Relaxozan hazırlık: yorumlar, kullanım talimatları 2019

Relaxozan hazırlık: yorumlar, kullanım talimatları 2019

Relaxozan hazırlık: yorumlar, kullanım talimatları 2 07.02.2019, 17:14

"Relaxozan" hazırlık: yorumlar, kullanım talimatları

Pratik olarak her gün insanlar karşı karşıyaçeşitli stresli durumlar. Sürekli deneyimler sinir sistemini büyük ölçüde zayıflatır. Sakinliği ve refahı yeniden tesis etmek için bitki bazında sedatifler alabilirsiniz. Bir yüksek konsantrasyonda kediotu özü Relaxozan ilacını içerir. Uzmanların yorumları, fitoterapinin kombine bir terapötik etkiye sahip olduğunu ve sinir sisteminin durumunu hızlı bir şekilde normalleştirebildiğini göstermektedir.

Preparatın tanımı

Tıbbi ürünlere dayalı sedatif ilaçlarotlar vücut için en güvenli olarak kabul edilir ve kullanım için neredeyse hiçbir kontrendikasyon yoktur. Sinir sistemini sakinleştirmek ve güçlendirmek için ilk depresyon belirtileriyle başa çıkmaya yardımcı olurlar. Doğal ilaç, hem doktorlardan hem de hastalardan duyulabilecek Relaxozan'dır. Çeşitli rahatsızlıkların tedavisi için özel olarak doğal ilaçların üretimini yapan "Evalar" şirketi fitoterapiyi üretmektedir. Ürünler için hammaddeler, Altay'ın eteklerinde yetiştirilmektedir.

Relaxosan Yorumları

"Relaxozan" tabletlerinin bir parçası olarakkediotu özü (125 mg), nane (25 mg) ve melissa özü (25 mg) gibi bileşenler. Hepsi birbirinin terapötik etkisini arttırır ve sinir sistemini ve kalbin çalışmasını olumlu yönde etkiler.

Kullanım endikasyonları

Sinir gerginliği, stres, artmışUyarılabilirlik - ilaç "Relaxozan" kullanımı için ana endikasyonlar. Hastanın geri bildirimi, bu vakalarda ilacın olumlu etkisini doğrular. Sinir sisteminin bozulma belirtileri göz ardı edilirse, daha ciddi patolojik durumların gelişmesine yol açabilirler. Aşağıdaki durumlarda ilacı atayın:

 • uykusuzluk;
 • anksiyete bozukluğu;
 • heyecan;
 • stres;
 • ezilen devlet;
 • taşikardi;
 • bağırsak krampları.

İlaç nasıl çalışır?

"Relaxosan" farklı bir diyet takviyesidir.Bu ilaç bitkisine dayanan diğer etmenlerden büyük miktarda kediotu. Bu, biyolojik olarak aktif maddeler ile vücudun hızlı terapötik etkisi ve doygunluğu için gereklidir. Valerian özü sinir sistemini bastırır, kas dokusunu rahatlatır ve kan damarlarını genişletir.

relaxosan talimatı

Nane terapötik etkisianestezi ve sedasyon. Bitki spazmolitik ve choleretic etkisi olan çok sayıda uçucu yağ içerir. Bitkilerin yatıştırıcı özellikleri uykusuzluk, nevrozlar, artan psiko-duygusal yük ile başa çıkmaya yardımcı olur. Ayrıca "Relaxozan" hazırlanmasında bulunan Melissa, hafif bir yatıştırıcı etkiye sahiptir.

Kullanım Talimatları

Phytomedication 14 yaşından itibaren adolesanlara uygulanabilir.ve yetişkin hastalar. Ortalama günlük doz, iki doza bölünmüş 4 tablettir. Bazı durumlarda, günde 2 kez 1 tablet sedatif ilaç almak yeterlidir. Vücutta günlük olarak seskiterpen asitleri sağlamak için, üretici "Relaxosana" 4 tablet almanızı önerir.

Tedavi süresi - 1 ay. İlaç "Relaxozan", fiyatı 150-170 ruble (20 tablet) arasında değişen, uzun bir süre için tüketilebilir, kurslar arasında iki hafta molalar.

Kontrendikasyonlar

Fitoterapi, sinir sistemi bozukluklarından muzdarip tüm hastalar tarafından alınamaz. Tabletler, sakkaroz eksikliği olan fruktoza karşı toleranssızlık durumunda kontrendikedir.

Rahat fiyat

"Relaxosan" (yorumları doğrular) ilacın bileşenlerine karşı aşırı duyarlı olan hastalara uymaz. Sedasyon ilacı 14 yaşın altındaki çocukların tedavisi için reçete edilmemiştir.

Relaxozan hazırlık: yorumlar, kullanım talimatları 2019

Relaxozan hazırlık: yorumlar, kullanım talimatları 2019

Related news

 • Putin ve Erdoğan, TIME dergisinin yılın en etkili 100 kişisi listesine girdi
 • Kumaş-ile-tasarlanan-pembe-panter-değişik-oyuncak-modelleri
 • Kağıtta Palamut Kebabı Videosu

 • Relaxozan hazırlık: yorumlar, kullanım talimatları 65

  Relaxozan hazırlık: yorumlar, kullanım talimatları


  Relaxozan hazırlık: yorumlar, kullanım talimatları 16

  Relaxozan hazırlık: yorumlar, kullanım talimatları 29

  Relaxozan hazırlık: yorumlar, kullanım talimatları 11

  Relaxozan hazırlık: yorumlar, kullanım talimatları 96

  Relaxozan hazırlık: yorumlar, kullanım talimatları 28

  Relaxozan hazırlık: yorumlar, kullanım talimatları 34