donanımıyla donatılmış tekerlekli yükleyicilerdir. Küçük bir alanın depolarında çalışmak için kullanılırlar.kullanım oranıpaletler. Bu tür ekipmanlar uygundur ve özel eğitim gerektirmez. Ama onu fiziksel güce sokmalısın. Bu bağlamda, elektrikli kendinden tahrikli istifleyicileri kullanmak çok daha mantıklıdır.ekipman kullanım oranıKaldırma ve indirme için özelplatformudur. Bu teknolojinin lideri, abartmadan değil yükleyicidir. Dökme kargo için, bir kovaya sahip ön yükleyiciler en uygunudur. Tesislerde çalışmak için elektrikli forkliftler çoğunlukla seçilir. Bu durumda, maksimum kullanım oranı elde edilecektir.

Depolama ekipmanı seçerken, buna değertüm spesifikasyonlar, ambarın çalışması sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir durumu kontrol altında tutmaktır. Depo tüm modern gereksinimleri karşılarsa, ekipman kullanım oranı normaldir, çalışma en az manuel işgücü gerektirir.

Teknoloji seçimine doğru yaklaşım - bir bütün olarak işletmenin etkin çalışmasının garantisi. Her durumda, üretim kapasitesinin kullanım faktörü önemlidir.

Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 2019

Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 2019

Related news

 • Çilek Reçeli Tarifi Nasıl Yapılır
 • Natalie Portman İsraili protesto etti
 • Gözaltı morlukları nasıl giderilir
 • Zayıflamak isteyen herkesin öğrenmesi gereken diyet hileleri
 • Açıklamalı Erkek Bebek Yelekleri

 • Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 49

  Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi


  Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 39

  Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 60

  Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 29

  Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 46

  Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 70

  Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 36

  Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 84

  Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 94

  Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 97

  Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 77

  Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 49

  Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 90

  Üretim ekipmanı kullanım katsayısı - başarı garantisi 90